Aleksandar Lukovic

Ma ko srpski
icon_lol.gif


Pricam sa akcentom, ali ga znam dosta dobro (kako i nebi kad provedes u Americi 7.5 godina).
 
Ma znam ...zajebavam se...
7,5 godina...puno...ali opet i nije...
Ja sam muku mucio jedan dan kad sam radio sa jednim englezom.Joooooj...covece...pa to je muka...mislim sto se jezika tice. Iako mi se vise svidja britanski naglasak od americkog,ali opet...filmovi,muzika...mnogo vise se srecem sa americkim naglaskom...
Ma haos...
 
jedno mesec dana pre nego sto je otisao u italiju upoznao sam ga posto je ziveo blizu mene! dobar je on, ali me razocarao! Naime, tad kad sam ga upoznao , trazio sam mu dres, i on mi ga je OBECAO i rukovao se samnom...ali na zalost nisam ga dobio.........
 
Ja sam sa Nebojsom Joksimovicem rastao ceo zivot. Ziveli smo na 200m jedan od drugog. Svaki dan samo igrali fudbal zajedno...i tako celo detinjstvo...sve negde do 15. godine. Posle je on presao u neke ozbiljnije klubove,kao omaladinac pa smo se sve redje culi. POslednji put smos e culi pre mec sa Romom.
Trazio sam mu dres (preko sms-a) kasnije,ali nisam dobio nikakav odgovor. Tako da vuce nemoj mnogo da primas to k srcu.
Ja bre da sam fudbaler koji je taki miljenik navijaca,ja bih nosio pun auto dresova i samo delio.
 
Ljudi ni ja nisam dobio dres od Marka Perovica iako ga znam....

Zvezda je rigorozna sto se dresova tice...ali ozbiljno...imaju ogranicen broj...i samo na pojedinim tekmam mogu da ih zadrze...ili bace na sever...


Ali zato sam dobio dres Olimpijakosa i licno od Predraga Djordjevica....(dao je mojoj drugarici za mene, posto je ona ovo leto isla u Atinu) :-D
 

Back
Top