Hacker ili cracker...Sta li hocu ???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

nmbm14

Početnik
Poruka
3
Pozdrav svim ljudima koji se razumeju u hacking i koji su dobre volje da daju par dobrih saveta meni kao pocetniku...
Prvo hocu da naglasim da me hackovanje kao profesionalno znanje ne inetresuje vec samo par stvari koje bih zeleo da isprobam...

Ono sto bih ja zeleo da znam je kako npr da udjem ortaku u komp ali ne sa namerom da mu napravim neka sra..a, vec cisto bzvz...Da ga malo bacim u razmisljanje sta mu se desava... Naravno da bih mu posle rekao o cemu se radi i bilo bi sve ok...
Verujem da to nije ni malo jednostavan proces ali isto tako verujem da ce se naci neki maher koji ce to moci opet da mi priblizi ili objasni...
pa onda one forice, kako provaliti neciju sifru u komp za ulazak u win kao sto npr je moj buraz stavio ne njegov komp i ja sada ne mogu da upalim komp kada on nije tu...

Ljudi kapiram da ste me razumeli sta sam hteo reci...

Pozdrav za sve ! ! !

p.s. mislim da sam ostavio i e-mail pa ako neko bas ima veliku zelju da mi pomogne(cisto sumnjam,ali ko zna...) moze da mi pise na mail...
 
Pazi mozes da odradis to za ochas posla. ;)
Ali majku mu nisam ja bzvz sedeo po ceo dan u kuci, bubajuci o sigurnosti i zastiti, o sistemima, mrezama (i jos uchim da bih nauchio kako treba).
Nema nista instant, ima sinko moj da se razvalis od chitanja, uchenja i prakse.

P.S: Sta je njima u glavi. Koje oni ideje imaju. Tuga.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top