Fiksne zvezde

Turbulencija011

Početnik
Poruka
3
Ova tema je jako slabo obradjena ovde. Ne bi trebala biti zanemarena pored toliko astrologa aktivnih na Krstarici. ... Ukoliko se neka fiksna zvezda nadje u aspektu sa vasom planetom - u potpunosti moze obeleziti naredne dogadjaje i vas "profil". Odakle da pocnemo? :-D :arrow:
 
Pa na primer Regulus na 29 Lava je uvek zanimljiv, i Aldebaran na 8 Bliz, pa Rigel... To su najpoznatije dobre, jako dobre zaista mogu da uticu na sudbinu na ne verovatane nacine, ali vecina(skoro sve) ostale su maleficne...
 
Jao, imam ih i ja na nekim interesantnim tackama, da ne kazem stepenima, al moram prvo da izbunarim svoju natalnu kartu na kojoj mi je drugarica napisala gde mi je koja...
Javim se sa svojim primerima cim nadjem.
A mogao bi neko da da predlog literature u vezi s ovom temom :D
 
Jamacha:
Pa na primer Regulus na 29 Lava je uvek zanimljiv, i Aldebaran na 8 Bliz, pa Rigel... To su najpoznatije dobre, jako dobre zaista mogu da uticu na sudbinu na ne verovatane nacine, ali vecina(skoro sve) ostale su maleficne...

Ne slazem se da su samo te tri dobre, a da su ostale maleficne...
Cak je Regulus poznat po "strmoglavim padovima" sa vrha i naglim i radikalnim promenama. Npr.- nekadasnji predsednik, Slobodan Milosevic, imao je Merkur i Sunce jako blizu Regulusa ... (Algol na Dsc, takodje.)
 
pa i kod milje vujanovic je jasno da regulus nije "dobar" i, uopste, on ne spada u red sretnih vec neutralnih zvezda jer jednako nosi i nesrecu. isto je sa aldebaranom - neutralna zvezda nije sretna.

sretne su
Alpheratz na 13 ovna
Almach na 13 bika
Rigel na 16 blizanca
Capela na 21 blizanca
Batelgeuze na 28 blizanca
Sirius na 13 Raka
Spica na 23 vage, a na istom stepenu je i Acrux
Agena na 23 skorpiona
Bungula na 29 skorpiona
Vega na 14 jarca
i gore spomenuti Achernar na 14 riba
 
Poima nemam o njima...
Slucajno sada videh ga ( Mozda ) kod mene igra ulogu Antares ,posto je u strelcu na 9step....a meni je tu Neptun ,doduse na 7 i 30 ...hm...ako je dozvoljen taj orbis od 1 i nesto....? I da li se to uopste tako gleda ? I sta u opste znaci kada je u konjukciji sa Neptunom ? I i i i i ....? :)
 
Lepo Boga mi.....Evo sad sam nesto procackala...nije mi djavo dao mira ...kad ono sve najgore...da gore biti ne moze...Te ja prevarant,te nestabilna psihicki te iznenadna smrt.....te niko me nece....prelepo....a tako je suncan i obecavajuci dan danas bio....:O(
 
Evo ovo sam ja pronasla kod mene.....sa leve strane su Fiksne zvezde i na kom su stepenu a sa desne su Moje planete koje su ima najblize.....e sad ako neko ima volje i zelje da mi ovo objasni i kaze koliko uopste uticu ove zvezde na celu pricu i koje uticu kod mene...hm...lala
 
Pa jesam li ti rekla da jesam jos odavno....kada si postavila topic "Jesam li mi kraj dosao"?
Ne znam sta to bi...? Dugo nisam bila na Forumu i onda jednog dana dodjem ,ukucam Glupi snupi i nece....pa nece pa nece te ja stavi novi nick....Valjda Snupi nije vise "Glupi"...:)....Ne lezi vraze ,ni taj drugi nije valjao te ja predjoh na treci...muski!! :) Drzim se toga...
Nego sta bi sa ovim mojim zvezdama..?Nisi me valjda po njima poznala?
 
Ja imam Mesec konj. Algol o tesko sam se rodio, posle ko zna koliko sati(dana) rodio sam se a nisam ni zaplakao, ni disao, skoro mrtav, imao sam samo jedva culni rad srca. Zajeban Algol, nema sta, nadam se da sam time makar malo otarasio Algolov uticaj
 
DjuraMornar:
Pa jesam li ti rekla da jesam jos odavno....kada si postavila topic "Jesam li mi kraj dosao"?
Ne znam sta to bi...? Dugo nisam bila na Forumu i onda jednog dana dodjem ,ukucam Glupi snupi i nece....pa nece pa nece te ja stavi novi nick....Valjda Snupi nije vise "Glupi"...:)....Ne lezi vraze ,ni taj drugi nije valjao te ja predjoh na treci...muski!! :) Drzim se toga...
Nego sta bi sa ovim mojim zvezdama..?Nisi me valjda po njima poznala?

verovatno to nisam primetila jer nisam imala konekciju kuci....
a poznala sam te po onom tvom poznatom "jao kuku meni, sve gore od goreg da gore ne moze biti kad gledam u kartu"
hahahahahaha
ljubitj:)
 
Stephen King (Algol conjunct North Node), master of horror, whose books keep turning into films, nearly died after being run over by a truck, and should have died, but somehow recovered.

Stephen King (Algol konjukcija Severni Cvor) maestro horora, cije su knjige pretvarane u filmove, zamalo je umro kad ga je pregazio kamion, i trebao je da umre [ovde se misli u odnosu na tezinu povreda], ali se nekako oporavio.
 

Back
Top