Sarti, Sitonija, Grcka?

Ja toplo preporucujem Astru,a mislim da oni jedini i rade ozbiljno Sarti. Ali sam to toliko puta ponovila da ispadne da reklamiram. Zasto : sjajna usluga, detaljna prezentacija na cdu koja omoguci da si siguran da ono sto i izaberes , platis, tj. ono sto platis i dobijes. Kad dodjes, prevezu stvari do sobe, imas kartice za popuste, organizaciju izleta i ono sto je najbitnije imaju 24h dostupnog predstavnika koji je stvarno uvek tu da pomogne. ne znam tacno koje su im cene za predsezonu, znam samo da su ove godine napravili smene od 14 dana za kraj maja pocetak juna a da je cena kao za deset dana ili tako nesto. Ne znam tacno, to mi je stiglo u njihovoj first minute ponudi za ovo leto
 
Koliko, zaista, u Sartiju ume da bude vrelo? Da li je klima u sobama neophodna?

I...jedno malo gadno, ali prakticno pitanje: kakav je kanalizacioni sistem, tj. sirina samih odvodnih cevi, u prevodu - bacas upotrebljeni wc-papir u solju bez bojazni od "poplave" ili ne? :oops::wink:

Hvala.
 
u Sartiju nikad nije bas vrelo jer je blago na otvorenom moru i uvek piri blag vetric. Mi ga zato i volimo jer nikad nije ona dusegupka da ne moze da se dise. Tako da i kad je preko 35 to se i ne oseti... Tako je na plazi i u mestu, a za sobe opet zavisi. Ako je ravan krov, ploca onda treba klima, a ako je dobra kuca i nije na udaru sunca uopste ne treba jer su noci dosta hladnije.
 
Svidja mi se apartman Four Season ali je on cini mi se u starom delu Sartija.Cula sam da je plaza za decu lepsa u novom delu da je postepen ulazak u dubinu.Nasla sam mapu Sartija sa dosta kuca obelezenih pise da je taj prvi deo oko crkve i centra Old Sarti a ovaj deo u sredini gde je fudbalsko igraliste(tu je pored i vila Galini) to je Sarti Village i onaj novi de odvojen malo Sati Beach(tu je vidim i istoimeni hotel).Mene zanima apartman blizu te plaze gde ima vise plicaka,da su blizu prodavnice sa namirnicama i restorani za rucak(jer ne mislim da kuvam a videla sam na Astrinom sajtu da se moze uplatiti u restoranima Avra i Agiris polupansion 10ev) jer ne mogu decu po suncu jakom vuci do restorana ako je daleko a naravno ako moze uz sve ovo sto sam nabrojala da ne bude bucno nocu.. je minuta peske otprilike potrebno od hotela Sarti Beach do ove plaze sa plicakom a koliko do centra.Da li ima prodavnica sa hranom i restorana oko ovog hotela.Znam da sam postavila previse pitanja ali treba vec da rezervisem a potrebno mi je jos informacija da se odlucim
 
Za Katty - Nema restorana u blizini Sarti beach hotela. vise plicaka ima od parkinga , tj .na sredini pa sve vise i vise do kraja sartija i sarti beach hotela.Pravi plicak pocinje prakticno tek od fudbalskog igralista. U blizini tog dela bas i nema puno restorana i prodavnica. Mozda je kuca Kozmas dobar izbor, ona je na cosak do igralista, ali opet udaljena od restorana. Ne znam po tom pitanju tesko da ces naci kompromis. Ja bi pre savetovala, smestaj u starom delu blizu nekog od ovih restorana gde ima polupansiona , recimo kuca Andreas. Four season kao i gomila drugih kuca se nalaze u delu Sartija u kom je ubrzo dubina. A uvek moze uz plazu da se proseta do odredjenog dela plaze. Nadam se da je bilo od pomoci.
 
Mnogo su skupi aranzmani preko Astre. Strasno. U sezoni u kuci Aristotelis cena smestaja (samo smestaj, bez hrane, bez prevoza, cak i bez klime i bazena) u dvokrevetnom apartmanu je preko 500 evra po osobi !!! To uopste nije normalno.
 
(za Astra Travel sve pohvale- svih mojih poznanika a korisnika njihovih usluga. I ja sam bio sa njima prosle godine-Odlicni su.Ali skupi.), ove godine je jos jedna agencija spremila iznenadjenje i usla sa 4 prelepe kuce.Cene su mnogo korektnije.E,sad da ne bi ispalo da vrsim reklamu, moj mail je jonatan@sezampro.yu.Dobio sam od njih cenovnik u PDF-u.A katalog jos nemaju.Ja sam rezervisao vec 20.Aug.
Pozz.
 
Da ne bude sada da ja reklamiram, ali ja stvarno hvalim Astru jer vredi svaku paru koju platis. I nama su cene delovale skupo, ali problem je u tome sto ih Astra daje po osobi. Ali kad obracunas popust za kes, pa popuste za decu, pa kad se umanji prevoz izadje kao i cene ostalih agencija , a usluga je daleko bolja. Ovo za Aristotelis i meni deluje nenormalno , ali mislim da u aristotelisu ni nema dvokrevetnih nego samo apartmani pa mislim da je u tome caka posto znam da smo mi jednom hteli apartman za troje a ne studio pa su nam cetvorokrevetni preracunavali. Verujem da je to to, das 500 po osobi za dvokrevetni, ali ces dobiti cetvorokrevetni. Naravno, sto bi to uplatio pored svih studija koje su jeftiniji. A opet ko hoce apartman mozda i uplati....
 
Ma sa bilo kakvim popustima opet je skupa.Ja imam dvoje dece i nama treba 1/4 apartman.Muz i ja placamo 2 pune cene a njih dvoje 2x70% od cene tako da u nijednom slucaju mislim na kuce nije izaslo manje od 500ev,a Magic sto je izbacio cene one su od 200-300ev za cetvorokrevetni apartman ili studio i jos plus imas popust.
 
Sada sam totalno sludjena,da li da izaberem kucu u starom delu gde su restorani(zbog rucka jer jedno dete mi je 4 god pa da ga ne vucem po suncu daleko) ali onda nam je plaza sa plicakom daleko a to mi bas ne odgovara ili da izaberem kucu u novijem delu a kolima da idemo na rucak.Sta mislite? I posle koliko metara otprilike pocinje ta dubina u starom delu i da li je u vodi samo pesak a ne kamenje kao u novom delu?
 
Sarti pa Sarti....e,vidim da ti ne gine kupovina tog lap-topa za muza...

Sarti mi je rezervno resenje, posto na Krfu ne mogu bas da nadjem ono sto bih htela, a postoji varijanta i da nas vise ide, te je moguce da nece svi hteti na Krf. Trenutno mi hotel Sarti beach izgleda primamljivo (sta cu kad "volem" da mi terasa gleda na more), al' samo jos da saznam kakva je plaza ispred njega i ima li u okolini gde da se rucka.
 
Veliki pozdrav svim ljudima koji su nam svojim komentarima pomogli da ove godine izaberemo Sarti. Odlucili smo da idemo pocetkom juna i u tom terminu je u Astri vec sve popunjeno :shock: Magic nam je pomalo skup s obzirom da idemo iz NS. I mi tako slucajno nadjosmo agenciju iz NS koja radi Sarti, na nase veliko iznenadjenje. I sve dvokrevetno je vec popunjeno tako da smo rezervisali trokrevetni apartman. E sad bih molila sve one koji su bili u Sartiju da mi pomognu u vezi sa vilom. Radi se o vili Neraida, koliko smo shvatili nalazi se u starom delu Sartija, valjda na samoj obali, ima pogled na more i u prizemlju je istoimeni restoran. Na slikama bas ne deluje lepo. Pa ljudi, ako znate bar neku informaciju o doticnoj vili...
I jos nesto, sta mislite da li ce biti bucno s obzirom da je termin pocetkom juna?!
Thanks!
 
Iskreno se nadam da jos samo ove godine zavisimo od agencija, a da cemo vec od sledece, kad nam vise ne budu trebale vize za zemlje EU, sami vrsiti rezervaciju smestaja preko neta ili jednostavno sedati u kola sa pasosem u dzepu i na licu mesta birati smestaj koji nam odgovara.

Znam da i sada mozemo da rezervisemo smestaj preko neta, ali mi to sa slanjem garantnih pisama za Ambasadu zvuci mnogo komplikovano. Mnogo bolje i lakse ce biti kako sam gore opisala. Samo da do toga vec jednom dodje.

____________

Koliko primecujem, Magic je podigao cene. Videli da ima i previse zainteresovanih, pa sto da ne zarade extra novca, kad mogu.
 

Back
Top