Moc dodira

glasnik:
Licno, ne moram prema devojci da osecam nista da bi je lepo i nezno dodirivao i da oboje uzivamo. Na srecu, postoje tehnike dodira (jedna ima naziv ,,tri tacke,,) i njih primenjujuci, oboje dozivljavate ludilo. Seks je filozofija, hemija, razmena, nacin prihvatanja drugoga i ako me ta osoba imalo privlaci, sve je Ok. Bice nam super u seksu a onda zbogom!

Pozeli li se tu nekad da se stvar ponovi? :D
 
Da, i nisam zadovoljan. Ozenjen sam kao momak zivim - ali moj nacin zivota (,,zivota,,) nije za ovaj forum. Pre za IZGUBLJENE U SVEMIRU iako (mozda) neko moze da mi pozavidi. Veruj mi - gresi!!!
E, sad ova tema postaje preooozbiljna a mislio sam samo da se malo zabavim sa vama.
 
sunlight:
Dodir je nesto cime se mnogo toga moze reci,uzivam u neznim dodirima!!!
Zanima me da li je dodir pravi ako prema nekom osecate nesto uzviseno i posebno ili
se neznost dodira moze odglumiti?Da li se to oseti na kozi?
Vasa iskustva

ne bre dodir onaj pravi dodir se ne moze da odglumi
ti mozes da osetis da li ima vatre u tim prstima ili su oni '"ladni" kao led
 
@glasnik:
Da, i nisam zadovoljan. Ozenjen sam kao momak zivim - ali moj nacin zivota (,,zivota,,) nije za ovaj forum. Pre za IZGUBLJENE U SVEMIRU iako (mozda) neko moze da mi pozavidi. Veruj mi - gresi!!!
E, sad ova tema postaje preooozbiljna a mislio sam samo da se malo zabavim sa vama.

A osecash li ti da ti neshto fali? Je l ti, da kazem, puno srce?
 
@glasnik:
Mene pitas? Napisao sam ti meil pa procitaj tuzno-glupu pricu.
Shta imam od toga da chitam tvoj email? :D Bolje da pishem ovde sve, ovde ce Cossak prochitati a tamo cesh samo ti a ti vec imash koleginice i nije samo zbog toga, nego, nije da treba ti i ja da se intimiziramo.To sam znash da nije fora ti i ja.
 
Silent Bob:
Moje iskustvo: Ako zelis da "osetis" to telo, stiskaces ga, milovaces ga, ruke ce ti biti pune tog tela. Zgrabices tu guzu sto jace mozes, Zgrabices te sise sto neznije mozes, ali ruke ce ti biti pune!

Ako nezelis, onda nemozes ni da pipas ili eventualno samo povrsno, tek toliko da se kaze da je pipnuto... nema pozude!

jashta.
 
Ma meni se ipak čini da amateri ovde kolo vode....

Komunikacija dodirom (da osetiš osećanja drugog) je ista kao komunikacija ostalim čulima...
Znači ako si bolji znalac, možeš da simuliraš, ako si loš , držiš se predrasuda, stereotipa, šablona.
Oko+uvo+dodir+znanje i eto ti podloge za šta god hoćeš....

Bolji znalac nadigra onog ko je slabiji....

Motivi za nadigravanje?
Druga priča, ali ste je ovde zamuvali u isto odelo, pa vas onda i to zbunjuje....

............Ma opet sam ja pogrešno protumačio temu........
.................i lud i glup..................
 
Ne mogu da odglumim i ne zelim ni da probam "lazne dodire",...Zashto sebe spushtati na taj nivo,lepo ste rekli,oseti se to kad je isfolirano,...Ta gluma ubija dushu,emocije,...
 
Ovde je slučaj osobe koja nikad nije slagala...Jer kad je slagala, zašto je slagala, ne uživajući u opuštenosti istine i iskrenosti prema osobi, dopuštajući da ljubav predje u najiskrenije osećanje, a ne strast, zavisnost i požudu....

Usnama ne oseća **** od ovce, ali dodirima ne može da odoli...
Jedno joj je moranje i prihvatljivo , a drugo nije....

I da znaš da su svi što lažu kreteni , bez obzira da li je u pitanju , pogled, reč, dodir, čak i miris (mirisom lažu na osnovu refleksa kod "žrtve").

Ali , tako je kako je....Laganje je način , da manje kvalitetni dodju do kvalitetne robe i ribe...i obrnuto , da manje kvalitetne dodju do kvalitetnog mesa i kobaje...

Blef....a tema je upravo blef dodira i da li se može otkriti....
Moj stav je već iznesen u ranijim postovima...
 
Tuzni_patak:
Ma meni se ipak čini da amateri ovde kolo vode....
Komunikacija dodirom (da osetiš osećanja drugog) je ista kao komunikacija ostalim čulima...
Znači ako si bolji znalac, možeš da simuliraš, ako si loš , držiš se predrasuda, stereotipa, šablona.
Oko+uvo+dodir+znanje i eto ti podloge za šta god hoćeš....
Bolji znalac nadigra onog ko je slabiji....
Motivi za nadigravanje?
Druga priča, ali ste je ovde zamuvali u isto odelo, pa vas onda i to zbunjuje....
............Ma opet sam ja pogrešno protumačio temu........
.................i lud i glup..................

Ovo je skroz drugachije nego prvi post u temi "kada dati".U prvom postu u toj temi si potpuno konfuzan a ovde je sve kristalno jasno.
 

Back
Top