molim vas

  • Začetnik teme moze pomoc
  • Datum pokretanja
M

moze pomoc

Gost
Ovako, predplatnik sam Mobis-ov ali nisam vise od 3 mjeseca koristila broj, a uskoro idem kuci (zivim u inostranstvu) i hocu li moci broj opet koristit kad dopunim racun???
poz
 
KAO PRVO ZA ONE NEUPUCENE MOBIS JE MREZA 065 TJ RS.
SVE ZAVISI PRVO NE ZNAM DA LI KORISTITE MOBILNI NA DOPUNU TJ PREKO KARTICE ILI NA PRETPLATU ,AKO JE PREKO KARTICE RECU VAM SLEDECE.MISLIM DA NE MOZES ALI ZAVIS I KOLIKO STE IMALI PARA NA RACUNU!!!!
JA VAM MOGU POMOCI JEDINO(PONUDICU VAM 2 OPCIJE) I MISLIM DA JE TO PRAVO RESENJE DA MI VI DATE SVOJ BR. MOBILNOG TELEFONA(EVO VAM MOJ E-MAIL mikimaus10@yahoo.com)PA MI NAPISITE VAS BR TEL A ONDA CU JA VAMA PROVJERITI U MOBISU DA LI VI JOS UVEK MOZETE KORISTI TELEFON TJ BROJ.
ILI POSTOJI I DRUGA VARIJANTA NAZOVITE MOBIS NA 065599,0655900,I PITAJ TE IH LICNO.NADAM SE DA SAM VAM DONEKLE POMOGAO A VI IZABERITE JEDNU OD OPCIJA !!!
POZDRAV IZ BANJA LUKE
 
Evo samo da vam javim kao sto sam i predpostavljao ja sam sada zvao MOBIS i oni su mi rekli da je ovaj broj skinut s mreze 8.10.,sto znaci da vi vise ovaj broj necete moci koristi.!!!!!!!!!

Ako vas interesuje cjena novog broja je 30KM,s tim da imate 10KM bonus tj dopunu, znaci broj vas izadje 20KM.
Pozdrav iz Banja Luke , MLADEN
 

Back
Top