UEFA takmičenja

Ko osvaja LŠ 2017/2018?

  • Atletiko Madrid

  • Bajern Minhen

  • Barselona

  • Čelzi

  • Juventus

  • Mančester Junajted

  • Mančester Siti

  • PSŽ

  • Real Madrid

  • Neko drugi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nisam mogo odgledati zadnjih 10 minuta ***** ti poso cujem Barsa ostecena za penal...Ako malo su ih puta pogurali...Ovo je Enrikeov poraz nemozes dozvolit da ti se ekipa za 3 utakmice raspadne da nelici na sebe...Nadam se da Atletiko ide do kraja! Samo samo Real da neuzme! A bojim se da oce...Previse se Pep uzivio da izmislja toplu vodu u Bajernu...
 
Nisam mogo odgledati zadnjih 10 minuta ***** ti poso cujem Barsa ostecena za penal...Ako malo su ih puta pogurali...Ovo je Enrikeov poraz nemozes dozvolit da ti se ekipa za 3 utakmice raspadne da nelici na sebe...Nadam se da Atletiko ide do kraja! Samo samo Real da neuzme! A bojim se da oce...Previse se Pep uzivio da izmislja toplu vodu u Bajernu...

Je, oštećena je Barcelona za penal . Ali je zanimljivo da je Gabi (mislim da je on) rukom zaustavio udarac Inieste, koji je par minuta prije trebao dobit crveni jer je namjerno u 16 m rukom zaustavio 100%-tnu šansu Atletica. Kad se sve zbroji, i prva utakmica i ova jučer, suci je zadnje osobe koje su Barceloni krive za ispadanje.
 
Parovi polufinala ce biti Real-Atletiko i Bajern-Siti..

Liga Sampiona pocinje biti sve vise marketinsko takmicenje, za UEFA je najbolje finale Real-Bajern iz tog razloga..Plus da ne bude finale klubova iz istih zemalja..

Videcemo jel sam u pravu ali sve mi mirise tako :)
 
Cf_9nC7W8AAUjiQ.jpg
 
Sahtjor vs Sevilja i Liverpul vs Viljareal parovi polufinala Lige Uefa , iskreno voleo bi finale Sahtjor vs Viljareal ali videcemo sta ce biti.

Inace po meni je ovaj ulazak Sahtjora u polufinale iznenadjenje uprkos tome sto je Sahtjor vec vise od decenije redovan ucesnik Lige sampiona i redovan ucesnik nokaut faza , cak su i osvojili Ligu Uefa 2009. , ali ipak ne treba zaboraviti kakva je situacija tamo kod njih , pogotovo u Donjecku, maltene da im je pola stadiona sruseno , vec par godina ne igraju utakmice kod kuce vec u Lavovu gde ih bas i ne vole , takodje mozda i najvazniji faktor na kraju prosle sezone vecina kljucnih igraca je otisla iz kluba, barem oni zaduzeni za kreiranje sanse i postizanje golova kao sto su Luiz Adriano, Daglas Kosta , Aleks Teseira, ali verovatno zahvaljujuci tom velikom iskustvu koje imaju kao klub i tom kontinuitetu i dalje uspevaju da se odrze u vrhu evropskog fudbala.

Inace juce Liverpul vs Borusija Dortmund stvarno neverovatna utakmica, utakmica me dosta podsetila na ono cuveno finale Kupa Uefa (mislim iz 2001.) izmedju Borusije iz Dortmunda i Fejnorda.
 
Sahtjor vs Sevilja i Liverpul vs Viljareal parovi polufinala Lige Uefa , iskreno voleo bi finale Sahtjor vs Viljareal ali videcemo sta ce biti.

Inace po meni je ovaj ulazak Sahtjora u polufinale iznenadjenje uprkos tome sto je Sahtjor vec vise od decenije redovan ucesnik Lige sampiona i redovan ucesnik nokaut faza , cak su i osvojili Ligu Uefa 2009. , ali ipak ne treba zaboraviti kakva je situacija tamo kod njih , pogotovo u Donjecku, maltene da im je pola stadiona sruseno , vec par godina ne igraju utakmice kod kuce vec u Lavovu gde ih bas i ne vole , takodje mozda i najvazniji faktor na kraju prosle sezone vecina kljucnih igraca je otisla iz kluba, barem oni zaduzeni za kreiranje sanse i postizanje golova kao sto su Luiz Adriano, Daglas Kosta , Aleks Teseira, ali verovatno zahvaljujuci tom velikom iskustvu koje imaju kao klub i tom kontinuitetu i dalje uspevaju da se odrze u vrhu evropskog fudbala.

Inace juce Liverpul vs Borusija Dortmund stvarno neverovatna utakmica, utakmica me dosta podsetila na ono cuveno finale Kupa Uefa (mislim iz 2001.) izmedju Borusije iz Dortmunda i Fejnorda.

Šahtar je mafijaški klub i narod Donjecka ih prezire...
 
Da, a i koji to pa klub nije mafijaski, reci mi pa da odma navijam za njih :D

Inace Sahtjor je jedini klub iz istocne Evrope koji ima kontinuitet u Evropi i koji je konstantno u nokaut fazama evropskih takmicenja i ako jedan klub icim moze da "kupi" publiku i privuce ih na stadion to su onda uspesi, pogotovo oni na medjunarodnoj sceni.
 
Pa ko je punio Donbas arenu ako ih narod Donjecka prezire?

Da ali to je bilo prije nego što se Ahmetov uhvatio u kolo sa huntom... na početku krize u Ukrajini on je čak bio na strani naroda Donbasa i bio protiv Majdana...

- - - - - - - - - -

Da, a i koji to pa klub nije mafijaski, reci mi pa da odma navijam za njih :D

Inace Sahtjor je jedini klub iz istocne Evrope koji ima kontinuitet u Evropi i koji je konstantno u nokaut fazama evropskih takmicenja i ako jedan klub icim moze da "kupi" publiku i privuce ih na stadion to su onda uspesi, pogotovo oni na medjunarodnoj sceni.

To je danas privatni klub bez navijača i teoretske šanse da se vrati u Donjeck...
 
Parovi polufinala ce biti Real-Atletiko i Bajern-Siti..

Liga Sampiona pocinje biti sve vise marketinsko takmicenje, za UEFA je najbolje finale Real-Bajern iz tog razloga..Plus da ne bude finale klubova iz istih zemalja..

Videcemo jel sam u pravu ali sve mi mirise tako :)

Volio bi da Atletiko pobedi, ali ako bude finale Real-Bajern,malu prednost dajem Realu.
 
Trce bore se kao nadrogirani...Ma reko sam da se Pep previse uzivio u 'izmisljanje tople vode' skroz je promenio igru Bajerna ono pod Jupom bolje izgledalo ali dobro to je njegova filozofija 'tika taka' insistiranje na stalnom posedu sto je uredu ali postaje problem kad u zadnjoj treci nisi konkretan ostar brz i onda to bude sterilno ****** nemozes se svakome usetati u gol sa milion stvarno nepotrebnih dodavanja nadje se neko ko je bolji zivaca od tebe ko ce drzati koncentraciju i matira te u 2 poteza...pa se ti slikaj sa svojim posedom i 'dominacijom' ipak se igra fudbal zbog golova...mislim da najvise fali robben jer to je igrac koji je stalna opasnost i koje uvek konkretan ide do kraja od njega stvarno uvek osecas strah kad je na lopti kao od messija...neznam sto mu nije poceo Miller...Ako neuzmu LS a mislim da nece Bajern je promasio sa njegovim dovodjenjem...Jedva cekam da ga vidim sledece sezone u Sitiju i bas me zanima kako ce izgledati htece on da imaju posed ali nema teorije da drze loptu onolko kolko bi on hteo...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top