Sta mislite o cudnoj reklami za novu kolekciju Dolce and Gabbana 2007?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dejan DIOR

Početnik
Poruka
12
Kada sam u nekom tamo broju lista svet video reklamu za farmerice Dolce and Gabbana zaprepastio sam se!Na reklami se vidi decko skinutih pantalona fotografisan od kukova na dole (tako da se nevide intimni delovi tela) i kako ispred njega kleci jos jedan decko (vidi se samo koleno)!Mene zanima da li ste je i vi videli i sta mislite o takvom propagiranju homoseksualnosti? :?:
 
Jel moze negde da se vidi ta reklama pa da procenim kolicinu gay-ja u njoj?
Licno meni se tako nesto ne svidja, mislim na to promovisanje gayeva. Cinjenica jeste da biti gay nije normalno, ma koliko oni smarali o tome. To je definitivno greska prirode, jer da smo svi gayevi civilizacija ne bi mogla da se nastavi. Mislim da bi bolje bilo uloziti neke pare u ispitivanje toga zasto neko postaje gay, i da li se to prenosi genetski ili ne. Problem je u tome sto je ta tema jos uvek zabranjena u malim sredinama i onda ljudi koji su gay se pretvaraju da nisu i zasnuju porodicu i teko verovatno prenesu taj poremecaj na svoje potomke, sto generalno ne bi smelo da se desi. Pretpostavljam da je to jedan od razloga zasto sad najedanput ima toliko ljudi koji su gay. Ne mislim da ih treba trpati u logore i batinama postavljati na pravi put, ali makad utvrditi zasto do toga dolazi i zaustaviti to.
 
DisMisaL:
Ćuti Aleksa, gay si i prepoznao si se ;).

A i daljem ne primećujem da se neko žali na dve devojke u reklamama, najčešće obnažena, bez muškaraca i previše bliske postavljene jedna drugoj kako bih pomislio da govore o cenama na zelenoj pijaci.


Jesam.... (oops)


Znas kako, ponovicu ko zn koji put, 2 devoje su OK jer ti ako ista krenes da razmisljas o njima razmislja SEBE MEDJU NJIMA!! I ZATO one nikome ne smetaju....

MAda daleko da bi lezbo scena mnogo bolje prosla od gay.
 
el to nesto ovako ili .............?
daj sliku da vidimo ?
dolce-&-gabbana-2006.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top