MOBILNI I SEX

anstajn

Početnik
Poruka
5
Da li iskljucujete mobilni dok vodite ljubav? :?:
Ja da, ne volim da me neko cima ili mi salje poruke za vreme sexa, a narocito ako poruku salje bivsa da me jos uvek voli, a ja vodim ljubav sa drugom devojkom! :D
 
Nema vremena da ga ugasim...a i bivse mi ne shalju nikakve poruke!
Moze da se desi da mi Stevo "brat" posalje poruku tipa: Jeli brate,kako pusi? Jel se dobro kara? Jel hoce u guzu? ...itd. :lol:
Nasta mu ja odgovorim: "Ljubi te tvoj brat". :D
 
PLESsitnihDEMONA:
Nema vremena da ga ugasim...a i bivse mi ne shalju nikakve poruke!
Moze da se desi da mi Stevo "brat" posalje poruku tipa: Jeli brate,kako pusi? Jel se dobro kara? Jel hoce u guzu? ...itd. :lol:
Nasta mu ja odgovorim: "Ljubi te tvoj brat". :D


Hahahah ... pozdravi brata .. ljubim ga radoznalog :mrgreen:
 
heheheheh...kad pomenu ti Natasha direktan prenos...
Isti taj moj BRAAAAT...dola mu riba da se kresnu...a on ceka neke velike pare na kladionici za isplatu. A utakmica bila na TVu...i ladno joj kaze,kao...e ne mogu sad da se ***** cekam dosta para. :lol:
I ovi daju gol tamo negde pola sata pred kraj i jos jedan jedno 20 minuta pred kraj...on prolazi tiket i kaze joj nesto u fazonu...Ajde,sta cekas sad?...zasta si dosla?skidaj se! :lol: :lol: Ale ale,ale ale!!! :D:D
 
... ma meni bilo šašavo sa jednom ribom koja je svratila kod mene na kres pa onda pali na neko druženje sa verenikom i nekim malim društvom na kome će igrati društvene igre i opušteno pričati o nekim aktuelnim tv serijama... e sada da bi pričala o najnovijoj epizodi morala bi da odgleda... a pošto je svratila na kres, i to na svoju inicijativu, treba i to odraditi.... tako ona upali tv, naguzi se i kao "ajde, samo ti ..."... ja plačem od smeha, al pogledam još jednom guzu pa kažem sebi, ma nek ide život... i tako sam odgledao i ja seriju koju u životu ne bih gledao... a na šta je ličio kres, to je smejurija...
 
Tajsone...kad rece VERENIK...ne smem ni da pricam sta je moj pravi burazer radio...u Kini!
Obeschacavao verene devojke,pred svadbu. :lol: :lol: :lol:
Mobilni je chudo...ja zato volim otpozadi...jer su mi slobodne ruke pa mogu da kuckam poruke dok guzim. :D:D
 
PLESsitnihDEMONA:
Tajsone...kad rece VERENIK...ne smem ni da pricam sta je moj pravi burazer radio...u Kini!
Obeschacavao verene devojke,pred svadbu. :lol: :lol: :lol:
Mobilni je chudo...ja zato volim otpozadi...jer su mi slobodne ruke pa mogu da kuckam poruke dok guzim. :D:D


Hahaha .. dakle tvojoj mašti nikad kraja .. na kojem si drvetu odrasto ... da sačekam, možda padne još koji takav :mrgreen:
 
Ne secam se koje je drvo bilo...bio sam mali...posle su me skinuli i doveli u dom... :D :D
idem posle da malo odspavam...pa cete malo da domorite od mene. :D :D
Cekaj,cekaj...bice jos neki...mada ja nisam bio serijiska proizvodnja,nego prototip...ali nema tu neke bitne razlike. :D :D
A koji mobilni koristis? :D :D
 
anstajn:
Da li iskljucujete mobilni dok vodite ljubav? :?:
Ja da, ne volim da me neko cima ili mi salje poruke za vreme sexa, a narocito ako poruku salje bivsa da me jos uvek voli, a ja vodim ljubav sa drugom devojkom! :D



Nemam razloga da ga gasim....A ako zvoni ja ne obracam paznju na njega...jednostavno se ne javim...
 
anstajn:
Da li iskljucujete mobilni dok vodite ljubav? :?:
Ja da, ne volim da me neko cima ili mi salje poruke za vreme sexa, a narocito ako poruku salje bivsa da me jos uvek voli, a ja vodim ljubav sa drugom devojkom! :D


Babi nije jasno sa čim to vodiš ljubav?
Ja turim s oproštenjem na vibracije
 
Ako ti je devojka ljubomorna, staviš ga na vibracije i koristiš kao sredstvo za dodatnu stimulaciju parčeta koje se pravi da o ničemu nema pojma i trenutno je na tanjiru.
Kad već pišete o mogućim načinima ponižavanja , uključite i ovaj....
 
tajson7:
... ma meni bilo šašavo sa jednom ribom koja je svratila kod mene na kres pa onda pali na neko druženje sa verenikom i nekim malim društvom na kome će igrati društvene igre i opušteno pričati o nekim aktuelnim tv serijama... e sada da bi pričala o najnovijoj epizodi morala bi da odgleda... a pošto je svratila na kres, i to na svoju inicijativu, treba i to odraditi.... tako ona upali tv, naguzi se i kao "ajde, samo ti ..."... ja plačem od smeha, al pogledam još jednom guzu pa kažem sebi, ma nek ide život... i tako sam odgledao i ja seriju koju u životu ne bih gledao... a na šta je ličio kres, to je smejurija...

E do suza si me nasmejao!!!!!

Ne zna se sta je vece chudo: zenske ili pomama za serijama...

Sto mi rece jedna prijateljica:
"'leba ti: da li sam i ja toliko sr.la dok smo bili u vezi?!".
"Me ne dusho - to je bila praaava ljubav!"... :twisted:
 

Back
Top