Sta vas najvise nervira u Nisu?

Decky_Nis:
Nisam rekao licno za tebe jer te i ne znam. A da li delujes uobrazeno ne mozes da kazes ti nego neko ko te gleda, i Jelena Karleusa je izjavila da nije uobrazena a sama njena pojava govori drugacije. Ljudi se merkaju non-stop po kaficima bas i ne mora da znaci da se merkaju jer se svidjaju jedan drugome, kazem opet ne pise na celu devojkama "svidjas mi se". Sto se tice namiga to sam rekao onako ne mora da bide namig, kao signal je dovoljan lep osmeh kada prodjes pored njega, a nije tesko ni da dobacis neku opasku momku kada se guras pored njega zbog guzve ;)
hm,hm,hm.....sledeci put cu da ga stipnem za guzu kada se guram pored njega!!mozda mu to bude dobar signal?>a? :razz:
 
:roll: ...... pa nervira me mentalitet ljudi, cim im okrenes ledja odmah ogovaraju i niko nesme nista da ti kaze u oci a ovamo sve najbolje sa vama, posto sam ja rodom iz Bora mogu vam reci da su tamo ljudi barem za klasu kulturniji itd. od *vecine* Nislija, svaka cast *izuzecima*!!!
 
to sto sam pogresio, priznajem geografija mi i ne ide bas od ruke, a to sto malo psujem to je jer se na trenutke toliko iznerviram zbog devojaka kao sto si ti da mi dodje da......... pljunem!!! :lol:

obrazlozenje : dosla si na nas forum da nas vredjas i da nam solis pamet! (jer nije tako)? :wink:
 
gucci_novosadjanka:
pa kazem pojedini debili! Mada ne mora da znaci da si debil................mozda samo ne volis novosadjanke koje pokusavaku da budu druzeljubive! :cry:

ih sad nije tako, ne volim *novosadjane* jer su podmukli i dvolicni stojim pri tome da nemoze da bude nesto bolje sa novosadjankama ali isto tako ni to nemogu da tvrdim jer nisam nikad nisam imao prilike da upoznam neku novosadjanku a kako smo ja i ti poceli mogao bih da steknem pogresno misljenje!

zato potrudi se da budes fina :)
 
slugger:
ih sad nije tako, ne volim *novosadjane* jer su podmukli i dvolicni stojim pri tome da nemoze da bude nesto bolje sa novosadjankama ali isto tako ni to nemogu da tvrdim jer nisam nikad nisam imao prilike da upoznam neku novosadjanku a kako smo ja i ti poceli mogao bih da steknem pogresno misljenje!

zato potrudi se da budes fina :)
Ma vazno da ti mozes da sudis o NS-djankama a nikad ni jednu nisi upoznao......................evo ja cu ukratko da ti kazem kakve smo...............dooooooooooooosta druzeljubive ali sa veoma kratkim fitiljem.............i apsolutno nas ne zanima to sto kruze price da smo nafurane plavuse koje se hvataju samo za pare i sex, jer vrlo dobro znamo nase kvalitete!!!!! A "frajeri" kao ti nam ne bi mogli NI PRICI!!!!!
 
gucci_novosadjanka:
Ma vazno da ti mozes da sudis o NS-djankama a nikad ni jednu nisi upoznao......................evo ja cu ukratko da ti kazem kakve smo...............dooooooooooooosta druzeljubive ali sa veoma kratkim fitiljem.............i apsolutno nas ne zanima to sto kruze price da smo nafurane plavuse koje se hvataju samo za pare i sex, jer vrlo dobro znamo nase kvalitete!!!!! A "frajeri" kao ti nam ne bi mogli NI PRICI!!!!!
A jer to govoris u tvoje ime i zasto to *frajeri kao ti nam nemogu ni prici*?
 
I ujedno imas malo godina da bi znala sve, a pricas o nafuranim plavusama i sexu. Mozda je nas naglasak kriv sto nas nazivaju seljacima ali nemoj da kazes da su nislije krive sto svi misle da su novosadjanke takve kakvim si ih ti opisala nema potrebe da nas napadas zbog toga.
 
Decky_Nis:
I ujedno imas malo godina da bi znala sve, a pricas o nafuranim plavusama i sexu. Mozda je nas naglasak kriv sto nas nazivaju seljacima ali nemoj da kazes da su nislije krive sto svi misle da su novosadjanke takve kakvim si ih ti opisala nema potrebe da nas napadas zbog toga.
E decko ti mene nikako ne shvatas tako da ajde da zavrsimo.............ne mogu da se natezem vise sa tobom!
 
Decky_Nis:
I ujedno imas malo godina da bi znala sve, a pricas o nafuranim plavusama i sexu. Mozda je nas naglasak kriv sto nas nazivaju seljacima ali nemoj da kazes da su nislije krive sto svi misle da su novosadjanke takve kakvim si ih ti opisala nema potrebe da nas napadas zbog toga.

Pametno receno!!! :-) mala se jos nije ni ispilila a vec bi da nam soli pamet!
 

Back
Top