Devojke sa kratkom kosom

random_cloud_form

Aktivan član
Poruka
1.621
Privlace li vas kratkokose?

Sto se mene tice, to ume da bude bas izazovno.
Idealno ako je oshishana na keca, poput logorasice. Ovom prilikom nemam na umu one sa alkama po nozdrvama, tetovazama i uvrnutim dark idealima, vec ribe bez usiljene shminke, farbe, nakita...
Ima li ovde neka takva, opakog izgleda a opet tako prirodna?
 
random_cloud_form:
Privlace li vas kratkokose?

Sto se mene tice, to ume da bude bas izazovno.
Idealno ako je oshishana na keca, poput logorasice. Ovom prilikom nemam na umu one sa alkama po nozdrvama, tetovazama i uvrnutim dark idealima, vec ribe bez usiljene shminke, farbe, nakita...
Ima li ovde neka takva, opakog izgleda a opet tako prirodna?

Da naravno volim devojke sa kratkom kosom.Mada ima jako malo devojaka kojima stoji kratka kosa.
a i pored lepe glave onda moraju i da imaju savrsene usi!
 
anakin:
zene bez tipicno zenskih atributa... onako decacki tip, a?
posto biovladaju time a ti se toga, jel da, gadis...

covece, pa ti si latentni homoseksualac...

zasto ti uvek kad me napadnes isprojektujes svoju patologiju za koju bi da me optuzis?
Ni na ovoj temi nista novo, maltene javno deklarisana biseksualka, optuzuje mene da sam latentni homoseksualac.

Hajde demantuj da nisi biseksualka!

U vise navrata sam naveo da mi je bitno da je devojka zenstvena, a ne tog decackog tipa. bio sam u vezi sa devojkom koja nije dovoljno zenstvena, kada sam i jasnije uvideo sta je ono sto zelim.

Ovde se ne radi o tome, vec te s kratkom kosom odudaraju od klishea kako zensko treba da izgleda, furaju svoj fazon, deluju kao buntovnice i to me privlaci. Kad bi sve imale kratku kosu tad bi mi se verovatno svidjale neke sa dugom.

Naivno je zakljuciti da su se kratkokose odrekle jakog aduta biovlasti, pre ce biti da su one shishanjem na kratko postale retke zverke, i to je, ako im lepo stoji, startna prednost u odnosu na monotono krdo zacesljanih devojaka.

A i daleko mi je elegantnije i produhovljenije kad zensko skupi kosu i otkrije celo i slepoocnice, od frizure gde kosa pada preko ovog dela glave. Kosa vezana u rep ili pundju je moja omiljena zenska frizura.

No, sve je stvar ukusa.
Takodje, mislim da svako treba da proba na sebi i dugu u kratku kosu, i m i z, ne razumem ljude koji nikad ne promene frizuru, kako li im ne dosadi...
 
ni ja ne razumem ljude koji nikad ne menjaju pricu i ceo svet oko sebe pokusavaju da zguraju u jednu teoriju - o biovlasti, koja nema uporiste u nauci a bogami ni u zdravom razumu...
i tvrdim da ta terorija ima uporiste samo u nekom teskom licnom sranyu...
 
Ima devojaka kojima stoji kratka kosa,i koje umeju takve frizure da nose.ne stoji to bas svakoj ribi.Ja iskreno nikad nisam nosila kratku kosu,jer mi dugacka kosa super stoji,a i prakticna je za promenu imidza.......uvek moze da se napravi neka drugacija frizura.
 
anakin:
ajao...pa tek sam sad procitala da sam maltene javno deklarisana biseksualka...
gde sam se to deklarisala, majke ti?

Ne ne, hajde reci prvo jesi biseksualka ili nisi?
Pa cu ja, ako bude bilo potrebe, dokumentovati.
I da li to tvoj muz, koji se mota iza tebe dok buljis u ekran, zna?
I kako bi se osecao kada bi saznao? Al ja sam ferplej igrac, pa ovo pisem na srpskom.
Il kako bi se ti osecala kada bi recimo saznala da je i on biseksualac i da naginje ka mladicima?
Eto malo tema za razmisljanje...
 
anakin:
e evo pitala sam muza da se ne mucis sa spanskim:
yo soy bisexual y me gusta las mujeres cachondas!

srecan? :)
00014887.jpg


:) :lol: ... :)
 

Back
Top