A gdje je to?

Bereck

Primećen član
Banovan
Poruka
714
Bok škvadro!
Sinoć ste me ispilili sa vašim ringišpilom,al zato većeras neš novo.
Kak bi vi mogli objasnit i normalno odredit koji je dio ženskog tijela NAJMEKŠI_
 
No pa kaj to delas!?Jesi ti fakat ponorel?Kolko put sam ti rekel da ne pripovedas sa trofaznima...Jebal te vrag,oces da susedi cuju?Oces da nas Fra Blaz spominje na misi?
Ak te opet vlovim za kompacom bum ti usi zvlekel i bus dobil 50 po riti !...I nigdar ti vise ne bum dal penezi za net!
:)
 
Buggy:
No pa kaj to delas!?Jesi ti fakat ponorel?Kolko put sam ti rekel da ne pripovedas sa trofaznima...Jebal te vrag,oces da susedi cuju?Oces da nas Fra Blaz spominje na misi?
Ak te opet vlovim za kompacom bum ti usi zvlekel i bus dobil 50 po riti !...I nigdar ti vise ne bum dal penezi za net!
:)
Za najdrazu Bobu cu se potruditi da prevedem sa zagorskog na srpski ;)

Sta to radis?Jesi li stvarno poludeo!?Koliko puta sam ti rekao da ne pricas sa Srbima....**** te djavo,hoces da komsije cuju?Hoces da nas pop Blaz spominje na liturgiji?
Ako te opet uhvatim za kompijuterom usi cu ti izvuci i dobit ces 50 po dupetu!...I nikad ti vise necu dati pare za internet!
:)
Zadovoljna prevodom?
Ili treba da ti prevedem i temu ovog purgera?
:) :) :)
 
Bereck:
Bok škvadro!
Sinoć ste me ispilili sa vašim ringišpilom,al zato većeras neš novo.
Kak bi vi mogli objasnit i normalno odredit koji je dio ženskog tijela NAJMEKŠI_

Bok stari , vidim prijehal si mal kod nas da vidis kak se srbi seksaju .Zanemil sam kad sam procitao kaj si delal ,al cuj kompa najmeksi dio tijela kod zenske je resica od uvceta , al moras s njom da furas nekih mjesec dana da to primjetis , kontas ????8-) Ak nisi skontal odi si fuckat malo doma , mada lijepo od tebe sto si svratil na neku cugu !!
 
whitenicky:
Bok stari , vidim prijehal si mal kod nas da vidis kak se srbi seksaju .Zanemil sam kad sam procitao kaj si delal ,al cuj kompa najmeksi dio tijela kod zenske je resica od uvceta , al moras s njom da furas nekih mjesec dana da to primjetis , kontas ????8-) Ak nisi skontal odi si fuckat malo doma , mada lijepo od tebe sto si svratil na neku cugu !!

Bok Nicky,kaj si i ti raznojezicno prosvijecen?Guba kaj ne?Znas onu kad je vuk pripovedel vucicu kakve su sve prednosti poznavanja stranih jezika? :)
Samo ni simpa od tebe kaj dececu Berecku dajes neuporabne informacije. :lol:
Cuj bogec,najmekse na zenskom tijelu je nepcana resica!
Osobno sam to isproverevao svud po Zagorju 8-)
 
Buggy:
Bok Nicky,kaj si i ti raznojezicno prosvijecen?Guba kaj ne?Znas onu kad je vuk pripovedel vucicu kakve su sve prednosti poznavanja stranih jezika? :)
Samo ni simpa od tebe kaj dececu Berecku dajes neuporabne informacije. :lol:
Cuj bogec,najmekse na zenskom tijelu je nepcana resica!
Osobno sam to isproverevao svud po Zagorju 8-)

pa vidim da mu je kompa dao malo po sprehi , kaj da ne zakaj se ne prikljuciti spiki :)))
 
Buggy:
Nekak mi se cini da si ti bil u onoj srbocetnickoj soldaterskoj :) ....No pa kaj,bitno da se mi razmemo :lol:


mjenjao sam zarulje na bojisnici na svakih tisucu metara , kasnije sam presal da si nesto kuham ali mi skliznula vrhnja u zdjelicu i sjebal sam sve zlice , kaj me briga ja sam svoje odelal domoljublju :shock: :lol:
 
whitenicky:
mjenjao sam zarulje na bojisnici na svakih tisucu metara , kasnije sam presal da si nesto kuham ali mi skliznula vrhnja u zdjelicu i sjebal sam sve zlice , kaj me briga ja sam svoje odelal domoljublju :shock: :lol:

Da,da,znal sam ,...osvijetljivao si domoljube i dragovoljce da ih cede bolje vide...
Ja sam se dotle hrabro kakti Matija Gubec boril sa puno razjarenih i napustenih zagorki i sagledaval iz vise uglov cija je nepcana resica meksa! :lol:
 

Back
Top