Cigancici & co

Avet:
hahahaha ....

pa da sam bio na tvom mestu , ubio bih boga u njoj , poceli bi crvi iz nje da izlaze ;)
Pa ne cudi me. Kad ce jedan Crnogorski burdza da pusti da ga neko opljacka. Ipak ti "pljackasi" kolko god imali godina ce da ti dodju kad porastu i da ti ukradu nesto vise. Bolje spreciti nego leciti.
 
Pa da bolje je sprečiti. Jao sad sam se setio...

Priča kaže sledeće: Jedan cigan je ukrao od mog druga fićka (to je fića, che :lol: ) I nestane mu goriva posle jedno 200 metara kod Univera. Prolazili 2 lika sa salajke tuda i ciga traži da ga poguraju ( :lol: ) Oni vide Mičev (vlasnik fiće) auto i trče i kažu ostaloj ekipi sa ćoška. Oni došli vide ciga sedi u kolima, dođu oni do njega on kaže: ''Nisam ja'' :lol:. I tu ga prvi dekne, pa drugi, pa njih 10 ubiju boga u ciganu, dođe hitna po njega, a ovi odguraju fiću nazad. Ludnica :lol:
 
Sizzlym:
ja najwishe mrzim po tramwaju kad krene da prose, pa krenu da spopadaju moje ortakinje, da ih hwataju za kosu, za majcu, jao widi kakwa lepa dewojka, daj mi neki dinar....
a meni kad pridju oteram ih u pm, pa da widish kako su fini posle....
To nikad nisam video.
Ali cigani nisu uvek prljavi i siromasni. Znam jednu koja je radila u jednoj bakalnici kod nas. Super je likusha. Rezali smo joj CD-ove. Ali ne zbog toga sto nema para.
Njena mama je dadilja nekoj deci u naselju. I sa njom se sito ispricam. Caletov prijatelj je cigan. Ali taj lik je ziveo u Nemackoj. Tamo je imao zenu(mislim da je imao cak i decu).
Njegov otac je bio direktor neke firme.
Vise mrzim navijace. Posto nemozes proci kroz neku zgradu da ne vidis neki njihov grafit.
Ili neki unakazeni grafiit. Cemu to?
 
Che_Anarki:
To nikad nisam video.
Ali cigani nisu uvek prljavi i siromasni. Znam jednu koja je radila u jednoj bakalnici kod nas. Super je likusha. Rezali smo joj CD-ove. Ali ne zbog toga sto nema para.
Njena mama je dadilja nekoj deci u naselju. I sa njom se sito ispricam. Caletov prijatelj je cigan. Ali taj lik je ziveo u Nemackoj. Tamo je imao zenu(mislim da je imao cak i decu).
Njegov otac je bio direktor neke firme.
Vise mrzim navijace. Posto nemozes proci kroz neku zgradu da ne vidis neki njihov grafit.
Ili neki unakazeni grafiit. Cemu to?

Aj ne smaraj :roll:
 
Nixxx:
JooJ pa ti si navijac. Izvini ali ne vidim sto tolika frka. Vi navijate za Crvenu zvezdu oni za Rad.
Pa sta. Kod mene je fora kad ides kroz moj kraj i krajeve iznad kazes da navijas za zvezdu, kad ides nize od mog naselja kazes da navijas za rad i sve je super. Ja imam obicaj u busu da markerom unistim i jedne i druge potpise pa popizde i jedni i drugi.
Jedno vreme su i jedni i drugi mrzeli mene jer sam crto A po zidovima. Sad sam presto. Necu
da se kacim sa kretenima
 
D, poznato mi je da na bežaniji ima dosta radovaca. Pa praktično tu nema frke. Ja samo mrzim radovce jer su to ubice i dileri, kreteni. A oni mrze mene jer su to sve bivši cigani. Poznato je rivalstvo i između nas i grobara i u to neću da ulazim, nego vratimo se temi. ;)
 
*LoneStar*:
Ne znam da je ova tema bila i da li ce vam se svideti ali povucena skorasnjim iskustvom morala sam da pitam...Naime pre neki dan na trgu dolazi meni jedna cigancica i ja joj dam 20 dinara...I tako ona dodje drugi put i ja joj opet dam 20 dinara i ona mene pita jel moze da sedne pored mene i ja kazem sedi slobodno i tako je sedela ona sa nama nekih 5 minuta i kad sam ustajala pitam je kako se zove i kaze ona Ana...Nekih 10 minuta kasnije ja skontam da mi nema novcanika(unutra mi je bila licna i 3 hiljade dinara-pare za kupaci,mozda i vise) i moja drugarica mi kaze da je videla neki crni novcanik pored mene ali je mislila da je od te cigancice izgledao joj je pijacki(da se ne lazemo stvarno je kupljen na pijaci).Nas dve posle sretnemo tu cigancicu i njenu mamu i ja njoj sve lepo kazem daj mi samo dokumenta uzmi pare,ja tebe ne optuzujem ni za sta svako bi to uradio,cak joj ni ne kazem da cu je prijaviti supu niti vicem na nju pricam sa njom kao da mi je rod najrodjeniji....Inace nisam ni stigla nista da je pitam ona je vec vrisnula nisam ja nista!I naravno nista ni od mog novcanika ni od mojih para...A uzela ga je hiljadu posto,ubedjena sam sad kad se setim kako me je pogledala kad je htela da sedne i na osnovu svega...Bila sam najvise besna na sebe i rekla sam da nikom necu vise davati pare(jeste da sam uvece vec dala ali nema veze:)
Dakle da li dajete cigancicima i drugim prosjacima sa ulice novac?


ni meni niko ne poklanja i daje.
imaju ruke, noge pa nek rade...sad cu ja da shljakam i za njih bole me uvo.

kazu i oni su ISTO ljudi...kakvi crni ljudi ebem li im sve...moj cale sad kad je pravio zgradu morao je da placa choveka 10 evra na dan da stoji da chuva mashine, materijal i tako to +20 evra drugog choveka u nocnu smenu....e sad vi srachunajte koliko je to mesechno i razmislite kolko treba da se napravi jedna zgrada od 1500m2...a sve to zbog toga shto je cigan mala na 200m odatle:roll:.ebga, ljudi kupe sve i svashta...samo da je od gvozdja...ako je aluminium ...ne razmishljaju uzimaju odma
dobro, ima i dobrih cigana...nekih 2-3%, a ima i nashih shto kradu i sve to...ali nekako de znam...ma cigani su cigani:roll:
 
LPhoklica:
ne mogu da verujem da ste svi takve stipse pune predrasuda..

i šta sada su vam svi romi isti?


you people make me sick

znam trojicu ciganinia kojima se javljam i koji mi se javljaju, extra momci.
ovo ostalo je za mene gamad...
i shto je najgore oni su zashticeniji od nas zakonom...vishe ce da naj.ebesh ako opsujesh ciganina ''jeb.em ti majku cigansku'' nego ako prebijesh nekog srbina ...dobro, nije bash bukvalno tako...ali tu je negde
 
*LoneStar*:
Ne znam da je ova tema bila i da li ce vam se svideti ali povucena skorasnjim iskustvom morala sam da pitam...Naime pre neki dan na trgu dolazi meni jedna cigancica i ja joj dam 20 dinara...I tako ona dodje drugi put i ja joj opet dam 20 dinara i ona mene pita jel moze da sedne pored mene i ja kazem sedi slobodno i tako je sedela ona sa nama nekih 5 minuta i kad sam ustajala pitam je kako se zove i kaze ona Ana...Nekih 10 minuta kasnije ja skontam da mi nema novcanika(unutra mi je bila licna i 3 hiljade dinara-pare za kupaci,mozda i vise) i moja drugarica mi kaze da je videla neki crni novcanik pored mene ali je mislila da je od te cigancice izgledao joj je pijacki(da se ne lazemo stvarno je kupljen na pijaci).Nas dve posle sretnemo tu cigancicu i njenu mamu i ja njoj sve lepo kazem daj mi samo dokumenta uzmi pare,ja tebe ne optuzujem ni za sta svako bi to uradio,cak joj ni ne kazem da cu je prijaviti supu niti vicem na nju pricam sa njom kao da mi je rod najrodjeniji....Inace nisam ni stigla nista da je pitam ona je vec vrisnula nisam ja nista!I naravno nista ni od mog novcanika ni od mojih para...A uzela ga je hiljadu posto,ubedjena sam sad kad se setim kako me je pogledala kad je htela da sedne i na osnovu svega...Bila sam najvise besna na sebe i rekla sam da nikom necu vise davati pare(jeste da sam uvece vec dala ali nema veze:)
Dakle da li dajete cigancicima i drugim prosjacima sa ulice novac?
sto nisi odmah tako pitala? :) dajem, nazalost, kao i ti. slaba sam ja na to...
 
Dam ponekad..ako ne smaraju previse......
Idu mi svi na zivce..i oni sto prodaju one cestitke i kalendare za humanitarnu pomoc...valjda delujem milosrdno...
Vec sam 1000 dinara dala na one razglednice...i to po raznim gradovima Srbije....
A za rome, njima jos i dam, ovima malima ali onim matorima ne dam. Das mu pare on u podrum ****.....vala ne dam
 

Back
Top