Seks - potvrda ljubavi

Sex ne mora da bude potvrda ljubavi ali na taj nacin iskazujem svoju ljubav,bar ja,tako da vodim ljubav samo sa nekim do koga mi je stalo,sve zavisi od osobe,ljudi su razliciti.Neko moze da vodi ljubav samo kada voli i tada je sex najbolji,mada ima i drugih slucajeva kada je u pitanju samo sex bez emocija.Znaci SEX MOZE BITI POTVRDA LJUBAVI,A I NE MORA:):):)
 
topmodelsica:
Nekome je potvrda ljubavi venchanje, nekome je potvrda ljubavi poshtovanje, razmislite, zar nije potvrda ljubavi seks?

Svako ko je doziveo onu pravu ljubav, zna da se sex sa voljenom osobom ne moze porediti nisacim! Nazalost ovo jesve vise strano ljudima... Ceni se kvantitet (sto vise "zenki oploditi" ili ti sto vise "muzjaka navatati")... BLJAK!!! :roll:
Mozda je pitanje malo pogresno formulisano, jer bi znacilo da se vole svi koji se tucaju! Ipak ideja je bitna: sex bez ljubavi je JADAN, i to je tacno!
Necu opisivati kakvo je to osecanje "potvrditi svoju ljubav sexom". Oni koji su doziveli znaju, oni koji nisu dozivece, a oni koji se smeju... Njima pricati - to je kao da slepom coveku objasnjavas razliku izmedju tame i prelepih boja duge ;-)
Bas sam NEVALJAO :twisted:
 
Sex nema apsolutno nikakve veze sa ljubavlju...Da bi se u nekoga zaljubili i voleli ga(je) potrebno je odredjeno vreme...A za sex,u vecini slucajeva, nije potrebno osecanje ljubavi,da bi sex bio odlican,savrsen... ;) :) :)
 
topmodelsica:
Nekome je potvrda ljubavi venchanje, nekome je potvrda ljubavi poshtovanje, razmislite, zar nije potvrda ljubavi seks?

Mnogima nije.Pravilnije je okrenuti naglavacke sto kazes: PRE JE LJUBAV POTVRDA SEKSA.! Mogu da Te pozelim,mogu da se zaljubim pre ali da Te volim mogu samo posle seksa...tj. kada se uverim da smo u pomenutom Bogom dani jedno za drugo
 
NevaljaliMatorac:
Svako ko je doziveo onu pravu ljubav, zna da se sex sa voljenom osobom ne moze porediti nisacim! Nazalost ovo jesve vise strano ljudima... Ceni se kvantitet (sto vise "zenki oploditi" ili ti sto vise "muzjaka navatati")... BLJAK!!! :roll:
Mozda je pitanje malo pogresno formulisano, jer bi znacilo da se vole svi koji se tucaju! Ipak ideja je bitna: sex bez ljubavi je JADAN, i to je tacno!
Necu opisivati kakvo je to osecanje "potvrditi svoju ljubav sexom". Oni koji su doziveli znaju, oni koji nisu dozivece, a oni koji se smeju... Njima pricati - to je kao da slepom coveku objasnjavas razliku izmedju tame i prelepih boja duge ;-)
Bas sam NEVALJAO :twisted:
Razlika izmedju sexa u 20 i posle 30 je sto u 20 jedva cekam da odem da bi pricao kako sam je 'ebo ,a preko 30 niti imam kome da pricam niti mislim da cu ikom pricati.Naucis da je najlepse da samo ti i ona znate da ste bili zajedno..nebitno koliko.....mnoge zene mozes pozeleti ali ne mozes svaku voleti....Ako ih zaista postujes..sve das i sve i uzmes od njih one to znaju da prebole i da postuju.....
 
Seks je vrhunac ljubavi za onoga ko nije do sada probao seks i treba mu alibi za ... već nešto (najverovatnije probleme u glavi).

Šta kad proba malko seksanja? Jao, pa stigli smo do vrhunca naše ljubavi! Strašno! Ili je možda to najlepše što se može dogoditi u životu? Jbt, a onda se život nastavlja dalje. Šta posle seksa? Da li se ubiti ili ima još nešto posle seksa? Ko ume mudro da odgovori takvoj devojci?

Ma kenjam i ja. Bolje je dok se ribe lože da je seks vrhunac ljubavi, života, svemira, transcendentalne apstrakcije meditacije samospoznaje .... Posle kreće tek prava gnjavaža da je vrhunac ljubavi letovanje na Ibici, nove cipele, ... ili već neka slična bolesna izmišljotina.

Dakle, SEX JESTE VRHUNAC LJUBAVI i uživajte u toj budalaštini dokle god možete!
 

Back
Top