Tokio Hotel

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
:hahaha:"Bile rodicu ti petoro dece,al moraces da sponzorises matericu"hahahahaa joj jeste citali u huperu,a verovatno niste,da je taj saban izjavio da je izgubiJo nevinost sa 12 godina.....na ves masini ili tako nesto
 
sramota :otkacio: :otkacio: :otkacio:

Da, stvarno, kako ih nije sramota da tako neshto rade?:otkacio:

nemogu da poverujem da neko moze nesto ovako da izmisli :otkacio: :otkacio: :otkacio:

Ne mogu ni ja.To shto oni izmishljaju tracheve o TH-u su prave boleshtine:evil:

Ja na ovu temu vise ne dolazim :dash: :nono: :nono: :headbang:

Ej, Jeco.m, nemoj da nas napushtash!Volim kada se nadje neko od fanova TH-a.

nekazem da si seljak ako slusas tokio hotel. vec je seljacki sto dodjes na forum i psujes,pravis neke bolesne pesme i ostalo.... a em sto su pesme retardirane

Ja sam u stvari pisala pesmu Reden na nemachkom, samo shto je "pametni" kleptoman, pardon kreptoman, preveo pesmu na retardiran nachin:thumbdown:

ajde da sad strana tokio hotel bude za samo one koji vole tokio hotel zamolila bih kreptomana,blastmaster ,blackmore95 i ostale koje ne vole TH da idu na druge strane sa muzikom koji oni slusaju. Jel moze?

I ja se slazhem:ok:Bolje da ova tema bude rezervisana samo za obozhavaoce tokio hotela!

pozerski gayOvi :lol:

Shut up!You are gay, not boys from tokio hotel:rtfm:
 
Da, stvarno, kako ih nije sramota da tako neshto rade?:otkacio:
ma zhiv sram me pojeo

Ej, Jeco.m, nemoj da nas napushtash!Volim kada se nadje neko od fanova TH-a.

volim i ja :lol:

Ja sam u stvari pisala pesmu Reden na nemachkom, samo shto je "pametni" kleptoman, pardon kreptoman, preveo pesmu na retardiran nachin:thumbdown:
jel ti znash shta je kleptoman???
jer ako ne znash, nemoj pisati takve stvari

I ja se slazhem:ok:Bolje da ova tema bude rezervisana samo za obozhavaoce tokio hotela!
bolje, bolje, ali utopija

Shut up!You are gay, not boys from tokio hotel:rtfm:
nemoj lupash gluposti :lol:
 
:hahaha:joooooooooj....krstasi dvajesprvog veka krecu u galakticki pohod da primitivnim,okorelim,istrebljenim,malobrojnim,zaostalim,rokerima dokazu i pokazu da je tokijo hotel zapravo jedan od najboljih bendova i da je to ustvari ........TO........UMETNOST!!!!!!!!!:hahaha:
 
nemoj lupash gluposti :lol:

Ja lupetam gluposti?!?Dobro, ako mislish da si najpametniji na svetu, onda idi i muvaj tu tvoju "verenicu", ako mislish da nisi gay:):P

a ti si ruzhniji od njih, pa vidi ko se tu sjebo:whistling:

a inache, da, provalio si me, otkidam na ovo, ocu da ugradim veshtachku matericu i da bilu rodim dete:rumenko:

Kako će da se zove tvoje i Billovo dete?Pera, Zhika ili Mika?:mrgreen::lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top