STA IMA TOLIKO POSEBNO U TIM PLAVUSAMA???

Hahahaha! Ajmo ovako: Ja sam plavusa i to prirodna! Nisam zeljna k.... ko sto neko rece, i nisam glupa! Ja sam sasvim normalna devojka. I obozavam viceve o plavusama. Nije mi jasno kako neko moze suditi o osobi na osnovu BOJE kose!!! I da sam crnka, ili smedja ja bih i dalje bila ista osoba. A kad je neka cura glupa, ona je glupa pa bila crna ili plava totalno je sve jedno! :lol:
 
ponovicu vam da mi je sasvim svejedno da li je crna ili plava, zelena ili ljubicasta.......
jedno vreme su plavuse bile malo vise exponirane i sada je normalno da kod ostalih pigmentisanih devojaka postoji ahm :roll: odbojnost. dobro postoji i onaj deo muske populacije koji kad vide plavo odmah pocne da balavi ali sta ces......svi smo razliciti.

a sta ce te vi devojke reci kada vidite decka ofarbanog u belo :?: a :?:
 
Anonymous:
SisaDaPimp:
CATY:
pa da,mi smo najlepse pa zato i muskarci najvise vole plavuse!

Oprosti ali ja licno mislim da ste grozne, strasno napaljene i naravno umisljene sto se vidi po tvom odgovoru "Pa da mismo najlepse" ma daj molim te ja sam prirodno svetla smedjokosica i zaista volim svoju boju i nema tih para za koje bi se ofarbala u plavo
OPA JESMO MALO SPRZENI,A PLAVUSO? :oops:
 
Boze kakve vi gluposti pisete...
Ko kaze da su sve plavuse glupe
Na cemu se zasniva ta tvrdnja
NA VICEVIMA...
AKO JE OSOBA GLUPA, TU BOJA KOSE NISTA NE MENJA...
ISTO TAKO I BOJA KOSE NE CINI NEKU OSOBU GLUPOM...
I NIJE TACNO DA SE MUSKARCI VISE PALE NA PLAVUSE, JER SVI ZNAMO DA ONI NE PADAJU SAMO NA KOSU VEC NA CELOKUPNI IZGLED...UZMITE ZA PRIMER MISICE ZADNJIH NEKOLIKO GODINA
KOLIKO JE PLAVUSA
ONO STO SVAKOJ DEVOJCI TREBA SVAKAKO JE SAMOPOUZDANJE U SEBE, A NECE GA POSTICI VEROVAJUCI DA ONA PRIVLACI MANJU PAZNJU KOD MUSKARACA SAMO ZATO STO NIJE PLAVUSA...A PLAVUSE KOJE SMATRAJU DA CE IM BOJA KOSE DONETI VECU POPULARNOST KOD MUSKARACA SU MALO GRUBLJE RECENO, OBICNE DROLJE...
KOSA NE GOVORI NISTA O LICNOSTI :wink: :wink:
 
ovaj nik sam stavila samo da na pocetku kazem da nisam plavusa.koga ce muskarci odabrati?neku lijepu crnku ili ruznu plavusu(i obrnuto)?naravno da ce lijepsu.ja sam dokaz da muskarci gledaju izgled(cjelokupan)i nemojte toliko da kinjite plavuse!!!imam crnu kosu,crne oci pa se svi muskarci pale na mene.zakljucak:NIJE BITNO KAKVU IMAS BOJU KOSE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
SUROVA ISTINA:
SAMO RETARDIRANI VOLE PLAVUSE,SVI ZNAJU DA SU ONE PRIRODNO GLUPE,I ZELJNE K....! 8) :lol:

izvini,devojcice,ali to sto nemas decka i sto si zbog toga frustrirana stvarno nije razlog da pljujes one koje su lepse od tebe,nevezano da li su plave ili crne jer od boje kose ne zavisi koliko je ko pametan ni kako se ponasa a jos manje imas pravo da pricas o onima koji vole plavuse jer je to stvar njihovog ukusa,a o ukusima se ne raspravlja!

p.s. ja ovo nisam rekla zato sto sam prozvana jer sam ja smedja nego zato sto me nervira tako ogranicen pogled na svet i bukvalno shvatanje viceva!
 
SUROVA ISTINA:
SAMO RETARDIRANI VOLE PLAVUSE,SVI ZNAJU DA SU ONE PRIRODNO GLUPE,I ZELJNE K....! 8) :lol:

Sad ispadne da ce neka najveca glupaca koja ima plavu kosu, cim se ofarba u crno, smedje, crveno.....da postane neki nobelovac ? !

Ili najveca moguca dronfuljetina, posle farbanja iz plave u neku drugu boju, preko noci ce otici u manastir i zavetovati se na celibat ? !
 
Nema na njima nista posebno, samo su malo isforsirane. Malo ih valjda ima pa su zanimljive, ali svaka devojka koja se ofarba u plavo da bi bila neka riba je ne znam ni ja :evil: najblaze receno jadno. Ali ona patetika da izgled nije bitan je ipak istina, a osobe se ne razlikuju po boji kose, nego kvalitetu corbe u glavi i zato boja nema veze. :D
 

Back
Top