Koliko vam novac znaci?

Novac...U ovo sadasnje,moderno doba,cest razlog svadje i zavade medju ljudima.A sve vise je ljudi koji postaju materijalisti i pare su im na prvom mestu.Ali,mogu vam reci da pare uopste nisu bitne,ako nemate ono najosnovnije ZDRAVLJE.To je na prvom mestu,a pare...kako dodju ,tako i odu,pa se opet zarade...
 
Pa bas zato,sto ga roditelji zaradjuju..trebalo bi da znas koliko ti znaci,i kako se odnosis prema njemu.

Ja recimo,kad idem na neku svirku i sl...nikad im ne trazim pare za kartu,i sl..vec od para koje mi daju za uzinu kupim sebi...Al to su opet njihove pare,tako da gledam da ih iskoritim za ono sto mi stvarno treba:)
 
Nisam mnogo razmisljala o tome...ali izgleda da mi je izuzetno bitan...Ja stvarno zavisim od marke...Obozavam da nosim markirane stvari, tj, samo njih i nosim. Kad mi je dzeparac manji moram da udjem u markinranu radnju i kupim najjeftiniju stvar, koliko god mi se ne svidja...Ali me , da ne ispadnem sponzorusa, ne zanima ko kako se drugi oblace, u kakvoj su finansijskoj situaciji, to ne znaci kakve su osobe...
Sto se mene i garderobe tice, to...
A sto se tice mobilnog, motorora, automobila i sl.iskreno boli me uvo...Meni je samo garderoba vazna:rumenko::rumenko::rumenko:
I patike...:mrgreen:

ali pobogu zasto????
 
da citiram samu sebe...

Pa dobro si i rekla....ja sam nekoliko puta ishla na posao(onaj letnji)
Nije novac bash lako zaraditi,koliko ga je lako potroshiti...
btw,niste me dobro razumeli,kad sam rekla da mi novac ne znachi nishta,
mislila sam da nije bitno da li ga imam ili ne,vecj kako ga potroshim....
Ni ja od svojih bash i ne trazim,nekad da,ali mi ugl sami daju....
I ja bih volela da se osamostalim,ali sa obzirom koju sam shkolu upisala,do mog osamostaljivanja cje procji dosta vremena....
 

Back
Top