Benq DC C420

buzak

Zainteresovan član
Poruka
149
Da li neko zna da li i gde postoji servis za navedeni digitalni fotoaparat ili servis koji se bavi popravljanjem digitalnih fotoaparata uopšte? (područje Novog Sada i okoline)
Pozdrav svima !!!
 
worm:
sta je s aparatom
Kad ubacim baterije i pokušam da ga ukjlučim ništa se ne dešava (kontakti za baterije su u redu).Probao sam sa više različitih baterija ali se aposolutno ništa ne dešava.Memorijska kartica je ispravna,pošto sam je proverio na drugom aparatu.Ja lično se ne usuđujem da ga otvaram pošto nemam iskustva sa digitalcima.Ako neko zna za bilo kakav servis ili ako ima neki predlog može da mi piše i na privatni mail buzak@eunet.yu Pozdrav svima!!!
 
Odes lepo na PC BERZU i pronadjes ko prodaje aparate BENQ i trazis broj ovlascenog servisa(ako nemas papire iz radnje u kojoj si kupio i ako ona nije u Srbiji)!
 
JOCCCA:
Odes lepo na PC BERZU i pronadjes ko prodaje aparate BENQ i trazis broj ovlascenog servisa(ako nemas papire iz radnje u kojoj si kupio i ako ona nije u Srbiji)!
Bio sam na PC BERZI i nisam ništa našao (bar danas) .Aparat je inače kupljen u inostranstvu.
 
Pa očigledno niko ne zna, naročito za Benq. Idi u neku radnju gde prodaju legalne aparate i pitaj koji servis ima u okolini, tačnije gde se servisiraju ako se pojavi problem. Ne moraš objašnjavati zašto te to zanima.
 

Back
Top