rano ustajanje

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Ajd mi recite kad ustajete vi da se utesim malo...Cini mi se da ja jedina vampirisem od 5 ujutro mada srecem ljude iste sudbine u busu...Kako se navici vec jednom...Ja iako popijem kafu imam nesvesticu i sve sto zelim je kreveeeeeeeeeeeeeeeeeeeet....ubicu se zivota mi a moram da sljakam od sabajle....kako da otvorim oci...
 
ariela:
Ajd mi recite kad ustajete vi da se utesim malo...Cini mi se da ja jedina vampirisem od 5 ujutro mada srecem ljude iste sudbine u busu...Kako se navici vec jednom...Ja iako popijem kafu imam nesvesticu i sve sto zelim je kreveeeeeeeeeeeeeeeeeeeet....ubicu se zivota mi a moram da sljakam od sabajle....kako da otvorim oci...

Žao mi je......ja baš i nemogu da te utešim ustajem u 7h........a kad bi ustajao u 5 uuuuuuuuu........
mht4371-1.gif
 
ariela:
Ajd mi recite kad ustajete vi da se utesim malo...Cini mi se da ja jedina vampirisem od 5 ujutro mada srecem ljude iste sudbine u busu...Kako se navici vec jednom...Ja iako popijem kafu imam nesvesticu i sve sto zelim je kreveeeeeeeeeeeeeeeeeeeet....ubicu se zivota mi a moram da sljakam od sabajle....kako da otvorim oci...


6.20 radnim danima ....
 
oko 7 ali radim, fleksibilno - kad dodjem na posao izmedju 8 i 9 dobrodosao sam... mada imam osecaj da i ako dodjem u 10 niko se ne bi bunio... niti bi primetili.

neki moj ritam mi nalaze da ustajem oko 7 nekad malo ranije nekad malo kasnije, ali redovno zaspim pre 12 radnim danom sem petka :) vikendom spavam... najkasnije do 9 a ako sam se mnogo dobro proveo predhodne noci ustajem oko 4 ili 5...
 
Jao kakva tema................mrzim jako ustajanje rano.........sve mi je rano i devet i deset........a moram............ranije sam ustajala u 5, kao da sam pekarica, a sada u 6.45. od ponedeljka do petka........jao fuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj..............................:)
 
:lol:
ariela:
Ajd mi recite kad ustajete vi da se utesim malo...Cini mi se da ja jedina vampirisem od 5 ujutro mada srecem ljude iste sudbine u busu...Kako se navici vec jednom...Ja iako popijem kafu imam nesvesticu i sve sto zelim je kreveeeeeeeeeeeeeeeeeeeet....ubicu se zivota mi a moram da sljakam od sabajle....kako da otvorim oci...

od svoje 14 godine ustajem u 5h :))))) nista se nije promenilo ni nakon 13 godina ... !!!
 

Back
Top