Kako obrijati jaja?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Sta mislite kako je najbolje obrijati jaja?

Do sad sam smislio tri varijante
- depilirati
- opaliti novinama (zapaljenim novinama spaliti dlake)
- imati zensku osobu koja ima zivaca da sece dlake
 
...di si bre sinnke...?

...evo i yedna prikladna slichica uz temu...

logo.jpg
 
Jeli Sinke jel te ruskinje tvoje vole jaja brez dlaku pa os da brijes ili sta.a vidim da si poslo i zelenooku da ti vrati sve teme koje su zaboravljene.ili zelenooka tvoj klon? gde si to u rusiji grad ili selo?
 
savic dr:
Jeli Sinke jel te ruskinje tvoje vole jaja brez dlaku pa os da brijes ili sta.a vidim da si poslo i zelenooku da ti vrati sve teme koje su zaboravljene.ili zelenooka tvoj klon? gde si to u rusiji grad ili selo?

Ma Tjumen. Retardirani sibir. Grad ima nekih 800000 stanovnika, ali meni je lepse svako nase selo od tog grada. Skroz je cudan.

Inace zelenooka je moj klon, ja drkam na nju a ona na mene. Napravi i ti sebi jednog klona za drkanje i neces imati potrebu trazit partnera.
 
sinnke:
Sta mislite kako je najbolje obrijati jaja?

Do sad sam smislio tri varijante
- depilirati
- opaliti novinama (zapaljenim novinama spaliti dlake)
- imati zensku osobu koja ima zivaca da sece dlake


Sinko, vidi se da si iz grad. Jaja nisu dlakava. I ne briju se neg se farbaju za uskrs. Pu pu pu daleko bilo na šta se omladina pretvori. Jel si išao nekad na pijacu da pomogneš majci? E kad budeš išao nek ti pokaže tezgu sas jaja.
 
Baba Višnja:
Sinko, vidi se da si iz grad. Jaja nisu dlakava. I ne briju se neg se farbaju za uskrs. Pu pu pu daleko bilo na šta se omladina pretvori. Jel si išao nekad na pijacu da pomogneš majci? E kad budeš išao nek ti pokaže tezgu sas jaja.
Baba, ne mlati...neg aj ti lepo spremi nasto da se jede ... ;)
 
sinnke:
Sta mislite kako je najbolje obrijati jaja?

Do sad sam smislio tri varijante
- depilirati
- opaliti novinama (zapaljenim novinama spaliti dlake)
- imati zensku osobu koja ima zivaca da sece dlake

Crni sinKe, ovo samo na tebe liči! :grin: :p
Iz mog, ne tako malog iskustva, preporučila bih ti drugu varijantu! Sigurno uspeva! :-D
Hajd', javi, kako si prošao na ''depilaciji?'' :wink: :idea: :arrow:
 
sinnke:
Sta mislite kako je najbolje obrijati jaja?

Do sad sam smislio tri varijante
- depilirati
- opaliti novinama (zapaljenim novinama spaliti dlake)
- imati zensku osobu koja ima zivaca da sece dlake


I sada mi treba da vodimo raspravu o tome kako ćeš ti da obrijaš jaja??? Pa ako postoji nagrada za GLUPOST sigurno bi je osvojio!!!

n022.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top