Spomenik Jasi Tomicu

nije dokoni senna bio tako fantastican, bio je odlican i vrhunski ali nije bio ni prineti staroj gardi, niko i ne moze...bilo je dosta marketinga oko njega a i sad isplivavaju neke price koje mu i ne idu u korist...nema veze....


sto se tice spomenika, kapiram da bi se oko statue Mice Trofrtaljke okupljali gimnazijalci, oko biste Maradone klici a kod spomen ploce Prljavog Harija ( sa sve prangijom ), bi bilo omliljeno mesto za zaljubljene parove ( ovako nesto moze da stoji u turistickoj brosuri nsa )

dirty_harry.jpg
 
video sam pre neko vece one konje po centru, i to je cool, performans...

( u stvari, video sam ih na kamionu kad su ih transportovali do centra ali sam sebe ubedio da su to zaostali flashevi od acida, ******, stojim na semaforu i ispred mene prolazi kamion pun sarenih konja... :shock: )

... i takvih stvari bi trebalo da bude sto vise, ipak zaboravili su jednog veoma vaznog konja...Mustang :wink:

Shelby_Mustang_GT_500_E_1967.htm_txt_Ford_Mustang_Shelby_silber_schwarz_1.gif
 
Ja sam bio u sličnom šoku kada sam video neku dileju koja je rešila da Dunavski aprk ukrasi SVOJIM betonskim LABUDOVIMA ?!?!?.

Stojim na semaforu pored mene ŠLEP SLUŽBA MINJA i nazad gde bi trebao da bude pokljan auto ... labudovi , beli , betonski ... pomislih yebote...mutirao ptičiji grip... ovi se okamenili
 
U Mostaru ima spomenik Bruce Lee-ju !!??

( volio bih se slikat porednjega:D )

ali od nedavo ( pre par meseci )cujem ...da su mu ukrali CAKE !!!:lol: :lol: :lol:

( podrzavam ideju postavljanja spomenika ( zarad zarade ) raznih glumaca ( sto stranihi ostalih ) a i kad bi postavili spomenik BATI STOJKOVICU )
 

Back
Top