Najneobicniji poklon

Forumasi ajde da podelimo svoja iskustva sa poklonima... KOji je najneobicniji najzanimljiviji i najoriginalniji poklon koji ste dobili, ili vi poklonili nekome, ili jos niste dobili a zeleli biste, i koliko se uopste trudite oko originalnosti poklona???

moj portret, nacrtan na osnovu moje slike iskopane ko zna odakle, sakriven u zgradi u kojoj radim, a poslato detaljno uputstvo gde da je nadjem
jedan hitni, nocni let od Brisela do Budimpeste, samo da bi neko proveo noc sa mnom
prva medalja sa necijeg takmicenja, koje se neko odrekao bez imalo tuge, a da bi me podsecala na njega
 
pivska casa sa zvonce

kad popijem da si zvonim za novo pivo

67229-large.jpg
 
Најнеобичнији поклон који сам ја добила је...џак сунцокрета :hahaha: али стварно...
испеченог...сланог..оног што се некад куповало по кисцима.
 
Аха и ја :lol: само нисам имала времена ;)

А стварно другарица и ја обожавамо да једемо сунцокрет...и често смо га јеле, скоро сваког дана или код ње или код мене док причамо поједемо па како кад од 100 - 200 грама...и пошто је он то знао...донесе ми цео џак :rotf: мени било много смешно...
 
Npr. dobila sam predivno upakovanu u tri kutije, veca, manja, najmanja...ciglu! Obicnu ciglu...haos...mislila sam sve vreme otpakivanja da je nesto mnogo tesko, od uredjaja, npr....ali, sipak! Prijatelji i ja smo se slatko nasmejali...:lol:
 
ja jos uvek visim po tim kioscima sto prodaju suncokret :lol:
i, neko se, s' vremena na vreme, seti da mi kupi...ali, nikada ceo dzak :lol:

И ја исто...обожавам га...али замисли џак од 25 кила где да га ставиш да ти стоји у стану???
Ал снашла сам се...и појела наравно :) их да сам знала тада да волиш добила би пола :D
 
И ја исто...обожавам га...али замисли џак од 25 кила где да га ставиш да ти стоји у стану???
Ал снашла сам се...и појела наравно :) их да сам знала тада да волиш добила би пола :D

e, pa belezi za sledeci put :lol:
a, i da vidimo tog kandidata, sto na nevidjeno kod mene dobi prelaznu ocenu :lol:
 
Prije par godina dobila sam neobičan poklon za svoj rođendan.Naravno,pripremile su mi ga moje drugarice.
To je bila jedna velika kutija,lijepo upakovana,onako...baš je izgledala odlično.
Kada sam je otvorila,auu...bila je puna raznih stvari,što smeća,što korisnih stvari.
One su se naravno smiješile na to,ali moram priznati da je bilo jako zanimljivo dobiti takav poklon,zapravo bilo je iznenađijuće i neobično.
 

Back
Top