Ja MORAM da pitam

Perete li "njega" posle pishanja

  • Perem

  • Ne perem

  • Brisem

  • Otresam


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
Sta cu sa sobom
toliko mene to interesuje


DA li VI muski perete "pishu" posle pishanja
a i da li perete ruke posle pranja "njega"

eto da mi to tako lepo sad ovde objasnite

ja sam ovo morala da pitam ............eto..............;)

[mala anketica naravno da vidimo ko brise ko pere]
 
operem ga naaaravno..destilovanom vodom!...neretko i asepsolom...hhhhm...to chinim iznad lavaboa?...haaa ne ne iznad kade...chuo sam da postoji bide al sam ispod proseka pa ga nemam...nosim sobom flashicu u sluchaju da pisham van qtje...nikad se ne zna...
poliram ga...al to jednom- dva put mesechno...
fuj zamisli da otresam to prshti na sve strane!!!...

ok nisam josh chuo da neko pere tuki svaki put kad pisha...mozhda...ne kazhem ima ljudi raznih al ja nisam chuo...opet ko sam ja da chujem...siguran sam da svi na netu imaju zaaavidan nivo higijenskih navika u to nema sumnje...al ja ga ipak otresam...ok ne otresam ga samo ga tresnem...ok operem ruke svakako...mada nije svakako chesto pishkim i de nema vode...ne perem ni anus svaki put zamisli kolko je anus prljaviji od penisa...misim vamo samo shtrcnesh nije da mi curi il neshto...a opet retko ko sem muslimana kojima je bog reko da peru dype pere svoj anus...dakako nakon khhhm kakenja jel te...
ma ne perem nishta volim svoj sloj prljavshtine i nechistotje...
 
A ti kad piskis isto stalno peres i na poslu i u kaficu, pa kad zagusti i u shumici.m ajde bre,Uvece i ujutru kad se tusiras,i to je sve,i jedino ako ga nekad upotrebim danju po drugoj potrebi (ne pish)e onda ako postoji mogucnost iskoristim.
 
AntunTun:
operem ga naaaravno..destilovanom vodom!...neretko i asepsolom...hhhhm...to chinim iznad lavaboa?...haaa ne ne iznad kade...chuo sam da postoji bide al sam ispod proseka pa ga nemam...nosim sobom flashicu u sluchaju da pisham van qtje...nikad se ne zna...
poliram ga...al to jednom- dva put mesechno...
fuj zamisli da otresam to prshti na sve strane!!!...

ok nisam josh chuo da neko pere tuki svaki put kad pisha...mozhda...ne kazhem ima ljudi raznih al ja nisam chuo...opet ko sam ja da chujem...siguran sam da svi na netu imaju zaaavidan nivo higijenskih navika u to nema sumnje...al ja ga ipak otresam...ok ne otresam ga samo ga tresnem...ok operem ruke svakako...mada nije svakako chesto pishkim i de nema vode...ne perem ni anus svaki put zamisli kolko je anus prljaviji od penisa...misim vamo samo shtrcnesh nije da mi curi il neshto...a opet retko ko sem muslimana kojima je bog reko da peru dype pere svoj anus...dakako nakon khhhm kakenja jel te...
ma ne perem nishta volim svoj sloj prljavshtine i nechistotje...

pa imash sad elektrichna sedishta.... ono.... wc na dugme.... pa kad obavish to shto imash.... pritisnesh jedno dugme da te opere, pa drugo da te osushi.....
http://www.hygieneforhealth.com/
 

Back
Top