KAKO NACI PRAVU OSOBU PORED KOJE BI STE OSTARILI?

sluchajno...
ili mozda treba studioznije istraziti zdravstveno stanje iste... pa ondaK to uporediti sa svojim rezultatima... sve to fino iskalkulisati i izabrati najbolji primerak, chiji je zivotni vek slichan nashem... i chiji je prag tolerancije prema nashim glupostima izuzetno velik... medjutim, ova formula se pokazala kao uspeshna samo u 84,3% sluchajeva...
 
Teško pitanje. Svakako treba tražiti. Ukoliko čovek sedi kod kuće i čeka da se pojavi prava osoba svakako ništa neće biti. Treba preći u akciju, kretati se na mestima gde možeš da upoznaš nove ljude.
E sad, nešto zavisi i od sreće, ili da kažemo "sudbine". Nekad, kada se čovek najmanje nada dogode se prave stvari. :)
 
Meni se brate dogodila prava stvar ali zbog mog posla ona je stalno zvocala treba da razmisljam da li se te doneti u sanduku kad si na terenu kada skaces da li ce ti se otvoriti padobran.
A hobi mi je auto i moto trke sto joj je takodje smetalo , onda se jedan dan pokupila sa izgovoro kada se opametis ja te cekam.
A i ratiste je ostavilo posledice na nju , ja je ustvari i kapiram , ali ne znam sta da radim.
 
Ja mislim da se to desi samo od sebe....ne mozes se smuvati sa nekim deckom-devojkom i reci sebi "e sad sam u ozbiljnoj vezi".Za to ipak treba biti spreman na to.Jednostavno "nesto" ti klikne u glavi , ukapiras ali treba da prodje jedno poduze vreme da bi bio siguran da je to - to. Slazem se sa shaddow to je "sudbina",i ne treba tragati PRAVA LJUBAV ZA CEO ZIVOT ce doci sama,nista na silu...jer to je pogresno!
 
Pa to je normalno,svaka veza mora da prodje kroz niz kriza i treba znati kako osveziti vezu,jednostavno razgovarate malo vise i da se uvidi gde je problem,jer ocigledno ga ima,ne moze bas tako ODJEDNOM.Mozda je doslo do prezasicenja s njene ili tvoje strane (nesvesno) zato kazem treba osveziti vezu,pokusati da je sacuvas na sve moguce nacine....
 
Najbolja osoba pored koje ti treba da ostariš jeste iskusna lekarka, specijalista hirurgije, koja će ti produžavati život redovnim praćenjem zdravstvenog stanja, a kad te trefi šlog, ona će na licu mesta i da te operiše. Da, baš u tvom staračkom krevetu...

Hajde, molim te, da li ti slušaš sebe o čemu pišeš: "Kako naći pravu osobu pored koje... bjaljalajala" Kakav smorenjak. Idi bre menjaj lepotice, samo im pokaži budžu i tvoje su, šta ti je, o yebote s kim se ja ovde dopisujem...
 
comandos:
Meni se brate dogodila prava stvar ali zbog mog posla ona je stalno zvocala treba da razmisljam da li se te doneti u sanduku kad si na terenu kada skaces da li ce ti se otvoriti padobran.
A hobi mi je auto i moto trke sto joj je takodje smetalo , onda se jedan dan pokupila sa izgovoro kada se opametis ja te cekam.
A i ratiste je ostavilo posledice na nju , ja je ustvari i kapiram , ali ne znam sta da radim.

Hej,komandose...ona je i figurativno i bukvalno "na zemlji" dok si ti "u vazduhu"...;)
A cemu zene i sluze...nego da malo prizemlje muskarce...Poslusaj je bar ponekad...
Nije lako stalno strepiti za neciji zivot,ipak ona realnije sagledava situaciju,nego ti...I gdje samo nadje sve te rizicne zanimacije...?:)
A meni bas i lici,da je ona ,i zbog te brige,bas od onih "s kojim se moze ostariti"...A malo je takvih...Srecno...:wink:
 
comandos:
Ma kapiram i ja se slazem sa Shaddow , ali kada si sa nekim 5.god i nema ni najmanje svadje u svemu se kapirate provodite najlepse trenutke zajedno i onda odjenom bum , aj objasni mi to.

Evo iz zenskog ugla :p Kazes da je sve savrseno bilo za tih 5 god, i da se mnogo volite... jesi li pomislio da te ona toliko voli da se plasi da te iznenada ne izgubi... posto se bavis riskantnim poslovima to je veoma moguce.. nije da njoj smetaju ti hobiji smeta joj ta OPASNOST!!!! Misli malo o tome i o tome sta ti je bitnije da imas pravu osobu kraj sebe zauvek ili da se jos par god bavis tim zanimacijama dok ti ne dosade...
 

Back
Top