policajac...

da li biste radili kao policajac/ka?


  • Ukupno glasova
    44
  • Anketa je zatvorena .
Pa ne sigurno stvaranjem straha, i pojacanom kontrolom. Izdvajanjem veceg budzeta za skolstvo, sudstvo, smanjenjem beneficija i plata za poslanike...Prosto preispitivanjem prioriteta. Majku vam, sho me terate da budem ozbiljna, ja sam ovde da se zezam...Uaaaaaaaa panduriiiiiiii....
 
Kriminal je nemoguce iskoreniti, ali se moze svesti na neku normalnu meru...Cak kad se setimo Titovih vremena, kriminala nije bilo skoro uposte, svi pricaju kako je bilo do jaja, mogao si da spavas na ulici niko te ne bi opljackao, a tesko da se radilo o zdravom drustvu. Kad ti na izborima neko glasa za nekog 90% i kad nema dovoljno kriminala, rec je o diktaturi i hipnotisanoj gomili. Mozda zvuci kao apsurd, ali je tako..
 
ja nigdje na svijetu nisam vidio toliko mnogo policajaca a tako mnogo kriminala..moj otac koji je bio nacelnik kad vidi policajca yebe mu mamu...toliko o njihovom postenju..kod nas iskljucivo najveci olos obavlja taj posao..procenat normalnih je 20-30% ...kad kupis od policajca drogu nikom nista...ma mogao bi o toj temi mnogo da kazem ali nemam kome..svi su najpametniji...
 
Spock:
Kriminal je nemoguce iskoreniti, ali se moze svesti na neku normalnu meru...Cak kad se setimo Titovih vremena, kriminala nije bilo skoro uposte, svi pricaju kako je bilo do jaja, mogao si da spavas na ulici niko te ne bi opljackao, a tesko da se radilo o zdravom drustvu. Kad ti na izborima neko glasa za nekog 90% i kad nema dovoljno kriminala, rec je o diktaturi i hipnotisanoj gomili. Mozda zvuci kao apsurd, ali je tako..

Ja sam bio mali kad je TITO umro imao sam svega godinu dana ( balavac za neke ovde ) , ali u to vreme ko je nesto rekao protiv POLICIJE I VOJSKE , zavrsio bi za veke vekova i pravac na GOLI OTOK , a danas svaka babetina pljuje po nama . Kazu koja vojska , mi smo dali nas maximum u svim ratovima do sada , nama se komanduje i to ljudima nije jasno , oni misle vojska se sama sada pokupi i napadne Hrvatsku , Kosovo ..... to je nasa duznost da izvrsavamo naredjenja bez pogovora , sada da kazu idemo u AVGANISTAN idemo jer to je takav posao , a vecina vice sta ce nam vojska , sta ce nam policija .... pa sta hocete od nas .... neka vasi roditelji ne rade posao koji sada rade , neka vi sto radite neka vam se zatvore firme kako bi reagovali ?
 
batka_mija:
hoces da kazes da majmuni nisu lepi nego samo njihova deca?
a to je teorija? kako je po tebi nastao covek?
proceni sam :) !!!
563f07ab-1.jpg

Coveka je donela roda :) !!!!
 
whitenicky:
Ja sam bio mali kad je TITO umro imao sam svega godinu dana ( balavac za neke ovde ) , ali u to vreme ko je nesto rekao protiv POLICIJE I VOJSKE , zavrsio bi za veke vekova i pravac na GOLI OTOK , a danas svaka babetina pljuje po nama . Kazu koja vojska , mi smo dali nas maximum u svim ratovima do sada , nama se komanduje i to ljudima nije jasno , oni misle vojska se sama sada pokupi i napadne Hrvatsku , Kosovo ..... to je nasa duznost da izvrsavamo naredjenja bez pogovora , sada da kazu idemo u AVGANISTAN idemo jer to je takav posao , a vecina vice sta ce nam vojska , sta ce nam policija .... pa sta hocete od nas .... neka vasi roditelji ne rade posao koji sada rade , neka vi sto radite neka vam se zatvore firme kako bi reagovali ?

ja bi' se iznervirao!
 
chika_doktor:
ja nigdje na svijetu nisam vidio toliko mnogo policajaca a tako mnogo kriminala..moj otac koji je bio nacelnik kad vidi policajca yebe mu mamu...toliko o njihovom postenju..kod nas iskljucivo najveci olos obavlja taj posao..procenat normalnih je 20-30% ...kad kupis od policajca drogu nikom nista...ma mogao bi o toj temi mnogo da kazem ali nemam kome..svi su najpametniji...


Ali evo ako pogledas svi imaju istu pricu POLICAJAC PREPRODAJE OVO , ONO :)))) ... ali niko ne kaze daj bre ljudi kako da sklonimo kriminalce sa ulice , ali ne POLICIJA ne radi svoj posao :))))) !!!! Dzabe pricati , uvek se zavrsi na isto jer cim covek ima jednom lose iskustvo sa policijom oni su mu najgori na svetu :))) !!!
 
whitenicky:
Kazu koja vojska , mi smo dali nas maximum u svim ratovima do sada , nama se komanduje i to ljudima nije jasno , oni misle vojska se sama sada pokupi i napadne Hrvatsku , Kosovo ..... to je nasa duznost da izvrsavamo naredjenja bez pogovora , sada da kazu idemo u AVGANISTAN idemo jer to je takav posao ,
Ja to znam i ne mogu da razumem kako neko zeli da mu neko naredi e idi sad i pobi one tamo ljude, to je vas posao, sorry ne razumem. Drug mi je bio na Kosovu i odlicno znam kako je bilo, majko mila katastrofa....
 
whitenicky:
Ali evo ako pogledas svi imaju istu pricu POLICAJAC PREPRODAJE OVO , ONO :)))) ... ali niko ne kaze daj bre ljudi kako da sklonimo kriminalce sa ulice , ali ne POLICIJA ne radi svoj posao :))))) !!!! Dzabe pricati , uvek se zavrsi na isto jer cim covek ima jednom lose iskustvo sa policijom oni su mu najgori na svetu :))) !!!

lik koji je ubio moja 4 clana familije nije dobio ni 100 maraka kazne...kraj price...toliko o policiji, sudstvu i ostalom...mozete zatvoriti temu komotno...
 
Spock:
Ja to znam i ne mogu da razumem kako neko zeli da mu neko naredi e idi sad i pobi one tamo ljude, to je vas posao, sorry ne razumem. Drug mi je bio na Kosovu i odlicno znam kako je bilo, majko mila katastrofa....

Mozda smo mi bolesni u mozak i to su nam isprali od malih nogu , ja sam od svoje 14 godine u VOJSCI i prosao sam kroz pakao .... ja ne razumem civile zasto nas pljuju jer ja radim svoj posao , ne bavim se kriminalom , zaradjujem minimalac , posten sam , nisam bitanga , ali to je poziv koji nije za svakoga , kod nas zato i postoji SELEKCIJA , ja sam morao da budem odlican u osnovnoj skoli , da imam najmanje ocenu 4 iz matematike 5,6,7,8 razred , da prodjem psiho testove , da prodjem test fizicke sposobnosti , da prodjem lekarski pregled .... i zato moze da mi prica ko sta hoce ,ali ovu skolu koju sam ja zavrsio u trajanju od 4 godine , neki i od 8 po meni nisu debili :) ... mozda je tako lakse da nekog nazoves kad ti se ne svidja ..... sto kaze ona reklama MISLITE O TOME !!! :shock:
 
chika_doktor:
lik koji je ubio moja 4 clana familije nije dobio ni 100 maraka kazne...kraj price...toliko o policiji, sudstvu i ostalom...mozete zatvoriti temu komotno...


Ti to nisi video , ti si to cuo .... u tome je razlika !!! Jesi li cuo mozda price koje kruze gradom COVECE LIKOVE U BESNIM KOLIMA POLICIJA NE SME DA ZAUSTAVI :)))) , e pa gresite ... oni koji rade ovaj posao to najbolje znaju , a rekla - kazala to je uvek bilo .

Evo ja ti ispricam pricu : Lik svercuje drogu u mom komsiluku , covece panduri ga gotive i oni rade s njim u dilu , vidis kakvu lik ima kucu sve od heroina . To je prica koja kruzi i siri se gradom , isto kao kad kazu sutra je penzija i svi penzioneri ujutro u 5h sede ispred poste koja se otvara u 8h , a nema penzije nego je sledece nedelje :)) !!!
 

Back
Top