STA DEVOJKE MISLE ...

grex

Obećava
Poruka
57
Ajde zene da vas cujem,mislite li da je muskarcu u vezi najbitniji sex ili bar jedna od najbitnijih stvari?Jeste li ikada imale osecaj da ako mu bude lose sa vama ili ako mu dosadite u sexu,jednoga dana to rezultira njegovim raskidom bez narocitog objasnjenja :grin:
 
grex:
Ajde zene da vas cujem,mislite li da je muskarcu u vezi najbitniji sex ili bar jedna od najbitnijih stvari?Jeste li ikada imale osecaj da ako mu bude lose sa vama ili ako mu dosadite u sexu,jednoga dana to rezultira njegovim raskidom bez narocitog objasnjenja :grin:


A sta mislis ako smoris zenu u sexualnom smislu pa ti da otkaz bez ikakvog objasnjena? :wink:
 
Seks je bitan za jednu vezu,brak ali nije nikako presudan.Nije on jedini razlog zbog cega se dvoje razdvajaju...Moze da izazove neko nezadovoljstvo ali zato postoje razgovori,i tako se popravljaju stvari. A to da li muskarac vara jer nema ili mu je los sex sa zenom,to sve zavisi od osobe.Nekome nikad nije dovoljno sexa a neko se zadovoljava sa tim sto ima.
 
grex:
Ne vidim zasto je to pitanje primereno tinejdzerskom uzrastu.Cak mislim da i brakovi pucaju zbog toga.Ili se zene bar jedno vreme pitaju zasto li me muz vara?Zar ne mislis da to moze biti uzrok?

Sve se odrazava u seksu i moze to biti uzrok naravno raskidu, ako ne valja seks to znaci da ne valja i jos nesto drugo, jer je seks pravo merilo koliko je dobra veza, seks je kao ogledalo, u seksu ne moze nista da se sakrije, ne moze da se folira, SEKS JE GOLA GOLCATA ISTINA IZMEDJU DVOJE,koliko god oni maskirali, filovali svoju vezu van kreveta, u krevetu sve izadje na videlo, zbog toga i devojkama i muskarcima seks moze i treba da bude uzrok i za prevare i za raskide i za sve.
 
Mislim da je SEX jako bitan u svakoj vezi kao i braku,mada nije ni sve u seksu,vazno je da sa tom osobom imas o cemu da razgovaras, da te razume,ako je odnos dobar bice i dobarSEX, a ako nesto skripi u vezi tu ni ludi SEX nece pomoci.Naravno da je i zenama bitan seks u vezi isto koliko i muskarcima:)
 
Bila sam sa jednim za koga 100% znam da nije tako. Voleo me je toliko da mislim da bi bio samnom cak i da vise nikada nismo mogli da imamo sex. To je covek o kome sam pricala u mojoj temi. A kada je bilo sexa bilo je najbolje , bolje nego sa bilo kim drugim. Divlje i nezno, bas onako kako volim. Jbte poludecu ako ne budemo ponovo zajedno.
 
grex:
Ajde zene da vas cujem,mislite li da je muskarcu u vezi najbitniji sex ili bar jedna od najbitnijih stvari?Jeste li ikada imale osecaj da ako mu bude lose sa vama ili ako mu dosadite u sexu,jednoga dana to rezultira njegovim raskidom bez narocitog objasnjenja :grin:
Po tom pitanju nema nikakve razlike među nama, jedino što su ženske u daleko većoj prednosti,
zbog njihove fizičke konstitucije. ; )
 
topmodelsica:
Sve se odrazava u seksu i moze to biti uzrok naravno raskidu, ako ne valja seks to znaci da ne valja i jos nesto drugo, jer je seks pravo merilo koliko je dobra veza, seks je kao ogledalo, u seksu ne moze nista da se sakrije, ne moze da se folira, SEKS JE GOLA GOLCATA ISTINA IZMEDJU DVOJE,koliko god oni maskirali, filovali svoju vezu van kreveta, u krevetu sve izadje na videlo, zbog toga i devojkama i muskarcima seks moze i treba da bude uzrok i za prevare i za raskide i za sve.
Konacno pravi odgovor!I ja tako mislim.Sve je u redu dok ne dodje do sexa,a tu se onda vidi da li su strasti otupele ili ne,ima li uopste vise ljubavi ili ne.Ne kazem da je sex uvek savrsen dok ljubav traje ili obrnuto da je uvek los kad nema ljubavi,ali ipak se to oseti.
 
Mortisa Adams:
Mislim da je SEX jako bitan u svakoj vezi kao i braku,mada nije ni sve u seksu,vazno je da sa tom osobom imas o cemu da razgovaras, da te razume,ako je odnos dobar bice i dobarSEX, a ako nesto skripi u vezi tu ni ludi SEX nece pomoci.Naravno da je i zenama bitan seks u vezi isto koliko i muskarcima:)
Mislis li da je mozda zenama i bitniji nego muskarcima?Da ce zene pre zameniti partnera zbog toga?Mozda su muskarci tolerantniji?Ili ne? :roll:
 
sonjapapic:
Bila sam sa jednim za koga 100% znam da nije tako. Voleo me je toliko da mislim da bi bio samnom cak i da vise nikada nismo mogli da imamo sex. To je covek o kome sam pricala u mojoj temi. A kada je bilo sexa bilo je najbolje , bolje nego sa bilo kim drugim. Divlje i nezno, bas onako kako volim. Jbte poludecu ako ne budemo ponovo zajedno.
Ma verujem ja tebi,ali koliko je to dugo trajalo?Jel to bila neka duza veza?
A sta mislis koliko bi dugo trajalo da nema sexa? :?
 
grex:
Mislis li da je mozda zenama i bitniji nego muskarcima?Da ce zene pre zameniti partnera zbog toga?Mozda su muskarci tolerantniji?Ili ne? :roll:


Што си досадан?
Рекоше ти људи већ да потреба за сексом и уживање у сексу нису полно одређени!!!

Не можеш у свему томе причати као о карактеристичним потребама и понашањима жена и мушкараца као припадника одређеног пола!
У питању су ЉУДИ, а сваки човек је прича за себе!
 

Back
Top