NIKOLIC JEDE POTPISE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 8170

Veoma poznat
Poruka
10.963
ahahahahaahahaha
slusam sada na radio 021, prenose slobodnu evropu, pricaju sad o toj peticiji za ukidanje radikala.
kaze dinkic: "mogu da kazem da ce g. Nikolic ipak itekako imati sta da pojede, jer je rekao da ce sve nase potpise pojesti -koliko ce ih malo biti, i ja ocekujem da on to ucini pred TV kamerama":lol:
 
SIGNATURE 350:
ahahahahaahahaha
slusam sada na radio 021, prenose slobodnu evropu, pricaju sad o toj peticiji za ukidanje radikala.
kaze dinkic: "mogu da kazem da ce g. Nikolic ipak itekako imati sta da pojede, jer je rekao da ce sve nase potpise pojesti -koliko ce ih malo biti, i ja ocekujem da on to ucini pred TV kamerama":lol:
Da, 15.OOO na celu Srbiju, u Beogradu samo 5OOO, dakle, glasala rodbina od "peticijasa" :razz:
Sta je to, da podelje koliko imaju poslanika, mogu smazati za par minuta 8-)
 
SIGNATURE 350:
ahahahahaahahaha
slusam sada na radio 021, prenose slobodnu evropu, pricaju sad o toj peticiji za ukidanje radikala.
kaze dinkic: "mogu da kazem da ce g. Nikolic ipak itekako imati sta da pojede, jer je rekao da ce sve nase potpise pojesti -koliko ce ih malo biti, i ja ocekujem da on to ucini pred TV kamerama":lol:

Мислим да је јако добро што се потписује "петиција" - таман ће Србија имати готове спискове КО ЈЕ КО у Србији ? :lol: :lol: :lol:
 
Plava Bilja:
Da, 15.OOO na celu Srbiju, u Beogradu samo 5OOO, dakle, glasala rodbina od "peticijasa" :razz:
Sta je to, da podelje koliko imaju poslanika, mogu smazati za par minuta 8-)

Баш су се изглупирали, јер није то САМО 15 000 потписа за укидање СРС - НЕГО ЈЕ ТО СТВАРНА ЦИФРА КОЛИКО ГЕЈ 17* У СТВАРИ ИМА ГЛАСАЧА. :lol: :lol: :lol: и још им "помаже" ДС и ДО, као и они праве акције, нарочито она лопужа Влаховић.....
 
Ja nisam glasač G17+a a potpisaću peticiju.

Sada kada 5 dana kasnije Radikali nisu izneli dokaze za optužbe jasno je da se radi o najobičnijim šarlatanima koje treba zatvoriti da ne šire mržnju više.
 
Fincher:
Ja nisam glasač G17+a a potpisaću peticiju.

Sada kada 5 dana kasnije Radikali nisu izneli dokaze za optužbe jasno je da se radi o najobičnijim šarlatanima koje treba zatvoriti da ne šire mržnju više.

Какве доказе? За које оптужбе ? Буди конкретан - јеси ли слушао више пута емитовану изјаву Красића ?
 
Za optužbu da je brat Dulićkin bio ustaša.
Onaj ko tako nešto kaže trebalo bi da ima i dokaze, ako nema onda nije vredan da se troši energija na njega jer je običan šarlatan.

A to što je ceo SRS stao iza takvog čoveka govori o celoj stranci.
 
eremita:
Какве доказе? За које оптужбе ? Буди конкретан - јеси ли слушао више пута емитовану изјаву Красића ?
Неко друштво од 4% решило да укине 40% људи!? Је ли то стигло из здравог разума?
Они се спрдају се са здравим разумом нормалне Србије, и озбиљно мисле да су неки други незналице и идиоти.
 
Ako je radikalima u susretu sa zakonom brojnost jedini argument onda je to dokaz više da ih treba ukinuti jer su najobičnija fašistička falanga koja ne veruje u vladavinu prava već u silu.
 
Fincher:
Ako je radikalima u susretu sa zakonom brojnost jedini argument onda je to dokaz više da ih treba ukinuti jer su najobičnija fašistička falanga koja ne veruje u vladavinu prava već u silu.
Ти верујеш у брилијантност својих мисли и идеја!? Наравно!
Не желим да ти оспорим право да тако мислиш, али ја их сматрам "сестром" оном начину размишљања који називаш најобичнијом фашистичком фалангом.
Да ли би тебе требало забранити? Не! Треба увек држати по неки егземплар да би људи могли разликовати добро и лоше.
 
Fincher:
Znači oni koji traže sprovođenje zakona i zaštitu ljudskih prava su "fašisti" e to nije više ni etiketiranje već "besmisleno etiketiranje".
Ниси дошао у сукоб са логиком?
Онај ко гебелсовским методама хоће насилну забрану странака, измишљањем шовинизма и фашизма, има право да се позива на законе и владавину права?!
 
advivo@ptt.yu:
Ниси дошао у сукоб са логиком?
Онај ко гебелсовским методама хоће насилну забрану странака, измишљањем шовинизма и фашизма, има право да се позива на законе и владавину права?!

Bravo.
Pri sadašnjem stanju stvari, zabrana bilo koje stranke nema veze sa demokratijom. Neistomišljenike treba pobediti boljim idejama, boljim sagledavanjem i rešavajem problema, boljim političkim i ekonomskim programima, i to, na parlamentarnim izborima.
Kao što radikali buncaju kada svakoga proglašavaju lopovom, izdajnikom i ustašom, isto tako i njihovi politički protivnici samo pokazuju nervozu i nemoć tražeći zabranu SRS.
 
Fincher:
Za optužbu da je brat Dulićkin bio ustaša.
Onaj ko tako nešto kaže trebalo bi da ima i dokaze, ako nema onda nije vredan da se troši energija na njega jer je običan šarlatan.

A to što je ceo SRS stao iza takvog čoveka govori o celoj stranci.
А шта је било са тужбом, па да се на суду изнесу докази, а не овако свакој шуши посебно.? Јак си ми ти штих па да се теби лочно износе дотази! Редослед: СУД, ТУЖБА, ДОКАЗИ НА СУНЦЕ, ПРЕСУДА, ОСЛОБОЂЕЊЕ, ПРОТЕРИЦАЊЕ УСТАША ИЗ СРБИЈЕ.... СЛОБОДНА РАДИКАЛСКА СРБИЈА! Тако поступити и са НАДВЛАДИНИМ ЖЕНАМА И ЖЕНАМА У ЦРНОМ (ВРАНАМА!)
 
Fincher:
Ako je radikalima u susretu sa zakonom brojnost jedini argument onda je to dokaz više da ih treba ukinuti jer su najobičnija fašistička falanga koja ne veruje u vladavinu prava već u silu.
А шта мислиш да укинемо и народ, па да останете само вас 4%, па да се ширите по земљи Србији?
 
To nije stvar samo suda.
kada se iznese tako teška optužba u javnosti onda se javnosti duguju neki dokazi, ako nema dokaza onda znači da onaj ko je to izneo ne poštuje javnost i misli da su građani budale koje može da vuče za nos. To je vrlo neodgovorno.

Međutim kada još jedna organizacija stane iza takvog čoveka onda je to još veći problem i govori o toj organizaciji.
Mene bi posle ovoga bilo blam da kažem da podržavam radikale, jer ovo jke najviše pljuvanje u lice vama koji ste iskreno uz njih.

One koji ispune zakonske uslove treba zabraniti.
Hitlerova stranka je bila zabranjena, a Nemačka bi bila znatno srećnija zemlja da se to dogodilo pre '34.
Radikali ukoliko ispunjavaju uslovi treba da idu "pod katanac" na njihovu sramotu.
 
Fincher:
Znači oni koji traže sprovođenje zakona i zaštitu ljudskih prava su "fašisti" e to nije više ni etiketiranje već "besmisleno etiketiranje".
То и "људским правима" си научио од Зенги и од Сороша? У оваквој Србији се УВЕК ВИШЕ МИСЛИ О ТОМЕ ШТА МИСЛИ МАЊИНА А НЕ ВЕЋИНА! То накарадно мишљење већ једном мора да престане! Мањине и јесу ту да поштују вољу већине, а не обрнуто!
 
Fincher:
To nije stvar samo suda.
kada se iznese tako teška optužba u javnosti onda se javnosti duguju neki dokazi, ako nema dokaza onda znači da onaj ko je to izneo ne poštuje javnost i misli da su građani budale koje može da vuče za nos. To je vrlo neodgovorno.

Međutim kada još jedna organizacija stane iza takvog čoveka onda je to još veći problem i govori o toj organizaciji.
Mene bi posle ovoga bilo blam da kažem da podržavam radikale, jer ovo jke najviše pljuvanje u lice vama koji ste iskreno uz njih.

One koji ispune zakonske uslove treba zabraniti.
Hitlerova stranka je bila zabranjena, a Nemačka bi bila znatno srećnija zemlja da se to dogodilo pre '34.
Radikali ukoliko ispunjavaju uslovi treba da idu "pod katanac" na njihovu sramotu.
Ти, или си СТВАРНО НЕКИ БОЛЕСТАН УМ или си просто недоказана особа која се у мом селу зове кратко БУДАЛЕТИНА. Ако не признајеш редослед законских прописа већ суд руље и гомиле, онда си стварно поремећена личност! Фашиста Франко-клерофашистичког усмереља. А да сав народ спалимо на ломачи, као у шпанији вештице?
 
paola:
То и "људским правима" си научио од Зенги и од Сороша? У оваквој Србији се УВЕК ВИШЕ МИСЛИ О ТОМЕ ШТА МИСЛИ МАЊИНА А НЕ ВЕЋИНА! То накарадно мишљење већ једном мора да престане! Мањине и јесу ту да поштују вољу већине, а не обрнуто!

Koješta. Poštuje se volja većine i to većine koja je odnela prevagu na poslednjim parlamentarnim izborima. I tako će ostati do narednih.
Međutim, imaj u vidu da većina često greši, a cena tih grešaka je skupa.
I uz to nema potrebe da uplićeš Zenge i Soroša tamo gde im nije mesto.
 
paola:
Ти, или си СТВАРНО НЕКИ БОЛЕСТАН УМ или си просто недоказана особа која се у мом селу зове кратко БУДАЛЕТИНА. Ако не признајеш редослед законских прописа већ суд руље и гомиле, онда си стварно поремећена личност! Фашиста Франко-клерофашистичког усмереља. А да сав народ спалимо на ломачи, као у шпанији вештице?

A za uvrede ovog tipa od mene bi bila banovana.
Ne činiš uslugu SRS ovakvim izlivima ličnog primitivizma.
 
Ti paola ne znaš osnovne stvari, samo si mali stranački vojnik koji bljuje fraze i pokušava da odbrani svoju stranku čak i kada to nije moguće i kada je ona upletena u šovinističke ispade.
To je pokazatelj sektaškog razmišljanja radikala.

Ovo što si napisala o manjinama i većini pokazuje da se ne razumeš u to kako funkcionišu osnove modernog društva i šta znači reč "vladavina prava". Tvoje tumačenje pojma demokratije je hitlerovsko i ono znači diktaturu većine. Diktatura većine se od diktature pojedinca razlikuje samo u broju diktatora.

Međutim moderna liberalna demokratija je razvila koncept "vladavine prava" upravo da manjina ne bi trpela diktatutu većine. Vladavina prava nije vladavina zakona već teorija po kojoj postoje neka prava koja su prirodno data i koja ne mogu biti narušena voljom većine. Ta teorija je osnov britanskog pravnog sistema i američkog sistema uopšte i svoje ovaploćenje je dobila u američkom ustavu.

Prava važe za manjinu koliko i za većinu.
Ukoliko radikali krše prava onda bez obzira koliko ih ima treba da idu "pod katanac".

Ja sam svetsan da ovo verovatno kucam u prazno i da u tvoj stranački mozak ništa od ovoga neće ući, ali mogu bar da kažem da sam pokušao.
 
O primitivizmu neću da pričam, on najbolje govori o radikalima.
Ja i neispavana se dijametralno razlikujemo po mnogim političkim pitanjima ali nikad mi nije palo na pamet, a verujem ni njoj mene, da je vređam već normalno pričamo (i čašćavamo lidere :P ).

Međutim šta očekivati od simpatizera stranke čiji lideri vređaju međunarodne predstavnike, radikali nisu politička već kulturna anomalija. Proizvod sisatih pevaljki i BB show-a.
 
Fincher:
Međutim moderna liberalna demokratija je razvila koncept "vladavine prava" upravo da manjina ne bi trpela diktatutu većine. Vladavina prava nije vladavina zakona već teorija po kojoj postoje neka prava koja su prirodno data i koja ne mogu biti narušena voljom većine. Ta teorija je osnov britanskog pravnog sistema i američkog sistema uopšte i svoje ovaploćenje je dobila u američkom ustavu.

Prava važe za manjinu koliko i za većinu.
Ukoliko radikali krše prava onda bez obzira koliko ih ima treba da idu "pod katanac".

QUOTE]
Наравно да иста права о равноправности важе за све, али овде у Србији УВЕ,мањине желе да буду РАВНОПРАВНИЈЕ од већине! То и твоји постови показују! Само 15.000 потписа! Бљак! Па толико и педери покупе за неке своје захтеве! А што се катанца тиче, па стави га ти и теби сличних 15.000 ЛДП-балонаша!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top