Tuš kabina?

Ako ti je malo kupatilo, pa nema mesta za kadu, dobra je i kabina. Ako se manes onih fazona iz reklama i filmova, kao prskaju ti mlazevi u lice, voda se sliva, sa sve penom, ti uzivas ( i jeste uzitak) i dohvatis se stvarne higijene (pranje svih faltica naseg " belog tela" ) i onako moras da skines tus i -cucnes. (To ja onako iskreno i otvoreno).
A ako ti je kupatilo dovoljno veliko iz kadu i za kabinu - instaliraj obe. Uzivas kao foka a ne prskas okolo.
 
a što da čučneš???
ja imam kabinu,i hvala onom ko se toga setio:p
jedino mi ebe kevu kamenac sa vrata, prozirno je staklo..
ali sam se snabdela raznim jedačima kamenca..
neki amway proizvodi,te ta napast ne napada moju kabinu,
i mirna sam nedelju dana (bez ribanja)
imam kadu 60x60pa polukrug...takva mi je i kabina,i tuš je u uglu..
i kupamo se kao u filmu...mada se mora skinuti tuš...zbog ispiranja.
evo iskopala sam sliku

imala sam kadu ranije..pojela mi kupatilo,
i slabo smo j ekoristili...kao kadu...
ma ja sam za kabinu:p
 
До пре пар година имала сам класичну дубоку каду која ми је заузимала пола купатила....
Онда сам реновирала купатило и убацила туш кабину и јако сам задовољна!
Прво, ионако се ретко нађе времена за пуњење каде и купање у њој, друго добила сам на простору, треће лепо изгледа, функционално је, нигде не прска вода...лако се одржава....стакло је свакако замућено тако да се не потрзавам баш много око чишћења.....

Мени се допада!
 
imam ja...super je zaista...ok lepo je legnesh u kadu pustish ziq cirkash - ko na filmu...al ovako samo hop uskochish hop iskochish...plus daleko je lakshe za stare i onemotjale...a boooog mi je svedok svi tjemo jednom onemotjati...zatim ako npr neko neshto polomi il se razboli lakshe je da udje u kabinu...ne znam ja ne chistim al misim da je lakshe chistiti nego kadu il neshto...a i bolje je shto se prskanja tiche...ma bolje je mnooogo...ok nije bolje bolja je ogromna kada...al je daleko praktichnije...a ja sam praktichan chovek...imam stochith od limenog kanistera da to potvrdim!
 
pajamaca:
a što da čučneš???


Nema čudiš - da operes guzu :):)
Nije da podozrevam da "nečučeći" peru manje podrobno ( bez obzira kolike su "polulopte") nego su manipuativne vestine za "stojecki" na visem zahtevnom nivou... sto moze da bude i plus...nesto kao fizikalna terapija... zabacivanje ruke unazad (razgibavanje ramenog zgloba) ili saginjanje unapred (raztezanje kicmenog stuba), eventualno naizmenicno propinjanje na prste (istezanje misica lista) itd....

Ali, pitanje tehnike odrzavanja higijene intimnih mesta drugorazredno je. U prvom planu je prakticnost tus-kabine. Eto, em mala, em ne isprskas celo kupatilo, em ne moras da ribas. Licno, preferiram kadu, kabina mi je za "na brzaka".
 
zorab:
Nije da podozrevam da "nečučeći" peru manje podrobno ( bez obzira kolike su "polulopte") nego su manipuativne vestine za "stojecki" na visem zahtevnom nivou... sto moze da bude i plus...nesto kao fizikalna terapija... zabacivanje ruke unazad (razgibavanje ramenog zgloba) ili saginjanje unapred (raztezanje kicmenog stuba), eventualno naizmenicno propinjanje na prste (istezanje misica lista) itd....


c040.gif


Možda nije pametno da priznajem :lol: ali ja se zaista tako perem, iako se čitavog života perem u kadi. Mada ne vidim zašto ne bi moglo da se čučne i u tuš kabini.

Jedino me plaše da će biti teško održavati staklo (a ja baš merkam neko prozirno ili bar donekle prozirno) i da će biti nezgodno prati kosu bez tuširanja.

Ne verujem da bi mi nedostajalo ležanje u kadi punoj vode, ne pamtim kad sam to radila ali smatra se i da kada može dobro da posluži za pranje zavesa i ostalih sličnih stvari kad nema drugog izbora (mada ipak navijam da me tako nešto zaobiđe :-P )
 
pajamaca:
a što da čučneš???
ja imam kabinu,i hvala onom ko se toga setio:p
jedino mi ebe kevu kamenac sa vrata, prozirno je staklo..
ali sam se snabdela raznim jedačima kamenca..
neki amway proizvodi,te ta napast ne napada moju kabinu,
i mirna sam nedelju dana (bez ribanja)
imam kadu 60x60pa polukrug...takva mi je i kabina,i tuš je u uglu..
i kupamo se kao u filmu...mada se mora skinuti tuš...zbog ispiranja.
evo iskopala sam sliku

imala sam kadu ranije..pojela mi kupatilo,
i slabo smo j ekoristili...kao kadu...
ma ja sam za kabinu:p

Gde nađoste takvu 60x60cm?Meni rekli da su najmanje 80x80cm što mi ne odgovara jer mi je prozor od kupatila nasred zida,pa je postavljanje tuš-kabine vrlo teško-niti levo,niti desno!! Deder,proveri ti dimenzije i ako su stvarno te, ti napiši gde si kupila i ko je proizvođač!!! :D
 
neupucena:
c040.gif


Možda nije pametno da priznajem :lol: ali ja se zaista tako perem, iako se čitavog života perem u kadi. Mada ne vidim zašto ne bi moglo da se čučne i u tuš kabini.

Jedino me plaše da će biti teško održavati staklo (a ja baš merkam neko prozirno ili bar donekle prozirno) i da će biti nezgodno prati kosu bez tuširanja.

Ne verujem da bi mi nedostajalo ležanje u kadi punoj vode, ne pamtim kad sam to radila ali smatra se i da kada može dobro da posluži za pranje zavesa i ostalih sličnih stvari kad nema drugog izbora (mada ipak navijam da me tako nešto zaobiđe :-P )

ovo je jedini smor kod tus kabine.. mislim, logicno je da se i istusiras kad peres kosu, ali sta onda kad ne moras.. kad se farbas ili otkud znam... nesto hoces da ispetljas sa kosom, a nemas potrebu ili zelju da se tusiras..
 
ispravka...jeste 80x80...
u šezdeset ne bi mogla oprati goozu, ni vako kako je ja perem:lol:
dakle...kada je keramička, ko proizvodi nem'pojam
ali sam je kupila na banovom brdu,
ako te zanima daću ti i telefon na pp.
 
pajamaca:
i,da ...a što ne izmestiš kadu?
mi smo tako skroz izmenjali mesta po kupatilu.
te ti ni prozor neće smetati!!!

Bih, ja,no će mi to poremetiti unapred isplanirani raspored.
Fala ti u svakom slučaju.Adresa mi ne treba jer takvih od 80x80cm i većih ima na mnogim mestima. :(
 
zorab:
pajamaca:
a što da čučneš???


Nema čudiš - da operes guzu :):)
Nije da podozrevam da "nečučeći" peru manje podrobno ( bez obzira kolike su "polulopte") nego su manipuativne vestine za "stojecki" na visem zahtevnom nivou... sto moze da bude i plus...nesto kao fizikalna terapija... zabacivanje ruke unazad (razgibavanje ramenog zgloba) ili saginjanje unapred (raztezanje kicmenog stuba), eventualno naizmenicno propinjanje na prste (istezanje misica lista) itd....

Ali, pitanje tehnike odrzavanja higijene intimnih mesta drugorazredno je. U prvom planu je prakticnost tus-kabine. Eto, em mala, em ne isprskas celo kupatilo, em ne moras da ribas. Licno, preferiram kadu, kabina mi je za "na brzaka".

covece...koliko je tebi dupe udaljeno od ruku...:)
 
Imam tus kabinu, prvo sam bila odusevljena, kao kad se kupam u kadi prskam...
Sad mi se vise ne svidja, hocu opet kadu.
Samo bih sada kupila kadu i stavila gore staklo kao kabine sto imaju, da ne prska kada se tusiras, a da ipak imas kadu da uzivas.8-)
 
Meni ne smeta prskanje. Mislim, super ako ne prska i ako je lakše za održavanje (mada nije ni bitno, u stvari bitno je da nije teže :) ) ali nije presudno, naravno da može i kada da se zatvori. Meni je više što se ja i u običnoj kadi tuširam kao da sam u tuš kadi, pa kad već tako radim a i volim tuš kabine mislim da bi mi baš legla jedna. :)

I ako se desi čudo pa se baš mnogo razočaram, nije smak sveta renovirati kupatilo. :D
 
neupucena:
Meni ne smeta prskanje. Mislim, super ako ne prska i ako je lakše za održavanje (mada nije ni bitno, u stvari bitno je da nije teže :) ) ali nije presudno, naravno da može i kada da se zatvori. Meni je više što se ja i u običnoj kadi tuširam kao da sam u tuš kadi, pa kad već tako radim a i volim tuš kabine mislim da bi mi baš legla jedna. :)

I ako se desi čudo pa se baš mnogo razočaram, nije smak sveta renovirati kupatilo. :D
Meni vala jeste smak sveta renovirati kupatilo, kad se setim...:cry:
 
Renoviranje bilo čega je gnjavaža ali sad, ja mislim da sam dobro procenila svoje potrebe (ne idem na neviđeno, živela sam u stanu sa tuš kadom) a ako se i zeznem, ko mi je kriv. :)
 
Ajoj, ne podsećajte me na taj pakao! Dolazim iz škole (u kojoj su mi klinci oduzeli poslednji atom snage i živaca), kući žena trudna, a unaokolo pravo gradilište.#$%&** Tako je to kad nemaš kintu pre useljenja, pa posle radiš stan...
 

Back
Top