Eh,a posle prijemnog....

CICIRIPI:
Primam izvinjenje!
Ne gnjavis uopste,i ja volim da kuckam po tastaturi!Spremila sam ga,ali znas kako kazu 60%sreca i 40% znanje,ma sta bude bice!
A sta ti polazes za pejzaznu arhitekturu?

Pa imam biologiju i crtanje sa nekim testom sklonosti slcno kao na arhitekturi oni zadacici da vrtis kocku u prostoru pa kako nesto izgleda od gore kad gledas i tako,....
Biologiju sam spremila imala sam samo jednu knjigu mada ja uvek mislim da sam nesto propustila,a za crtanje znam da ne traze nesto specijalno nisu tako zahtevni kao na arhitekturi li akademiji ali malo me drma trema jer imam dva sata za crtanje a ja sam maloo ispala iz stosa a nisam ranije uzela da vezbam cisto da bih stigla na vreme sve da uradim da povratim rutinu,ali,.....kako bude bice!:)
Najvise poena mi nosi biologija inace,....
E a si pogledala koliko se prijavilo na tvom fax-u?Kod mene manje nego sto primaju.A na tehnologiji od 400 samo 220!!!Strasno
Svi idu u neke menadzere cini mi se i privatne fakultete,....Kuda ide ovaj svet....
Hehehehehe :lol:
 
CICIRIPI:
na mom se prijavilo oko 120,a primaju 60 na budzet i jos oko 20 na samofinansiranje(koje inace iznosi 95 000).Super za tebe Samuilov,onda nemas zbog cega da brines.Jel taj tvoj fax u Beogradu? :roll:


Pa kod mene na sumarskom se prijavilo 300 ili 350 a primaju 395.Samo se nadam da se nije najvise njih na mom smeru prijavilo :lol:
Da,da u Beogradu je.To je jedini sumarski fakultet kod nas u zemlji.
Uuu,pa nije malo to,kod mene je 50 000.U odnosu na druge je malo.
E,da se obavezno cujemo posle prijemnog da nas obavestis kako je proslo!;)
 

Back
Top