gde provodite leto?

ja sam ispushio...mozhda odem u evropu kod neke lobotomizirane familije al to tjemo videti...isreno ne ide mi se da soliram sa neandertalcima...mada evropa je evropa...al i za to mi treba kesha...a ne ide mi se da idem sam...a ovi moji niko dinara nema...mada ako nishta a ono tjemo nedje na na neko kampovanje mada je dobro nije neko puteshestvije a ja bi samo putovao...ovo se ponavlja vetj 3-4 god da ispushim jer niko kintu nema...proshle god sam uzo kredit i potroshio ga ovde to sam piso to je bila baaash greshka i moram da je ponavljam da je nauchim...i tako...
 
Lejdi Di:
pa ako zelis da vidis nesto, nemoj u bugarsku jer nema nista! nema ni shkoljki ni korala u vodi...ako ides u zezanje,plaza,kafici,diskoteke...samo napred,a ima i puno slatkih stranaca!!! :-D
pa idem sa klincima.njima ce da bude lepo gde god da su.imaju kazu lepe luna parkove.sutra bi trebalo da znamo.imamo komsinicu iz sofije koja je udata ovde.pa njen sin ima kucu negde pored suncanog brega neko mesto.sutra bi trebalo da se cujemo sa njim.svi kazu da izgleda kao jezero vise nego more.ali za promenu,dosadila mi je cg.bas ove godine ne bih isla malo da promenimo.
 
ako upisem fax, onda idem na njivu
a ako ne upisem, opet idem na njivu:).............ma nemam pojma gde cu

ako se upisem na taj fax onda bi' mogao da zapalim sa drustvom za Dubrovnik, da obidjemo stari srpski grad:), pa onda kod Ramba na jednu lozu u Novi...
 
Trazila sam negde gde imaju i pansion za kuchice jer nema shanse da se odvojim od Ree,ali opet je prevoz problem,mozemo vozom,...samo ne znam kako ce se ona snaci daleko od kuce desetak dana,...Ma mislim da nigde necu ici,kao ni proshle godine,vodim je na dresuru,pa ako iskrsne da mozemo,ok,ali samo sa njom,bez nje nigde!
 
bech,...mada,to je samo 7 dana....
bio je neki dogovor da vece drustvo ide na ios,neku valjda,socijalnu varijantu ibice u grckoj...ali,kako to ide, niko nista ne preduzima konkretno...tako da,sumnjam...
a mrzim beograd leti...idesh gradom,i imash osecaj da su svi vec na nekim tropskim mestima..
 
znaci stvarno mi se ovo prvi put desava ,da poludis!nikkako da se dogovorimo gde cemo.svi imaju svoje kombinacije i kako da se slozimo?na kraju ima da idem sama pa gde bilo.ovi ce u cg,ovi su za bugarsku,jedni bi jezero...da poludis!
 

Back
Top