Ceca koncert

kuku :)
iako sam sinoc bio u blizini usca, na svu srecu nista nisam cuo...
al me zapanjila kolicina ljudi koja se nalazila oko opstine novi beograd oko 1.00 i uopste nenormalnom guzvom za to doba dana...
 
Press:
Beograd je u subotu uveče dobio novi toponim. Tokom četiri sata koncerta na Ušću, deo Novog Beograda zvao se - Ceca! Tako je, verovali ili ne, pisalo na displejima mobilnih telefona onih koji koriste Telekomove mreže 064 i 065. Repetitori Telekoma u ovom delu grada u normalnim uslovima zovu se Novi Beograd, Ušće ili SIV, ali te večeri prestonica Srbije postala je jedinstvena u svetu jer je njegovih nekoliko hiljada kvadratnih metara nosilo zvaničan naziv - estradne zvezde!

haha, koji sabanluk...
 
Jel' istina da je odvalila "Volim i ja vas!" na koncertu?


Sad je rek'o neki decjko: "Ko ne voli Cecu ne valja i ne zna sta je muzika!" :lol:

O, majkooooo Srbijoooooooo!
 
sexy lady2005:
Ma sta kazes?? :roll: :lol:
Znas kako, svi poticu sa sela, ali bukvalno svi, eventualno ako zaista nisi iz svemira?! :shock:
Tako da taj termin "seljaci" ja iskreno ne kapiram, uopste mi nije jasno sta si hteo/htela time da kazes? :?
pogresio decko, pa u kom si fazonu.....hteo da kaze sabanija, qlovi, retardi:roll:
 
sexy lady2005:
Ma sta kazes?? :roll: :lol:
Znas kako, svi poticu sa sela, ali bukvalno svi, eventualno ako zaista nisi iz svemira?! :shock:
Tako da taj termin "seljaci" ja iskreno ne kapiram, uopste mi nije jasno sta si hteo/htela time da kazes? :?
HTEO!!!!
Pa ima dve vrste seljaka.Prva je ona koju si ti spomenula.Ljudi koji su sa sela,a druga vrsta je gledano sa kulturoloskog stanovista,a tu nema veze da li si rodjen/a u selu ili gradu.E ta druga vrsta je bila na Uscu.
 
Jos ziva tema , a CECA otisla kuci odavno :))) Ostavila svinjac koji je trebalo da pocisti gradsko zelenilo , obezbedjenje boli glava , luda masa koja je dala 500 dindzi da se zatvore u tor sa ostalim ovcama , sad kad procita @WILD IN HEART poludece :))) !!! Pozz
 
ne lupaj....
ako je nesto odvratno gadno i bljutavo, a ja to pljunem, to ne znaci da ja lecim svoje komplekse nego da izrazavam svoje misljenje o nekom gnoju iliti gljivama....
 

Back
Top