B92

torrente_bg

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.227
Odem da se registrujem na forum b92 i u polje za e-mail ubacim moj e-mail nalog na yahoo-u i izbaci mi da mi nije dozvoljena registracija,probam sa nalogom na gmail-u kad ono isto.Na kraju ubacim stari e-mail od euneta i onda kao moze .
Da li je moguce!Sta kao ako je preko yahoo-a ili gmail-a ne mogu da saznaju ko sam ukoliko pisem nesto sto nije u skladu sa njihovim razmisljanjima.
Ovo sam prvi put video.Registrovan sam na preko 10 foruma i ovo doziveh prvi put.
 
torrente_bg:
Odem da se registrujem na forum b92 i u polje za e-mail ubacim moj e-mail nalog na yahoo-u i izbaci mi da mi nije dozvoljena registracija,probam sa nalogom na gmail-u kad ono isto.Na kraju ubacim stari e-mail od euneta i onda kao moze .
Da li je moguce!Sta kao ako je preko yahoo-a ili gmail-a ne mogu da saznaju ko sam ukoliko pisem nesto sto nije u skladu sa njihovim razmisljanjima.
Ovo sam prvi put video.Registrovan sam na preko 10 foruma i ovo doziveh prvi put.

Они имају плаћене комесаре на форуму - као нека врста нео-КГБ-а.
 
aha, evo bas planiraju da jure forumase kad neko kaze nesto protiv njih,da, da...
komplikovana je sprava racunar, i sve sto ima veze sa njim...
 
pilgrim_kg:
aha, evo bas planiraju da jure forumase kad neko kaze nesto protiv njih,da, da...
komplikovana je sprava racunar, i sve sto ima veze sa njim...

Промашила си тему, говори се о КОНТРОЛИ и учесника и МИШЉЕЊА... тамо ти је


гуске вичу га-га-га......

оде форум у врагааааааа......... :lol: :lol: :lol:
 
torrente_bg:
Odem da se registrujem na forum b92 i u polje za e-mail ubacim moj e-mail nalog na yahoo-u i izbaci mi da mi nije dozvoljena registracija,probam sa nalogom na gmail-u kad ono isto.Na kraju ubacim stari e-mail od euneta i onda kao moze .
Da li je moguce!Sta kao ako je preko yahoo-a ili gmail-a ne mogu da saznaju ko sam ukoliko pisem nesto sto nije u skladu sa njihovim razmisljanjima.
Ovo sam prvi put video.Registrovan sam na preko 10 foruma i ovo doziveh prvi put.

Добродошао у "клуб шокираних". :D Причекај малко, док те банују на правди Бога, тек ти онда ништа неће бити јасно... :wink:
 
Arhangel NS:
Добродошао у "клуб шокираних". :D Причекај малко, док те банују на правди Бога, тек ти онда ништа неће бити јасно... :wink:

Heheh... zna Andjel, etalon kolateralne stete. Uvek na pogresnom mestu u pravo vreme. Da uvedu auto-ban, on bi se za'ebo. :lol:
 
eremita:
Они имају плаћене комесаре на форуму - као нека врста нео-КГБ-а.

Dobro što još nisu uveli i postupak registrovanja kao za ličnu kartu: dve slike, otiske prstiju i izvod iz knjige rođenih!!?? :D :D
 
Rade na softveru i ograničili su prijem novih članova. Ni trajni nalog ne garantuje članstvo.
Uz to, zašto bi za bilo koga bio problem da se registruje sa pop3 nalogom ako ga ima?

Iznad svega većini od vas bi na njihovom forumu bilo smrtno dosadno. Na sajtu B92 radi cenzura u pravom smislu te reči. Seku li seku sve što im nije po ukusu :wink:
 
jomini:
Ljudi to je samo iz razloga da se ne bi imalo po 6 naloga... Samo racionalno... I eto ga... ;)
Ma nemoj ga kvariš teorije zavere nečim tako banalnim kao što je... razum i logika.
Kako sirota deca da se igraju bez te neophodne igračke? :lol:
 
Pa to je jedan krajnje paranoican i licemeran forum,uostalom ko i citava ta televizija...tamo se nikad nisam registrovao a i ne nameravam......znam da kad pishesh komentar na sportsku verst mora da prodje ceo dan dok je komesarijat odobri.
B92=Deca Titovih komunista+lazno banalno zalaganje za politicku korektnost i demokratiju
 

Back
Top