Liverpool FC

Da li volite LIVERPOOL FC?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Лукас је увек био јако лош. Ево већ 9 година је у Ливерпулу и игра катастрофално, гори је од Ненада Ковачевића.
Спор, неокретан, лош техничар, склон глупостима...
 
14322600_10154673582467573_7426044988320900073_n.jpg


:super: :super: :super:
 
Sad čitam da je Zenit odbio ponudu Juventusa za Vitsela od 25 miliona i da sad kako Vitselu ističe ugovor Juve nudi 5 miliona za njega. Kako bi Liverpulu Vitsel dobro legao, pišem to već nekoliko godina. Jbg, onaj Čan je ipak samo osrednji tehničar, a o Lukašu smo sve rekli...
 
Mislim da je nepotreban Vitsel. Zasad vezni red deluje ok sa Hendersonom, Lalanom i Vajnaldumom. Chan je ok izmena, a i Milner moze tu da igra.

Bitnije je da nadju golmana koji nije rupa kao Karijus i Minjole, i levog beka koji nije Moreno.

Pobeda protiv VBA, steta sto je Karijus jos jedan teski linijas, sa 2:0 bi bili prvi makar na kratko :'(
 
Klop je definitivno sve uklopio kako treba. Vidi se dobra atmnosfera u timu, napada se kao Arsenal iz najboljih dana, odbrana i pored ponekog kiksa daleko ozbiljnija nego ranije, sredina dosta dobra sa Hendersonom, Canom, Lalanom, Milnerom... konacno Liverpul kakvog smo svi hteli da vidimo!
 
Za moj ukus Liverpul igra najbolji fudbal danas obozavam da ih gledam. Kad je dosao Jirgen Klopovic :) znao sam da je samo pitanje vremena kad ce da pocnu da kidaju. Osvajaju titulu ove godine i to ne smao zato sto igraju ovako dobro nego i zato sto nemaju evropskih obaveza sve snage su usmerili na Premijer ligu.
Brzo, agresivno, visok presing, lopta ide ko munja izmedju redova ma lepota i jednostavnost igre.
Jirgen Klop najbolji trener danas....bez konkurencije.
 

Back
Top