GUMENI CAMCI sa Drvenim dnom ....

Dr.Nitro

Aktivan član
Poruka
1.951
Imam gumeni camac ribolovacki sa drzacima za stapove i daske po podu, izuzetno lagan i bla, bla, bla ... ali jednog dana primetio sam dok sam se vozio da mi puckaju mehurici sa strane kod ventila, tj. cepa. Nije opasno, ali recimo za noc prilicno omekne.

E sad zanima me gde mogu da nadjem coveka ko bi mi to restaurirao, zalepio i sedio.

Hvala svima koji su od pomoci.

Pozdrav od NITRA !
 
Nitroglicerin:
Imam gumeni camac ribolovacki sa drzacima za stapove i daske po podu, izuzetno lagan i bla, bla, bla ... ali jednog dana primetio sam dok sam se vozio da mi puckaju mehurici sa strane kod ventila, tj. cepa. Nije opasno, ali recimo za noc prilicno omekne.

E sad zanima me gde mogu da nadjem coveka ko bi mi to restaurirao, zalepio i sedio.

Hvala svima koji su od pomoci.

Pozdrav od NITRA !

Svaki vlkanizer to moze da uradi.

offtopic:
Nikako da ti posaljem one technoplankton tablete. Videcu ako stignem mozda ih posaljem jos sutra.

Pozz
 
imas na savskom jezeru nekog tipa koji je radio u sportovom kombinatu na proizvodnji gumenih camaca doduse to mozes sam da sredis ako nabavis original fleke i dvokomponentno lepilo vulakanizovanje nije za to takve reparacije se rade lepljenjem sa istim materijalom od koga je napravljen gumenjak
 

Back
Top