NAJPOVOLJNIJE LJETOVANJE

vagabund

Početnik
Poruka
1
LJETOVANJE NA CG PRIMORJU ZA SAMO 10e I U CIJENU URACUNATO NEOGRANICENO KONZUMIRANJE HRANE I **** TOKOM CIJELOG DANA,HOTEL SE NALAZI U STOLIVU NA SAMOJ OBALI MORA , KOD OTOKA "GOSPA OD SKRPJELA" I "OSTRVO SVETOG DJORDJA",DVOKREVETNE SOBE SA KUPATILOM,NOVO.POPUST ZA DJECU DO 12 GODINA 50%.
LJETOVANJE BEZ NOVCANIKA ,NECETE SE POKAJATI !
TEL.064/404-38-25 , 011/55-65-11
 
jerotije:
Ko koga ovde laze ? Siguran sam da je to ovaj sto se reklamira. Crnogorci su skloni tim prevarama !
Neznam gde je to tacno, ali zelio bih da znam gde to ima na svetu polupansion za 10 eura, i jos ga nazivaju KLASICAN, razmisljajte malo, jos je dorucak svedski sto, zar braco Srbi ni to nije OK, jel ima neko da kaze koja je vama cena dobra i sto trazite.
Zar vi mislite da se turisticki objekat ili bolje reci HOTEL prave od papira, ma dajte!!! to nema nikakve veze sa razumom, pa samo da vam se menjaju tokom letovanja toalet papir pa se potrosi 5 eura, zar nije tako, budite tolerantni, pa se salite na nekoj drugoj temi, pa i ja isto imam taj klasican PP ali ga nikad nebih dao ispod 18 eura stim sto imam svu udobnost koja je na neki nacin potrebna, zato ne mogu da svatim tog mog kolegu kako moze da se uklopi u tu cenu, verovatno ce negde da se pokaze nedostatak, to je sigurno, i onda ce posle komentari da budu na racun turizma u CG... Kako nije ok, nema onog, nema ovog, i tako kao sto se vec i sad govori, sve je to vec vidjeno i ispricano...
 
Jeste batice. Mozda si i u pravu ali nagledali smo se svega i naziveli svakakvih neprijatnosti pa sad neko i da je realan mi mu neverujemo. Neverujemo vise ni sami sebi. Dugo vremena treba da prodje da povratimo poverenje u CG letovanje.
 

Back
Top