BISERI POLITIKE......I POLITICARA..

Kill Bill

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
464
Nadjoh par opakih bisera, Tomislava Nikolica..........

Predlazem da na ovoj temi postavite bisere, i smesne izjave i drugih politicara....svih opcija

Mislim da bi bilo interesantno , da vidimo ko to tamo lupa......u nase ime.... :roll:

p.s
Molim , bez lagarija i izmisljanja.......procesljajte sajtove...ima svakakvih ludorija :D :D :D

------------------------------------------------------
Izjave Tome Nikolica: :D

• Istina je da je posle gubitka Kosova bilo tesko ostati u vlasti, ali SRS nema kome da ostavi vise od milion glasova sa proslih izbora...
(Glas Javnosti, 18. oktobar 1999.) :D

• Nisam zavrsio fakultet, jer nije valjao Zakon o univerzitetu. :D :D :D :D :D
(Blic, 31. decembar 1998.)

• Mi vise necemo dozvoliti da bas svako moze da razgovara sa predsednikom Jugoslavije i Srbije. Mi cemo sad da odredjujemo nivo. :D :D
(Blic, 31. decembar 1998.)

• Hocu da saradujem sa Zapadom onako kao što sam pre petnaestak dana u Strazburu slomio kicmu Hariju Holkeriju. :D :D :D :D :D

* * *
 
Velja the Ilić :
*Srbija nikada nije bila gradanska država i bilo bi neprirodno da to bude posle izbora." *

Mirjana Marković:

*"...tom prilikom ste izjavili i da imamo pet vila u inostranstvu. Nemamo ni jednu, naravno. I tesko da bismo i mogli da imamo iz finansijskih razloga, razume se..."
*
(nije lako, nije lako!!!)

izjava vezana za ženski zatvor u Požarevcu

*"Uvek sam se pitala, dok sam prolazila pored te u Pozarevcu poznate zgrade, zar je moguce da tamo, iza zida, ima toliko zena koje su ubice i lopovi. Nekako su mi to bila muska zanimanja"*

A kad su sina Marka optužili da je suptilno pretio testerom, ona kaže-
*"Da je pretio motornom testerom!? Nemojte da se šalimo. Nikakvom motornom testerom nije pretio, niti je imamo. Taman i da jeste, je l' to neki greh, kriminal?" *

Milan Milutinovićž
A što šetate ulicama Ranbujea???

"Unutra nema pravih pregovora, samo kruže neki papirići, pa sam izašao da se prošetam."

Slobodan Čerović (JUL)

"Što pre završimo konferenciju za štampu, pre će početi obnova!"
 
: Sinoc na dnevniku B92 citiraju Velju Ilica sta je rekao za predsednika opstine Medvedja:
"On je jedan hostapler, jedan prevarant i lopov..."
Ko mu kaze...


Sokirana sam saznanjem da Bogdanovic ima pumpu i ne znam sta jos kod Limesa, STRASNO,, UZAS...pardon, nema on nego njegova gospodja... :twisted :evil: :twisted:
 
Sloba .................

Nasa zemlja je najdemokratskija zemlja na svetu. (Politika, 16. jun 1999.)

• Kada je pocelo bombardovanje pojavile su se izbeglice, naravno kao rezultat bombardovanja, i to svi znaju... Svi beze zbog bombardovanja - Srbi, Turci, Romi, muslimani. Naravno, broj Albanaca je najveci. Svi beze. Ptice beze, divljac bezi. (Maj 1999.)

• Dragi gradani, smatram da je Narodna skupstina Srbije veoma ispravno postupila kada je donela odluku da ne prihvati prisustvo stranih trupa na nasoj teritoriji. (April 1999.)

• Cetrnaesti i poslednji tajni susret Hrvoja Sarinica sa Slobodanom Milosevicem odrzan je 10. marta 1998. godine... Jedna od tema razgovora bila je Kosovo gde je u to vreme pocelo kljucati: Vi Hrvati morate imati, i imate, interesa da budete u dobrim odnosima s medunarodnom zajednicom. Sto se mene tice, meni je svejedno... Ionako me vise nicim ne mogu kazniti. (BK TV, mart 1999.)


• Ove godine nasa zemlja imace dvostruko vecu stopu rasta od najvecih stopa rasta u Evropi. Spoljni faktori, u saradnji sa sa unutrasnjim, pokusali su da sruse ovaj rezim, ali u tome nisu uspeli zato sto je ovaj rezim narodni rezim, i ne moze se menjati spolja vec iskljucivo voljom gradana ove zemlje. (Decembar 1998.)

• Volim i ja vas! (Blic, 23. maj 1997.)

• Mi ne mozemo biti blokirani. Mozda za 1000 godina embargo moze imati neki efekat. Ali, za nekoliko godina? To je nista! (RTS 1, 26. decembar 1996.)
 
Miloshevic....
-Ne cujem dobro,al ce biti uhapseni (demonstrantima i radnicima Rakovice na mitingu ispred Skupstine,1988.)

-A sad,svi na svoje zadatke (demonstrantima i radnicima Rakovice na mitingu ispred Skupstine,1988.)

-Malo morgen (Vasilu Tupurkovskom,makedonskom predstavniku na sednici Predsednistva SFRJ,1991)

-Ako ne umemo da radimo,umemo da se bijemo (u razgovoru sa predstavnicima opstina Srbije,1991.)

a evo malo i "umetnosti" by mira

-"Juce je bio poslednji dan leta.Nasa cerka je slavila rodjendan.Dosli smo kod nje tri sata pre nego sto ce isteci ovo leto.Dok smo ulazili u dvoriste,visoko iznad kapije,sijao je mlad mesec.Kao i za vreme Markovog rodjendana.Jedino sto je ovaj nocas bio nekako zlachan,a onaj Markov je bio srebrn.Mada je mesec ,valjda uvek srebrn.Ovaj je zlachan,mozda ce zato sutra duvati vetar"
(Bazar,1998.)
-"Marko,neprekidno veseo,bezrazlozno tuzan,sa svojim hodom kroz oblake,neprobudjen iz svojih pustih snova,nikada nece odrasti-zivece uvek mlad,kao Petar Pan.
(Mira o sinu,Dan i Noc)
-"Vishe se nije plashila ni zime,ni mraka ni komaraca,ni pocetka skolske godine,ni trojke iz matematike.Ni da ce pasti sa razboja dok radi fiskulturu.Uvek je bio na njenoj strani..."
(mira&sloba,duga,1994.)
 
BOGOLJUB

Ne. Mislim da to Srbiji ne treba, ionako ima više partija nego što je potrebno."Bogoljub Karic, biznismen, odgovarajuci na pitanje da li osniva novu partiju ("Reporter")

"Ta stranka nece biti nikakva stranka eksperata, bice to srpska stranka strucnjaka."Bogoljub Karic, predsednicki kandidat (TV Palma plus)

"Prilaze nam ljudi iz drugih stranaka i oni su dobrodošli, cak i clanovi G17 plus, ali samo ako su kršteni, a ako nisu – vodicemo ih na krštenje kod patrijarha srpske demokratije premijera Vojislava Koštunice."Bogoljub Karic, lider Pokreta Snaga Srbije (Beta)

„Red za poslanike koji hoce da predu u naše redove je veliki ali moramo prvo da ih proverimo” - Karic (Danas)

"Ja cu biti predsednik Srbije svakako, bolje da ljudi glasaju za to sada nego sutra. Kada nešto zacrtam ja to uvek i ostvarim, tako je uvek bilo”. Bogoljub Karic (Vecernje novosti)
 
Kako se niko nije setio Micuna i Tarzana.

"Kada je nedavno Dragoljub Mićunović u okviru svoje predizborne kampanje posetio javno komunalno preduzeće "Gradska čistoća Beograd", te se susreo i sa radnicima, posle jedne pružene ruke razgovor je bukvalno tekao ovako.


- Dobar dan, ja sam Dragoljub.
- Dobar dan, ja sam Tarzan
- Kako?
- Tarzan
- A jel' znaš da plivaš Tarzane? DŽoni Vajsmiler je bio prvak sveta u plivanju.
- Ne.

Predsednički kandidat i jedan od čistača gradskih ulica "reona pet" na Vračaru, posle ovoga su se razišli, ali u životu sedamnaestogodišnjeg Tarzana Hajrizija više ništa nije kao što je bilo."
 
Tzar:
Kako se niko nije setio Micuna i Tarzana.

"Kada je nedavno Dragoljub Mićunović u okviru svoje predizborne kampanje posetio javno komunalno preduzeće "Gradska čistoća Beograd", te se susreo i sa radnicima, posle jedne pružene ruke razgovor je bukvalno tekao ovako.


- Dobar dan, ja sam Dragoljub.
- Dobar dan, ja sam Tarzan
- Kako?
- Tarzan
- A jel' znaš da plivaš Tarzane? DŽoni Vajsmiler je bio prvak sveta u plivanju.
- Ne.

Predsednički kandidat i jedan od čistača gradskih ulica "reona pet" na Vračaru, posle ovoga su se razišli, ali u životu sedamnaestogodišnjeg Tarzana Hajrizija više ništa nije kao što je bilo."
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Secam se one frke sa Tarzanom...........Micun se izglupetao u fazonu : A kako ste vi??

:wink:
 
“Voleo bih da me na filmu igraju Dragan Nikolić ili Robert Redford, ako je reč o fizičkoj sličnosti.”
Vuk Drašković, ministar spoljnih poslova SCG

"Ako Haški tribunal podigne optužnicu pritiv Haradinaja, to će dovesti
do zastoja u napretku Kosova,"
Soren-Jesen Petersen, 8. decembra 2004.


"U Haškom tribunalu postoji pravda, ali ne ovozemaljska nego nebeska. Kao što vidite, sudija Mej je umro, a nadam se da on neće biti jedini."
Kosta Čavoški, na pres konferenciji Obraza, 17. jula 2004.


"Ratko Mladić je viđen u Beogradu u šopingu"
Karla del Ponte, tužiteljka, 3. juna 2004. godine


"Jedan me je vukao i na kraju sam ga uhvatila za ruku i dobro ošamarila, zato što je to sramota da neko tako star ko ima i decu i unuke, fizički nasrće na one koji su slabiji. Onda sam mu lepo vratila to što me je vukao, ošamarila i mislim da je to bilo dobro za njega, da je to bila dobra lekcija."

Nataša Kandić, direktorka Fonda za humanitarno pravo, posle incidenta na skupu Udruženja porodica kidnapovanih i ubijenih, na kojem su učesnici zahtevali da ona taj skup napusti. 30. avgusta
 
VELJA DOMACIN........... :D :D :D :D

un 2002, Vreme
"Hajde da odemo svi u senku pa da se borimo iz pomracine."
Velimir Ilic, lider Nove Srbije, kritikujuci DSS zbog osnivanja vlade u senci

Avgust 2002, Beta
"Srbija nikada nije bila gradanska država i bilo bi neprirodno da to bude posle izbora."

Velimir Ilic, predsednik Nove Srbije
 
" Tvrdim da nece biti devalvacije, ali ona je moguca" (Z.Djinjdic)

"Parlamentarni izbori biti tek za dve godine. Mi cemo te dve godine skratiti"(Z.Djindjic)


- Ko su taj Labus, Dinkic i mali Djelic, odakle su dosli? Ko je ta Kori Udovicki, koja je pala sa duda, pravo u ministarsku fotelju? Ja sam uz Voju Kostunicu, jer je Srbin i Sumadinac.-( V. Ilic.)

Koštunica (na izjavu premijera Ðindica da izbori nece uspeti odnosno da na njih nece izaci 50 odsto gradana:

- Zamislite da neko ko raspisuje izbore kaže da na njih nece izaci dovoljan broj biraca. Nemamo dovoljno biraca jer imamo biracko telo u koja ulaze i Albanci sa Kosova. Sada imamo reprizu izbora koje je pravio Miloševic, a koji su se ponavljali. Nekima su izgleda važniji glasovi Albanaca nego Srba sa Kosova. Izborne manipulacije vec su pocele. Ovaj krade više nego Miloševic -
 

Back
Top