Pomoc kod Godfather-a

alex3000000000000000

Aktivan član
Poruka
1.561
Kada odem s Roccom u stalu da konju odrubi glavu (Horseplay misija,valjda),on mi kaze da cuvam strazu dok on kolje.Uleti strazar u stalu,zadavim ga zicom i cekam da Rocco izadje sa konjskom glavom.Medjutim,Rocco ne izlazi uopste.A ako izadjem iz stale,zazvoni alarm i mission failed.Patch postoji ali na gamecopyworld-u nema crack.
 
Prijatelji imam problem. Na pocetku sam igre i kada treba prvi put da odem na "Corleone compound", dogodi se neka greska. Okolina tog compounda izgleda ko neka provalija. uopste nema puta, kuca ni icega. vidis samo aute koje idu tamo da nestaju, a kad ti probas da krenes i ti pocnes da padas. vide se kuce iznad tebe i kada dospes na dno te "provalije" crknes.

Ljudi molim vas da mi pomognete da ovo resim!
 
TheGodfather:
Prijatelji imam problem. Na pocetku sam igre i kada treba prvi put da odem na "Corleone compound", dogodi se neka greska. Okolina tog compounda izgleda ko neka provalija. uopste nema puta, kuca ni icega. vidis samo aute koje idu tamo da nestaju, a kad ti probas da krenes i ti pocnes da padas. vide se kuce iznad tebe i kada dospes na dno te "provalije" crknes.

Ljudi molim vas da mi pomognete da ovo resim!
Kakav komp imas? Ako je slabija masina, nemoj da se cudis sto imas taj problem.....
 
markoca:
Kakav komp imas? Ako je slabija masina, nemoj da se cudis sto imas taj problem.....

AMD Sempron na 2800, Ati Radeon X550, 512 DDR
U redu je sve, grafika penal, uopste ne koci, jedino taj bug ***** na tom mestu. Iz "Male italije" mogu da odem jedino u Bruklyn. Kod drugara na integrisanoj grafickoj radi, jeste da je bela pozadina, ali moze ici tamo gde ja ne mogu. Jel moguce da je zbog graficke, ili drajveri ( stari su 1 god.) ??
 

Back
Top