MUSKARCI, da li vise volite MIRNE ili DIVLJE devojke?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jennifer-Lopez-Paparrazi-PU.jpg


mozda je ova...interesantna????
 
absonic:
Ja sam pre dve nedelje raskinuo sa devojkom jer je bila toliko povucena,da je jedva znala gacice da skine.Meni treba takva kao ti,neukrotiva.
JA sam rekao svoje.
Raskinuo si sa devojkom samo zbog toga??? U redu je da zelis neku neukrotivu, ali... razmisli malo... Uostalom, mozda razlog za taj raskid nisu samo gacice. Nadam se da nije baas najbitniji sex??? Of course, i on je jako bitan, ali po mom misljenju, ne i najbitniji, ... mada, who knows?

P.S. Pitanje za Petu W. - jel' to skracenica od Peta Wilson ili??? onako pitam, cisto sam radoznala...
 
Ja treniram karate, imam crni pojas (treci dan), u full sam kondiciji i skroz sam neukrotiva.
Da li biste pre bili sa devojkom poput mene ili sa nekom finom, dobrom, povucenom, poslusnom :?:

Bio bih sa devojkom koja trenira karate i ima crni pojas, koaj je u full kondiciji ali ako je SKROZ NEUKROTIVA onda nema poente za tim.
Inace OBOŽAVAM mirne i poslušne devojke jer sam i sam takav prema njima.
Ovo karate i crni pojas je nebitno ako je devojka OK(mirna i poslušna) i prijatnog je izgleda.
 
Raskinuo si sa devojkom samo zbog toga??? U redu je da zelis neku neukrotivu, ali... razmisli malo... Uostalom, mozda razlog za taj raskid nisu samo gacice. Nadam se da nije baas najbitniji sex??? Of course, i on je jako bitan, ali po mom misljenju, ne i najbitniji, ... mada, who knows?

P.S. Pitanje za Petu W. - jel' to skracenica od Peta Wilson ili??? onako pitam, cisto sam radoznala...

Sex je bitan koliko i te gaćice. Odes u WC, resis se pritiska i onda mozes da se posvetis devojci u krevetu na nacin koji se njoj dopada. Međutim, ja imam jedan problem jer bi od silnog uzbuđenja i nervoze morao ponovo u WC da se praznim. Mislim, da uriniram beličastu tekućinu bez urina. Opet bih se vratio i onda bih došao u stadijum kada se dvoumim, da li ću morati još jednom u WC ili će me fizičko stanje organa za rasplodnjavanje sprečiti u tome. Pošto sam opet nervozan i uzbuđen ali fizički sprečen da ponovo ponovim proces u WC. E ako to uspem trećeg puta, četvrtog ću biti spreman, siguran sam.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top