lobanja na marsu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Мени пре личи на кацигу сторм-трупера из СВ-а :))) Таман сам хтео да кажем да је ово фотомонтажа,кад видех да је то с Насиног сајта....Обичан камен,сигурно :) сећате се Исуса?Е па исто то :)))
 
A rog su mu samleli Marsovci zato što je afrodizijak.(a za to su čuli od Kineza, koji su još u srednjem veku napravili raketu, gledao ja na Razbijačima mitova)...
a032.gif
 
Imam što šta da napišem o ovj fotki ali nemam momentalno izvor...Kad nabavim izvor a dotle se ne zaključa tema rado ću poslati poodatke o autoru i knjizi...Naravno nije slikovnica..Knjiga je za odrasle..
 
jednastvar:

Nemoj da upotrebljavas takve izraze ovde jer cu ti se materijalizovati iza ledja i takvu samarcinu ti odvaliti da ces se u stolici 3 dana obrtati brzinom blizu svetlosne...

Izvini se na izrazu, izvini se meni sto sam te morao opomenuti i mogao bi da se izvines svima na smaranju i konacno pocnes pisati smislene, jasne i normalne postove...
Aj sad u cosak 10 min i razmisli o tome
 
Sal:
Nemoj da upotrebljavas takve izraze ovde jer cu ti se materijalizovati iza ledja i takvu samarcinu ti odvaliti da ces se u stolici 3 dana obrtati brzinom blizu svetlosne...

Izvini se na izrazu, izvini se meni sto sam te morao opomenuti i mogao bi da se izvines svima na smaranju i konacno pocnes pisati smislene, jasne i normalne postove...
Aj sad u cosak 10 min i razmisli o tome

Окси и Сал,који сте ви цареви :D Браво! :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top