kaspersky internet security

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

-men-

Zainteresovan član
Poruka
118
Ako si pogledao prilozene slicice,sve ti je jasno...valjda
 

Prilozi

  • Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    82,1 KB · Pregleda: 94
  • Untitled-2.jpg
    Untitled-2.jpg
    74,5 KB · Pregleda: 66
1.podforum je "sigurnost i zastita"
2.prilozene su slicice na kojima se vide osnovne funkcije antivirusa
3.tema je postavljena u cilju POMOCI onome kome treba,(npr.link za download...)
Mislim da je vecina shvatila poruku teme a ti ako nesto neznas ili nerazumes nemoras biti cinican da bi to saznao,lepo pitaj.
 
E, bas juce sam to Download-ovo Kaspersky Internet Security 6.0 ali nisam jos bas sve provalio.
kad se to instalira nestane mi Kaspersky anti-virus i nestane mi Kaspersky anti-hacker, znaci da on ima mogucnos da upravlja nad obojcom, ali neznam gde se nalazi ono od Kaspersky anti-hacker-a sto daje dozvolu za internet Allow and Block??? ili da instaliram Kaspersky anti-virus 6.0 i zavrsim pricu?

Dali je bolje da ostavim ovaj Kaspersky Internet Security 6.0 ili da instaliram Kaspersky anti-virus 6.0 i Kaspersky anti-hacker???
 
Kaspersky internet security 6 je skup vise programa za zastitu racunara:file anti virus,mail anti virus,web antivirus,antispy,anti hacker i anti spam.
Po meni je on trenutno najopsezniji anti virus,toplo ti preporucujem da samo njega instaliras i da zavrsis pricu.
Pozdrav!

PS pogledaj prilog
 

Prilozi

  • kis6.JPG
    kis6.JPG
    72 KB · Pregleda: 59
  • kis.jpg
    kis.jpg
    65,5 KB · Pregleda: 52
Update odlicno funkcionise,bez zastoja,prekida...
Ja sam ranije koristio KAV 5, i mogu reci da je KIS 6 raketa za onaj sto se tice skeniranja i cini mi se da nije tako zahtevan kao KAV 5.
Sem interfejsa dodata je opcija anti hacker,pop up stoper,anti spy,anti banner i firewall.Sve je upakovano u jednu instalaciju.Podesavanja su bogatija nego kod prethodne verzije.Toplo preporucujem svima,pozdrav!
 
To je vec ogroman napredak u odnosu na ranije verzije, one koje sam koristio... Ako ga budes stavljao na comp... svakako cu podeliti misljenje sa ostalima... mada, ne verujem da cu to da radim, sadasnji AV radi kao azdaja...
Hvala na informacijama... dobro je da su promenili te stvari...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top