Srbija prirodni prirastaj za 2004 godinu

daralharb

Početnik
Poruka
6
:D Evo, nove cifre su dosle, kao i obicno Srpska smrtna polja su se povecala za razliku od proslog ljeta.No, sta reci, idete stazom Japanaca, stvarno je Srbija do Tokija, jer i vi i Japanci izumirete

http://webrzs.statserb.sr.gov.yu/axd/pok.php?god=2005

Bosilegrad -119
Dimitrovgrad -118

Ovo su vecinske Bugarske opcine iako u Bosilegradu ima dosta Srba.

No, hajmo sad na tri Albanske opcine, barem gdje ima udio Albanaca

Medveda -20, ovdje Albanaca ima samo 20%
Bujanovac +416, Tu Albanaca ima oko 65%
Presevo +831 Oko 91% Albanaca

Srbijanski dio Sandzaka,Crna Gora je otisla,a uskoro Islamska, imamo mi Stambul sa 15 miliona stanovnika, ne brinite ljudi

Nova Varos -53, ali ovdje Bosnjaka+Muslimana ima samo 8%
Prijepolje +80,ovdje Bosnjaka+Muslimana ima 41% , barem po zadnjem popisu
Priboj -40, sta mozes, pobise Bosnjake Sjeverina, pa izumiru Vlasi, Bosnjaka oko 20%

Sjenica +199,steta sto nije prebacila preko 200 ill 300, ovdje Bosnjaka+Muslimana ima 75%

Novi Pazar +1081 Ovdje Bosnjaka+Muslimana ima 78%
Tutin +601 Sjajno Tutin nikad da zakaze sa pravljenjem djece, prosle godine je bilo +602, ali eto malo manji prirastaj za 2004 godinu,za jednu osobu.
Bosnjaka+Muslimana u Tutinu 95%

Prirodni Prirastaj u Srbiji za 2004 iznosi -26 134
Racunajmo da u opcinama gdje zive Bosnjaka u manjem ili vecem broju, znaci preko 30% vlada pozitivan prirastaj
Prijepolje,Sjenica,Novi Pazar,Tutin

Opcine Prijepolje,Sjenica,Novi Pazar i Tutin imaju prirodni prirastaj +80,+601,+199,+1081=880+1081=1961

4 opcine gdje Bosnjaci cine od 40-95% stanovnistva!

Racunajmo ovdje sumnjam da Srbi imaju pozitivan prirastaj u Prijepolju, sigurno smanjen zbog veceg broja Srba
Tutin sjajan sta reci, nadam se da ce i 2005 biti bolja za Tutin, dosad me Tutin nikad nije razocarao.Kada bi svaka opcina u Bosni imala prirastaj kao Tutin, Bosnjaka bi bilo 70% U Bosni.

Novi Pazar opet solidan prirastaj

Znaci te 4 opcine cine +1961

2 Albanske vecinske Bujanovac i Presevo +1247, Veoma solidan broj

Ukupno Bosnjacke+Albanske opcine imaju+3000

Da , jos dodam neka opcine, kasnije cu jos postaviti opcina

Grad Beograd -3717
Subotica -738
Novi Sad -225

Mali Idos -124
Pancevo -385
Zrenjanin -636
Valjevo -311
Smederevo -382


Procjene
Bugari su izgubili 215 stanovnika.mozda i 190
Madari 500-700 stanovnika
Slovaci i ostali do 1000


Naravno zavisi od nacija, prirodni prirastaj bi bio i jos gori da nema Bosnjaka,Albanaca,Roma i donekle Goranaca koje im prave djecu,
 
Svaka nacija koja zeli da prezive u odredeno vrijeme, mora da ima jak prirodni prirastaj

Sad se sve vraca bilo je 1720 Bosnjaka vise od Srba i Hrvata zajedno, ponovo ce nas biti tako.Mi smo ginuli za Ruske gudure i Perzijske dok su se Vlasi sepurili i igrali hajducije po bOsanskim brdima , kada su znali da nam je musko stanovnistvo u nekim teskim gudurama Njemackim, Ruskim i Iranskim, cak su i Alzirski revolt slomili Bosnjaci.Danas nije tako, ne trebamo da se borimo za Krim,, dok nam pravoslavac sprema hajduciju kao prije 200 godina, imamo svoju drzavu a ipak bolje je boriti se za Bosnu nego za Krim

To su i momci 5 korpusa dokazali , kada su slomili cetnicke zube nekim Krajisnicima,k oni su ko neki fighteri i jebeni igraci

:lol:
 
daralharb:
Svaka nacija koja zeli da prezive u odredeno vrijeme, mora da ima jak prirodni prirastaj

Sad se sve vraca bilo je 1720 Bosnjaka vise od Srba i Hrvata zajedno, ponovo ce nas biti tako.Mi smo ginuli za Ruske gudure i Perzijske dok su se Vlasi sepurili i igrali hajducije po bOsanskim brdima , kada su znali da nam je musko stanovnistvo u nekim teskim gudurama Njemackim, Ruskim i Iranskim, cak su i Alzirski revolt slomili Bosnjaci.Danas nije tako, ne trebamo da se borimo za Krim,, dok nam pravoslavac sprema hajduciju kao prije 200 godina, imamo svoju drzavu a ipak bolje je boriti se za Bosnu nego za Krim

To su i momci 5 korpusa dokazali , kada su slomili cetnicke zube nekim Krajisnicima,k oni su ko neki fighteri i jebeni igraci

:lol:

Ajde bolan , razradi malo to, o čemu ti to?

Na koje to uspehe 5. korpusa misliš? 95-e godine? Kada je 40000 hrvatskih vojnika i horda Bošnjaka navalila sa svih strana na ono nešto srpske starčadi u RSK? :D :D
 
u europi je trend da svake godine ima manje ljudi i mi ga samo pratimo
jedino albanci u ovim krajevima imaju pozitivan natalitet(navodno ih je 7 000 000 u europi i 7 000 000
u svijetu.ej ljudi to je 14 000 000.dok se mi hvalimo (hrvatska)kako u njemackoj imamo 250 000 hrvata sto je najveca zajednica hrvatskih imigranata oni imaju oko 500 000 samo u bronxu(new york)
i sad su oni glupi i primitivni.
jedan hrvatski intelektualac(i desnicar)je rekao da bi rado volio da kosovo ostane u srbiji samo zbog nataliteta.prema predvidjanjima bi za 50 godina trebalo biti oko 50 -50 %
s tim da bi oni imali puno jacu(mlađu) radnu snagu.pa vi vidite
 
Uh...
Malo ste me preduhitrili sa ovom temom...
Tek, neka se nadje ova sličica kao info...

Nas_I_Rusa2.jpg
 
Svaka nacija koja zeli da prezive u odredeno vrijeme, mora da ima jak prirodni prirastaj

Sad se sve vraca bilo je 1720 Bosnjaka vise od Srba i Hrvata zajedno, ponovo ce nas biti tako.Mi smo ginuli za Ruske gudure i Perzijske dok su se Vlasi sepurili i igrali hajducije po bOsanskim brdima , kada su znali da nam je musko stanovnistvo u nekim teskim gudurama Njemackim, Ruskim i Iranskim, cak su i Alzirski revolt slomili Bosnjaci.Danas nije tako, ne trebamo da se borimo za Krim,, dok nam pravoslavac sprema hajduciju kao prije 200 godina, imamo svoju drzavu a ipak bolje je boriti se za Bosnu nego za Krim

To su i momci 5 korpusa dokazali , kada su slomili cetnicke zube nekim Krajisnicima,k oni su ko neki fighteri i jebeni igraci

:lol:

dva puta nista je nista, matematika je jasna. Ne moze biti vise Bosnjaka kad nema Bosnjaka.

Istanbul je lep grad, treba ga posetiti, po mogucstvu za stalno.
 

Back
Top