ozbiljno...

batka_mija

Domaćin
Poruka
3.233
kad biste morali da birate izmedju zene u koju ste zaljubljeni i bogate zene, koju biste izabrali? ali budite iskreni... kazu da ljubav prodje brzo a da pare ostaju... a isto i da je ljubav temelj bilo koje veze i da su pare nista naspram iste...
meni je bitno samo da brije noge... bar do kolena... da...
 
................ja bih se odlucio za ljubav, jer sam nepopravljivo romantican..... ALI sta god da odaberes posle nekog vremena ces se kajati sto se nisi drugacije odlucio:evil:

ah, da dodam.......vazno je da dlacice eliminise i dalje od kolena:roll:
 
He pa ****** ondak - ne verujem da će neko da te voli za vas oboje, nema pametnija posla :wink:
a lepše bre kad sama zaradiš nego kad visiš o nečijoj kiNti... Ja operisana od traženja, osećam se kao da prosim, ko da sam nesposobna da sama uzmem šta mi treba nego neko kao treba da se smiluje da mi DA
 
Moja ni jedna devojka nije imala neke velike pare. Tako da...
Mislim pare jesu potrebne,ali stvarno ne bih mogao da budem sa nekom koja ima kintu i koja ce ceo zivot da mi jede dzigericu.Yebes pare u tom slucaju.
Najbitnije je kakav je neko covek.Ostalo se da nadomestiti,nadograditi,stvoriti,steci...a covek se radja takav kakav je.
 
batka_mija:
kad biste morali da birate izmedju zene u koju ste zaljubljeni i bogate zene, koju biste izabrali? ali budite iskreni... kazu da ljubav prodje brzo a da pare ostaju... a isto i da je ljubav temelj bilo koje veze i da su pare nista naspram iste...
meni je bitno samo da brije noge... bar do kolena... da...
Daaa, ljepota je prolazna, ali je zato ružnoća vječna. :|
 
Becky Thatcher:
a lepše bre kad sama zaradiš nego kad visiš o nečijoj kiNti... Ja operisana od traženja, osećam se kao da prosim, ko da sam nesposobna da sama uzmem šta mi treba nego neko kao treba da se smiluje da mi DA

ma posalji mi molim te svoju fotografiju sa potpisom
 
PLESsitnihDEMONA:
Moja ni jedna devojka nije imala neke velike pare. Tako da...
Mislim pare jesu potrebne,ali stvarno ne bih mogao da budem sa nekom koja ima kintu i koja ce ceo zivot da mi jede dzigericu.Yebes pare u tom slucaju.
Najbitnije je kakav je neko covek.Ostalo se da nadomestiti,nadograditi,stvoriti,steci...a covek se radja takav kakav je.

pa kad ces amfibiju da prodzaras popela mi se na
 
Becky Thatcher:
a lepše bre kad sama zaradiš nego kad visiš o nečijoj kiNti... Ja operisana od traženja, osećam se kao da prosim, ko da sam nesposobna da sama uzmem šta mi treba nego neko kao treba da se smiluje da mi DA

jbt, ovako sam i ja pogresno vaspitana :?
i onda reci da su sponzoruse glupe ?!

nisam skromna, bilo bi super kad bi moglo i jedno i drugo, ljubav na prvom mestu! jer ljubav je ljubav i kad je ima pare mogu da se steknu..a kad ljubavi nema, ne mozes je parama kupiti :?
 

Back
Top