maturanti

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mala_nish

Domaćin
Poruka
3.950
s obzirom da znam par maturanata odavde, tj znam da su maturanti, ne poznajem ih nazalost, kako se vi provodite ovih dana... u nisu, maturantima je danas poslednji dan skole, za 2-3 sata dolaze trubaci.... za 5 dana mi je matursko vece, prekosutra moram da predam maturski zbog kog sam sinoc ostala do 4 budna...za prijemni imam test informisanosti, pa moram kao luda da gleddam vesti, kvizove...svi pricaju sta su kupili, gde su zakazali sminkanje...blaaa
uglavnom, postizete li i da li vas vec hvata makar maaaala nostalgija za skolom
 
nišlijka,a je li da da smaraju kad te pitaju: "Šta ćeš da upišeš?" i "Jesi počela da učiš?:)
ja sam već završio školu,imam samo da odbranim maturski sutra.a i prijemni sam imao:) mi smo salavili 4 dana bukvalno...poslednji dan smo zvali trubače,bilo je ludilo,pratili su nas od škole do internata...u četvrtak veče smo svi napravili žurku u internatu...bilo je 160 pijanih učenika,profesora,starešina.bahanalije...nisam mogao da verujem,ali žao mi je što ne idem više u školu jer nema više društva.
imam jedan modni savet za tebe,ako ne znaš šta da obučeš.obuci se u onom fazonu iz 20-ih,30-ih godina...veoma originalno,a i kontam da bi ti dobro stajalo..
 
Uh, ja jos nista nisam kupio za Maturu:lol:
Ali imam u glavi sta cu da obucem:) Sam cu da se spremim, jer sto se oblacenja tice i tako toga,sam sebi sam najveca pomoc.
Nama je Maturski tek 15 juna! Sto se nostalgije tice, ima je, kao sto je svi imaju,ali zivot ide dalje!
 
@lemur
hvala ti, mozda ce frizura biti u tom stilu, ali haljina je originalna, to zasigurno. kod nas su maturanti prosle god. napravili sr.anje pa sada mozemo samo trubace da pozovemo, dok smo se preprosle proveli fantasticno kada smo ispracali '85. god..ali jbg. evo ja upravo odnesoh maturski na kucanje, za sat vremena idem do skole....blago tebi kad ste toliko slavili. ja ne zalim nesto preterano za drustvom, jer one koje volim vidjacu i dalje,a bez ostalih...pa moze se.
 
iako sam maturan tek sledece godine vec mi nedostaje skola, bas mi bezveze posle fax, sami svoji i bla bla bla, nedostajace mi srednja kao sto mi je i osnovna nedostajala :( jbg
a za maturu verujem da cu kao i uvek obuci nesto lepo a sasvim ok i sto se tice cene i izgleda :lol: mislim sta reci meni ne treba odeca ili sminka da bih bila zapazena :lol: salim se
 
sa prijemnim zavrsila,maturski predala,branim ga ne znam kada :D,polazem srpski i engl 7.i 9. juna...matursko vece tek 22 juna....ima vremena ;)
haljina ce biti bordo i mnogo lepa,sijem je... trubaci tek u sredu sledecu,kada se raspustam....i krivo mi je..... :(
 
ev' josh jednom beogradskog maturanta (>>lajemo na zveze, aha
beast_smesko.gif
)...

ne provodim se nikako, jer je frka u shkoli velika, i bicje do poslednjeg dana... sreda, sledecje nedelje. za tad je i planirana zhurka u dvorishtu, pare se zahuktano skupljaju za neko ozvuchenje, ne'am ja pojma. valjda cje i trubachi svratiti.
bash nas sad ganjaju za drugu ratu za matursko veche... koje je inache 20. juna.
taman kad zavrshimo sa maturskim ispitima i odbranama radova (8, 10, 12. jun), malo preda'nemo i krenemo da radimo, cap, matura.
kraj juna prijemni. ni pochela da se spremam. uzhas. ):
i to je to...
da li postizhem? jbg, zavrshicju godinu, recimo kao shto sam i svaku pre, ali je ove moglo biti mnogo bolje da sam se trudila ovih dana, a usporena sam maximalno. prijemni cjemo se praviti da nisam pomenula.
nostalgija? :aha: znam da je glupo i ne bi trebalo, ali... kad budem shvatila da je kraj, bicje mi krivo. nisam imala neko fino odeljenje, chak shtavishe, ako mogu ozbiljno prichati sa par, ali... ne znam, shkola daje neki neverovatan osecjaj, strashno.
... a na stranu to shto me josh nije ljudski uhvatilo raspolozhenje da idem. sve sam u fazonu, leto, a eto nas opet... danas sam imala poslednji chas iz nemachkog!! uopshte nisam provalila......
 
Puf,ne mogu da verujem da je kraj....nisam tuzna zbog toga. :roll:
Zurka je u sredu u dvoristu,nastavlja se uvece u Van Helsingu.... 8)
Maturski je skoro gotov,haljinu nisam kupila jos uvek,al dobro-ima jos vremena do 18. juna.
I tako....a bas se i ne spremam za prijemni,sad cu.... :lol:
 
ma koj ce vam qu .... haljina ........ i sta ce vam matursko vece koji qu .....

te pare sto cete da date za obucu , odecu i sl , mozete da skupite lepo , pa svi zajedno , umesto na ebeno matursko , lepo odete u neki kafic , restoran ili sl ....

a ne da idete sa profama i igrate i gluposti ......

nego sve svi lepo provedete ....... uzivancija ....


ja znam ,neke,, koji ce tako uraditi :) :) :)
 
nama je danas bio poslednji dan...trubaci, ziva svirka u dvoristu....preko 35 stepeni, svi se polivaju i prskaju pivom i vodom, placu, sviraju gitare........ cela skola izasla da nas gleda..svi smo izgoreli na onom suncu. spavala sam do malopre. kako to vama tek sled. nedelje kraj? pa meni je sada u ponedeljak matursko...nekim drugim gimnazijama vec sutra.... a ta polaganja su nam vec 31-og, 2-og...
 
konkretno mojoj shkoli je produzheno za nedelju dana (do 31og umesto 24og) pod izgovorom da imamo manjak chasova zbog exkurzije?! pa se tako onda pomeraju i maturski.... :roll:
 
ja se raspustam isto sledece srede...bas tuzno.....a mislila sam kao jedva cekam,dok moj drug nije rekao,kao jbte ne mogu da verujem da ce nam na maturi biti poslednje okupljanje gde cemo svi biti prisutni :cry:
 
meni sutra zurka u dworishtu,ima muzika da treshti, ceo Wrachar da chuje da smo zawrshili!!!! bice i trubachi (ofkors:)), a nastawak je u Subotu kod mene :mrgreen:
maturski radowi su mi: 3 - engleski, 5 - srpski, a 6-16 izborni predmet (informatika u mom sluchaju) zawisi kad mi zapadne ...
matursko weche 8 juna i tako....:D:D:D
a shto se tiche haljine, kupljena je, josh neke sandale and go go go ;):)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top