kako reagujete na ovo pitanje

Ш'а те брига? :))))))))))))))))

__________________________________________

Miki_bre.jpg
 
zvonice vama anketar na kucu :I
il na telefon
i onda ce da vas pitaju a ko ne kaze na njega se baci kletva
pa kazem ali nekad me je sramota sto mislim da mi je velika plata i plasim se da mi neko ne otme mesto
a ovo drugo sto radim to kazem bas me briga. mislim to mogu da saznaju i na drugi nacin ako im sakrijem tako da nema svrhe da krijem a i mogu da podelim iskustvo. doduse jos nisam odbila pare
ali nemam pojma
u nekim firmama je zabranjeno zaposlenima da pricaju medjusobno o plati!!!! ? bar je tako bilo pre neku godinu
 
ne znam shto je to nepristojno...al istina je da tje mnogo radije odgovoriti na neka pitanja tipa el vishe volish s ledja il misionarsq nego na pitanja o plati...ne znam ja kazhem...valjda su ljudi paranoichni i previshe materijalisti shta li...
 
natasanatasa... pitanje je krajnje nepristojno! sta nekog zanima koliko je moja plata? a sto bi isto mene zanimalo kolika je tvoja plata? kad me pitaju, ja kazem sledece: "ne znam sta da ti kazem... mnogo teska pitanja postavljas..." jel da da sam mnogo pametan? :D koliko je to glupo, pitati nekoga kolika mu je plata... otvoricu diskoteku koja ce se zvati : 'diskoteka kod Dragise'... jel hocete da dolazite kod mene? javicu vam kad otvorim... samo nemojte da dodjete pre pola 11 jer nece biti guzve... otvaranje je za vasar....
 
batka_mija:
natasanatasa... pitanje je krajnje nepristojno! sta nekog zanima koliko je moja plata? a sto bi isto mene zanimalo kolika je tvoja plata? kad me pitaju, ja kazem sledece: "ne znam sta da ti kazem... mnogo teska pitanja postavljas..." jel da da sam mnogo pametan? :D koliko je to glupo, pitati nekoga kolika mu je plata... otvoricu diskoteku koja ce se zvati : 'diskoteka kod Dragise'... jel hocete da dolazite kod mene? javicu vam kad otvorim... samo nemojte da dodjete pre pola 11 jer nece biti guzve... otvaranje je za vasar....


E bolje da otvoriš tu diskoteku što pre .... mislim, ovako baš mnogo lupaš bez potrebe :mrgreen:
 
neki mnogo zaradjuju lupajuci... hoces da me pitas koliko? :D pogledaj npr bubnjara red hot chili pepersa... mislim da su izdali novi album... mnogo su dobri... kupicu ga sad za vikend... natasanatasa... koliko si najduze izdrzala bez vazduha? e, sta radis? pa ko mi te je to iznrvirao? oooooo.... bas bzvz... carevi, ko moze da vas najvise iznervira? jel svirate vi neki instrument?
 

Back
Top