Tadic priznao rezultate, Kostunica rezervisan...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Plava Bilja

Domaćin
Poruka
3.533
Odmah nakon odlaska Miroslava Lajcaka iz Beograda (u koji je jutros banuo ko s neba) Boris Tadic predsednik Srbije je priznao rezultate Referenduma u Crnoj Gori i cestitao nezavisnost.
Vojislav Kostunica je odbio da to ucini, dok se ne rese zalbe i prigovori koji su upuceni od strane Bloka za zajednicku drzavu.
E, moj Predsednice, pa niste morali odmah na prvu loptu, trebalo je imati takta ( i morala) pa sacekati da se ipak rese te prituzbe (koje su vrlo ozbiljne)!
Ako je cak i Kristina Galjak rekla da treba sacekati da se vidi da li je sve bilo regularno, mogli ste i Vi.
Naravno, Galjakova nije propustila sansu da pozove na priznavanje rezultata, a ovo o prituzbama valjda reda radi, ali makar reda radi.
Gospdin Tadic ni reda radi :shock:
 
Biljo ako je EU i njihovi predstavnici to uraidili a mo's misliti Kosta se dvoumi i necka kao nesto ce se promeniti...Kosta jos jednom kasni u pravnim potezima u pravo vreme...Srbija treba d adoprinese stabilnosti u CG a ne da vodi jeftinu politiku...jer na kraju ces videti da ce ovaj razultet i ostati i sta cemo onda ko je onda bio u pravu ako tako bude...?
 
Plava Bilja:
Odmah nakon odlaska Miroslava Lajcaka iz Beograda (u koji je jutros banuo ko s neba) Boris Tadic predsednik Srbije je priznao rezultate Referenduma u Crnoj Gori i cestitao nezavisnost.
Vojislav Kostunica je odbio da to ucini, dok se ne rese zalbe i prigovori koji su upuceni od strane Bloka za zajednicku drzavu.
E, moj Predsednice, pa niste morali odmah na prvu loptu, trebalo je imati takta ( i morala) pa sacekati da se ipak rese te prituzbe (koje su vrlo ozbiljne)!
Ako je cak i Kristina Galjak rekla da treba sacekati da se vidi da li je sve bilo regularno, mogli ste i Vi.
Naravno, Galjakova nije propustila sansu da pozove na priznavanje rezultata, a ovo o prituzbama valjda reda radi, ali makar reda radi.
Gospdin Tadic ni reda radi :shock:

od gospodina Tadica nas ne sme nista iznenaditi, ovakvo njegovo ponasanje je vec vidjeno i u vezi drugih ozbiljnih pitanja...
 
55,5
44,5
Boris Tadic je pozvao sve politicke subjekte u zemlji da priznaju preliminarne rezultate koje je saopstila Republicka referendumska komisija, naglasivsi pri tom da ti rezultati nisu KONACNI, zbog prigovora Bloka za zajednicuku drzavu!
Ako nisu konacni, kako je on priznao, pa jos poziva "sve politicke subjekte" u zemlji da isto ucine?
Poslednji rezultati (koji nisu konacni zbog prigovora) su: 55,5 ZA , 45,5 NE.
O,5 odsto glasaca je odredilo sudbinu zemlje, a gospodin Tadic je svojim preuranjenim priznanjem zapecatio!!!!
Pitam se, sta bi se desilo da se dokaze da se tih 0,5 odsto biraca jednostavno namaklo?
Sta bi onda rekao g. predsednik Srbije?
 
@ Plava Bilja Морамо се помирити са чињеницом да су челници Демократске странке људи-мегафони, једноставно гласноговорници који ни о чему немају сопствено мишљење или став, једноставно чине оно што им се нареди споља.
 
_Milanche_:
ista stvar ce se desiti i sa NEZAVISNOSCU Kosova...do poslednje sekunde ce Kosta tvrditi da ce Kosovo ostati u sastavu Srbije i onda kad se to ne desi sta onda?
Ne znam, MIlanche, ali, ja sam gledala jutros onog Sipku :wink: taj se znojio, crveno, pentao, nesto se konsultovao sa onim do njega, kasljucao, ali je nekako izdurao.
U danasnjem "Kuriru" slika sa birackih mesta (na sta i ukazuju u Bloku za zajednicku drzavu) bilo je slikanja glasackih listica mobilnim (rekose da su to "kupljeni" glasovi pa treba potvrda) !
Takodje Blok za zajednicu ima dokaza da su neki glasali dva puta, zatim da su glasali azilanti koji nemaju pravo glasa, i stosta jos, medjutim, pitam se kako je moguce da je umesto opstisnih komisija (kako je sam Sipka priznao) rezultate na koje se cekalo do jutros u 9. to ucinila REPUBLICKA izborna komisija?
Zasto :shock:
Nisu se slagali rezultati :shock:
Videcemo, bice toga narednih dana josh.
 
dr hirurg:
od gospodina Tadica nas ne sme nista iznenaditi, ovakvo njegovo ponasanje je vec vidjeno i u vezi drugih ozbiljnih pitanja...
Da, pa ipak iznenadi :roll:
Cim sam cula da je Lajcak stigao u Beograd, znala sam zashto je doshao i da ce Tadic priznati PRELIMINARNE rezultate i prikljuciti se Mesicu, Drnovsheku (koji je licno "svratio" u Crnu Goru da licno cestitia).........
Nemam teksta, ovo treba zaustaviti nekako, narocito kada je na redu Kosovo :shock:
 
_Milanche_:
Lepo takav je zakon o referendumu sve oko cega se ne sloze opstinske izborne komisije odlucuje RUPUBLICKA.I to je tako.U redu je sto se tebi nesvidja to ali videces da je to gotova stvar.
Ako rezultete prizna EU i USA to je gotova stvar.Ne zanosi se previse...
Dobro, ako je takav zakon, nisam znala.
Priznace, ali ipak su bar malo uzdrzani, ali Tadic PRIZNAO a da ga ni prstom nisu takli :shock:
 
al bundy:
Crna Gora je nezavisna kao i Srbija a Kostunica i Grobar mogu samo da sede i placu i treba da spreme velike kolicine papira za brisanje krokodilskih suza jer do kraja godine ode i Kosovo a Kostunica ce i onda biti neobavsten i cekace da ogroman meteorit raznese Ameriku pre nego sto ce prihvatiti realnost.
Kostunica i "Grobar: (ne vidim gde je on ovde pomenut) nece da ucine ono sto je ucino Tadic: da priznaju PRELIMINARNE a ne KONACNE rezultate.
Cula sam Djukanovica svojim usima: " SRBIJA DA PRVA PRIZNA nezavisnost Crne Gore"!
I bi tako!
Lajcak je odradio posao bolje nego sto se i nadao, htedoh reci- brze, Milo moze da bude zadovoljan. :roll:
 
Mae:
eeee, da, glasom zemlju odcepljuje!!! :)
Ne bi ona to mogla bash tako lako (i pored onakvog glasa) da je 25O OOO Crnogoraca koji zive u Srbiji imalo pravo glasa.
Pazite ove ujdurme, da bude vise od 55 odsto glasaca, ali 25O OOO glasaca s pravom glasa to pravo da ne mogu da ostvare :shock:
Demokrata Boris Tadic nije se zauzeo da ti ljudi ostvare svoje pravo, ali je brze-bolje potrcao da PRVI prizna nezavisnost :evil:
Izem ti takvu demokratiju na koju se stalno poziva :roll: :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top