ISPOVEDAONICA FORUMA

Kajem se što sam ponekad neozbiljan na "ozbiljnoj" temi...
Kajem se što sam ponekad ozbiljan na "neozbiljnoj" temi...
Kajem se što ulećem u tudje dijaloge...
Kajem se što ne poštujem pravopis uvek...
Kajem se što postujem jednom na temi i više se ne vratim...
Kajem se što provociram forumaše...
Kajem se što sam nekad mnogo iskren...

Kajem se što mnogo kakim po forumu (što se iz priloženog da videti). Šta ću, takva mi sorta :roll:
 
ggolub:
Kajem se što sam ponekad neozbiljan na "ozbiljnoj" temi...
Kajem se što sam ponekad ozbiljan na "neozbiljnoj" temi...
Kajem se što ulećem u tudje dijaloge...
Kajem se što ne poštujem pravopis uvek...
Kajem se što postujem jednom na temi i više se ne vratim...
Kajem se što provociram forumaše...
Kajem se što sam nekad mnogo iskren...

Kajem se što mnogo kakim po forumu (što se iz priloženog da videti). Šta ću, takva mi sorta :roll:


10 puta oče naš ... i sve će ti biti oprošteno.
 
pa evo sad sam napisala tmodelsici da je kuchka tj tako neshto....doduse uletelo je astroditi a nisam noj htela...i povremeno huskam na neke zhenke tipa A.
i mislim da topmodelsica treba da prica s krvolokom tj on s njom ali ne zbog mene zato shto me dirala jer i nije nego tako.
ma i meni je porazavajuce sto mi niko ali skoro niko ne pise. osim krvoloka recimo. a ovi ostali...da je ovo zhivot bilo bi isto da sam nevidljiva i vidljiva
 
Кајем се што сам исмејо неколико људи доле на Видео играма...Нисам требао то урадити...И ја неком говорим хришћанске поуке...а овамо сам их толико исмејао :( :( :(
 
kajem se gorko se kajem jel pišem postove koji nemaju veze sas dotičnu temu
evo ovden bik teo d vam preporučam film što će se daje noćas na prvem programu od radijoteleviziju srbije u onem termitu poslen ponoći.mlogo sum srećan zbog teg prikazivanja.ja sum se smejo ki blesav kat sum prvput gledo oti film
sad se kajem što jopet napisah imformaciu na pogrešnom mestu
 
kajem se sto nisam poceo da sviram harmoniku... sad bi' svirao u nekoj kafani i mozda bi' pratio cak i daru-bubamaru... ima ona dobre pesme... da... ili, zamislite kako bi bilo dobro pratiti pavarotija na harmonici... mozda bi se i zbunio jadnik kad bi' mu opleo neki triler u c-molu... ili bi poceo da drzi ritam sa visoko uzdignutim rukama... kao, to kralju, opleti ga... onako, polupijan, sa nekim glupim osmehom...
 

Back
Top