Treba mi pomoc,Hvala u napred

brava

Početnik
Poruka
10
Imam problem na windows xp-u.kad gledam neki film u jednom momentu mi zamrzne sliku a ton mi ponovi 4-5 puta i nastavi dalje pa opet blokira i tako stalno.instalirao sam najnovije audio drivere i ocistio od virusa problem je i dalje tu pa ko zna nek se javi.
 
Koji su to neophodni kodeci ??

Ja koristim samo DivX i xvid kodeke i nisam imao potrebe da tu ubacujem antifrize, pakete kodeka ili nešto slično... Čini se da ljudi imaju problema upravo zato što ne znaju šta od silnih kodeka da instaliraju, pa onda krenu i instaliraju sve što stignu, a onda kvrc
 
Kako rekose Antifriz iliti Antifreze moze da pomogn.. s tim da se slazem sa nepotrebnim gomilanjem codeca na kompu.. Za nesmetano gledanje svih filmova dovoljno je imati FFDshow ili Kazaa Codec Pack..

Pored toga, preporuka za Media Player Alternative kao i Quick Time Alternative..

Poz.
 
brava:
Imam problem na windows xp-u.kad gledam neki film u jednom momentu mi zamrzne sliku a ton mi ponovi 4-5 puta i nastavi dalje pa opet blokira i tako stalno.instalirao sam najnovije audio drivere i ocistio od virusa problem je i dalje tu pa ko zna nek se javi.
Sve je u redu kodeci su se poremetili zbog virusa a posto je virus zesci bilo je tesko vratiti ga u prvobitno stanje.ovi hakeri su stvarno sve bolju srede windows za sekund.hvala svima na trudu!!!
 

Back
Top