Pomoc oko prevoda

AcDc

Početnik
Poruka
45
The door sure does rattle,but it's stuck tight.A secret is hidden out of your sight you may be thinking,"what could it be?" You'll need five magic cards if you want to see.What to do,then,with all these?i'll tell you straight and i von't tease just as long as you say"please".Now the first thing you must know is that there's something in each row.But that is not the half of it : There would be too hard to fit.Thi upside down man under the ground: To his right,to his left there's no one around.Leave him alone,though his tears are profound.The moon is up above the sky,fuul or crescent,floating high.Twink ling light sits like a crown on the head of a crazy clown.Your excellency,praying to God most high.Do you think you can tell me why.You always look up at the night sky?Do you have it now?You didn't forget?One major point you must not omit.And now at the last,be fore you take a whack.Here's one more hint to help keep you on track.Scary and hateful,that thing in the night.Better be careful it's not on your right! Turn to the left and you'll keep it in sight.So you'll open the door? I'm just sure that there'll.Be nothing beyond it but frightening peril. Forget about that! Just stay and play! Or else i'll be left here alone all day.

NEMOGU DA PREDJEM U SLEDECI NIVO DOK NE PREVEDEM OVO.
 
Vrata jesu lupila, ali su jako zaglavljena. Tajna je sakrivena od pogleda, mozda se pitas "Sta bi to moglo biti?" Trebace ti 5 magicnih karti ako zelis da saznas. Sta da radis onda, sa svim ovim? Reci cu ti odmah i necu te zadirkivati dok ne kazes "Molim te". Sada prva stvar koju treba da znas je da je tamo nesto u svakom redu..... :D

Dosta od mene....
Neka neko nastavi... :D (zavrsen 2. red)
 
Ali to nije ni polovina:bice tesko uglaviti (postaviti,smestiti) ih.Vezi naopakog (viseceg?) coveka pod zemljom:Na njegovoj desnoj,na njegovoj levoj strani nema nikoga.Ostavi ga na miru iako su mu suze prefinjene.Mesec je iznak oblaka,pun ili polu pun (mlad) lebdeci visoko.Svetlucajuce (treperavo?)svetlo sedi kao kruna na glavi ludog klovna.Vasa exelencija se moli Bogu najjace.Mozete li mi reci zasto?Vi uvek gledate u nocno nebo?Da li ga (to?) imate sada?Niste zaboravili?Jednu vaznu stvar ne smete zaboraviti (zanemariti).I sada na kraju,pre nego sto zadate udarac.Evo vam jos jednog traga koji ce vam pomoci da ostanete na pravoj stazi.Strasna je i puna mrznje ta stvar (stvor-cudoviste?) u noci.Bolje se pripazite da vam nije s'desna.Okrenite se na levo i zadrzacete je na ocima (u vidu) .Znaci otvoricete vrata?Vrlo sam siguran da tamo nece biti nicega sem strasne opasnosti.Zaboravite na to.Samo ostanite i igrajte(se).Inace cu biti sam ovde ceo dan...

Neka me neko ispravi,verovatno sam napravio par gresaka...malko se zahrdjalo...hehehe...
..a koja igra je u pitanju?
 
ArkantoS-Vrbas:
"and i von't tease just ..." izgeda da ipak nije bio copy/paste...
DECKO JE PREKUCAO CEO TEXT :D

Izgleda...nadam se da smo mu pomogli. :)


@Markoca
Ne znam,nisam igrao treci deo pa rekoh mozda je odatle.
Znam da je u prva dva dela bilo nekih slicnih,textualno postavljenih zadataka.
Valjda ce nam reci iz koje je igre... :???:
 
1a- night priestess 1b - moon 1c- prazno
2a- eye of night...... 2b- fool......2c-prazno
3a-prazno...............3b-man......3c-prazno
........................ili................................
1a-prazno ......... ....1b - moon 1c-night priestess
2a- eye of night...... 2b- fool......2c-prazno
3a-prazno...............3b-man......3c-prazno
............................ili.............................
1a-prazno ......... ....1b -night priestess ....1c- moon
2a- eye of night...... 2b-prazno......2c-fool
3a-prazno...............3b-man......3c-prazno
.......................ili .................................
1a-night priestess ....1b-prazno ....1c- moon
2a- eye of night...... 2b-prazno......2c-fool
3a-prazno...............3b-man......3c-prazno


ja nadjoh 4 varijante iako nikad nisam ni videla ni igricu ni karte :)
nesto mi doslo da ti pomognem ako mogu :)

javi dal sam lupila mnogo ili malo :lol:
 
Poslao sam mu objasnjenje na PM. Pored toga, red stavljanja karata se moze naci u svesci na Alessinom krevetu. Samo dobro treba protumaciti crtez i videce se da on predstavlja red stavljanja karata. Vrlo jednostavno.
 

Back
Top