PussyCat Dolls

Prva stvar dont cha sa bustom im je bila dobra.
Ali one se nisu probile glasom vec necim drugim, ewo prosto zasto 1 peva a druge uglavnom vrckaju guzom.
Mogu misliti sta rade iza scene(al ajde)
Ja sam se najvise uzje.bao kad su na VMA-u osvojile nagradu za buttons izletele dosta jeftino zahvalile se svim zivim producentima,MTV-u a Snoopa nisu ni spomenule a bez njega ta pesma je bas "Za potapanje kupusa".
Od tada ih uopste ne pratim.......
 
Liza Dennis:
Pa, vrckaj i ti ako mozes? 8-)



A treba da mu dignu spomenik? 8-)


Mogu, ali bulju ne nameravam da prodajem svaki drugi dan!

Pa mogle su barem da se sete da mu se zahvale, ne treba spomenik da mu dignu ,a verovatno su mu odradile zahvalnicu pa je Snoop prihvatio da snima snjima :) :) :)
 
Meni su one super...Nicole mnogo vise privlaci paznju na sebe nego ostale cure ;) mislim, i jeste najlepsa u grupi hehe. Svaka im cast, predobro izgledaju, i mislim da bi, kao i ja, svaka cura pozelela da izgleda kao jedna od njih ;)
Neki dan sam cula njihovu novu pesmu "I hate this part", i jako mi se dopala, a i spot je fenomenalan...
 
Pa,Nicole ima glascinu. Ove druge isto ali Nicole najvishe. Secam se da sam gledala neki snimak uzivo kad su tek pocele da se probijaju pa su pevale Tainted Love i publika je jedino krenula da tapse kada je Nicole krenula da peva,i ustali su posle,pre toga je bilo...kao svaka druga pesma. Ne kazem da druge nemaju glas,pre svega Melody,ali Nicole je najvishe markantna,ona izdvaja grupu mada je meni bezveze ako ove druge pevaju shto su dozvolile da ih ucutkaju ali dobro. Mada,oni su prvo valjda bili samo plesacka grupa i tek posle za pevanje. Jedino shto mi se ne svidjaju shto stalno { bar pre} su pravili pesme slicnih tema, When I grow up etc. da glas od Nicole bi se trebao sikoristiti na mnogo drugacije pesme,ali dobro,ona je to htela. Oni imaju neki svoj.....stil, ovaj, na neki nacin. Jedino mi je krivo zbog ovih drugih,ako vole da pevaju i to im je zivot,shto su dale da ih ucutkaju ali valjda je tako imidz grupe osmisljen da jedna peva a ostale samo igraju ili shta ti ja znam....
Mada mislim da bi trebale da pevaju pesme drugacijeg tipa,tema.
Gotovo mi isto krivo kao sa Britney,svi je opanjakavju da nije sposobna i da ne zna da peva i ona da im dokaze ode i snimi Gimme More...:roll:
 
Poslednja izmena:

Back
Top