HITNO POTREBNA ZENA SA POD.BEOGRADA KOJA ZELI DA RADI U SVOM STANU

marijancica:
Indira, ima li shanse da neki takav posao dobije ozbiljna zena iz Nisha, ne mora da budu u pitanju automobili, bilo shta.
E izgleda da taj posao ne postoji iz pouzdanih izvora sam saznala da oni u toj firmi uzimaju pare za ugovor a robu ne dostavljaju.Ja radim inace za korporaciju Tijansi sa preparatima sa tibeta taj posao postoji i radim godinu dana a ovo drugo je samo u Beogradu.
 
Kako si to molim te provjerila(znas ko sam) kada sam ti rekla da mi je brat rekao da je dok je zivio na tom mjestu gdje se kao ta firma nalazi gledao momke koji raznose robu.Nesumnjam u tvoje pouzdane informacije ali mi je bas krivo ako je to zaista tako.Provjeri ti to jos jednom jer da je istina zasto onda traze da budu ljudi samo iz BG kao da su pare iz ostalog dijela Srbije zarazene.HM---cudno zar ne?!puno pozdrava DR.
 
STEFANELI:
Kako si to molim te provjerila(znas ko sam) kada sam ti rekla da mi je brat rekao da je dok je zivio na tom mjestu gdje se kao ta firma nalazi gledao momke koji raznose robu.Nesumnjam u tvoje pouzdane informacije ali mi je bas krivo ako je to zaista tako.Provjeri ti to jos jednom jer da je istina zasto onda traze da budu ljudi samo iz BG kao da su pare iz ostalog dijela Srbije zarazene.HM---cudno zar ne?!puno pozdrava DR.
Proverila je zena sa novog Beograda otisla je tamo i kazu joj da se sad uclanjava placa normalno a oni robu dostave tek kao za 2 meseca sto znaci pitanje dal cemo ih za to vreme tamo videti, drugo muz te zene je pravnik procitao je ugovor u kome ta firma stiti sebe a tebi niko ne garantuje da se vraca novac nazad ukoliko ne dostave robu, trece oni imaju jedan mobilni broj koji mogu da uniste pa da se zalimo samo bogu.
 

Back
Top